Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

super.

Może faktycznie wydaje się być ciężki, ale jak do tej pory to mój ulubiony podkład. Mat trzyma długo, idealnie stapia się z cerą, pokrywa i ociepla koloryt. Nie wysusza, a mam wrażenie że nawilża nawet. Jak ktoś ma problemy np z krostkami czy jakimiś przesuszeniami, to powinien być dobry, bo wtapia się również w te miejsca.
Wybrałam kolor 150 i jestem bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego

rozczarowalam się i to bardzo

Myślałam, że to będzie jakieś cudo, ale chyba zbyt wiele oczekiwałam. Podkład jest jak dla mnie zbyt suchy, ciężki, rozsmarowywuje się jakoś topornie, przedwcześnie zastygając na twarzy i powodując smugi. Osadza się w porach i powoduje wiekszą widoczność niedoskonałości, krycie uważam za niewystarczające. Moim zdaniem nie dorównuje wersji natural stay, którą używam już dość długo. Jak dobrze, że użyłam próbki...

Używam tego produktu od:----
Ilość zużytych opakowań:probka

perfekt

nakladany na krem nawilzajacy (a nie jak wczesniej emulsje matujaca lancome) trzyma sie od 8 rano do 24. bardzo dobrze kryje, efekt skory podrasowanej photoshopem. naczynka i blizny zamaskowane perfekt. na plus bogata gama odcieni, kazdy dobierze idealny kolor dla siebie.
na minus zas - zatyka pory i po 4 godzinach wazy sie, robiac smugi. za ta cene mozna kupic cos lepszego.

Narazie w moim rank. najlepszy

Podkład nie kryje mocno, wbrew zapewnieniom producenta - moim zdaniem średnio w stronę dobrego, ale na większe zmiany korektor niezbędny. Nie oskarżę go o złe rozprowadzanie czy zasychanie, w końcu jest to podkład non transfer i tak wygląda chyba cała gama Colorstay, a co za tym idzie - intencje twórców.
Ma świetny, jasny odcień nr 110 - polecam bladziochom, wprawdzie 100% porcelana to nie jest, ale znacznie lepszy od MF Lasting Performance nr 100. Jeśli ktoś ma skórki, lepiej go rozklepywać niż rozcierać. Otwór bez pompki nie jest zbyt wygodny i higieniczny, sporo podkładu się marnuje. Początkowo może być widoczny na twarzy, ale gdy po kilku h spojrzę w lustro - stapia się ze skórą i trwa na swoim miejscu. Dobrze matuje, miły odpoczynek po Dermablendzie Vichy.
Dlaczego nie daję 5*? Bo mimo wszystko żeby podkład wyglądał idealnie, potrzebne jest dobre przygotowanie twarzy, a to nie zawsze przy kwasach jest możliwe. Za brak uniwersalności - mocne cztery *

edit: warto podkreślić, że dla mocno przetłuszczających się skór (a taką aktualnie posiadam ;) ) nie zapewni idealnego matu przez cały dzień, raczej na 4-5h, a i tak będzie delikatny glow - później sebum usuwam absorbentką. Używam go teraz znacznie rzadziej, ale to procentuje - podkład dłużej zachowuje świeżość na skórze, gdy użyję go na wieczorny wypad w weekend. Na pewno do niego wrócę po skończeniu tego słoiczka, warto go mieć w kuferku. Moim zdaniem daje naturalniejszy efekt niż Double Wear EL. Wciąż łudzę się, że znajdę ideał, ale ten jest solidny i godny polecenia, również dla żółtawych bladziochów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:wciąż 1

Sredniak

Myslalam ze to podklad KWC tyle opini na + i kupilam kolor jak najbardziej moj Rich Tan cena super 14$ no i co ? Nic , bo rozprowadza sie tepawo, bardzo ciezko, nie widzialam zadnego rozswietlenia tylko mat. Po dwoch godz moja twarz wygladala na zmeczona , uwidocznil mi pory drobne zalamania mimiczne bylam w szoku bo zaden podklad do tej pory tego nie zrobil. zapach okropny i butelka tez. daje 2 tylko za to ze daje mat.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Lepszy od najlepszych

Kupilam go pod wplywe impulsu, mialam kupic zupelnie iny podklad z wysokiej polki. mialam juz dwa ale ten moim zdaniem ze sredniej (no z gornej granicy sredniej:) ) jest rewelacyjny, bardzo dobrze kryje,a mam problemy ze skora, nie wyglada jak maska, zapach mi nie przeszkadza, nakladam go na twarz a nie wacham bezustannie, fakt ze jednak opakowanie jest beznadziejne, przyzwyczailam sie do pompek i teraz mi ich brakuje. Mam kolor 2 z poczatku (nie pamietam nazwy) i jest ciut za jasny, dlatego planuje kupic 3 i je ze soba zmieszac, bedzie ok :) Na pewno go jeszcze kupie, nie wiem co prawda jak spisze sie latem, ale to jeszcze zobaczymy. Aha!! No i calkiem niezle matuje :)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w tarkcie 1

dla cery mieszanej - najlepszy

Dziewczyny, to najlepszy podkład jaki miałam w życiu!
Mam cerę mieszaną i od jakiegoś czasu bardziej wymagającą (potrzebującą już nie tylko dobrego nawilżenia , ale i odżywienia _ cóż starość nie radość, młodość nie wieczność :-)) Dlaczego tak zachwalam ten produkt?:
1/ pięknie utrzymuje się na buzi cały dzień,
2/ pięknie nawilża suche miejsca, normalizuje przetłuszczające sie partie. Wymaga może 1-2 poprawek w ciągu dnia (pochłania sebum)
3/ nie podkreśla suchych skórek,
4/ nie brudzi ubrań!!! to mnie baaaaaaaaaardzo pozytywnie zaskoczyło,
5/nie czuje go na buzi w ciągu dnia, czuje sie pięknie i nawet mój mąż prawi mi komplementy
6/ ma filtry
Minusy:
1/ dziwny zapach, który rzeczywiscie mnie początkowo drażnił (teraz się do niego przyzwycziłam, choć dalej po prostu śmierdzi)
2/ dość trudno go wieczorem zmyć , ale skoro się dobrze trzyma cały dzień, to też nie dziwne specjalnie (ale do przeżycia)
3/ opakowanie!! nie jest wygodne i będzie problem z wykorzystaniem produktu do ostatniej kropli.
czy kupię następny? oczywiście że tak, jest w nim zakochana, wreszcie sobie dogodziłam. Daję maksymalną ocenę, ponieważ znalazłam swój podkład, któremu będę sądzę długo wierna.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

wspaniały !

Uważam ,że komplementów nigdy dosyć i jak się trafia taki swietny produkt , to trzeba go chwalić i chwalić.
Jak dla mnie jest bez wad, bo wszystkie jego zalety sprawiają ,że może i mało wygodne opakowanie jest bez znaczenia. jestem gotowa do wielu poswięceń w imie tak doskonałego efektu jaki daje mi ten podkład.
mam trudną cerę i próbowałm już wielu ale odtąd tylko ten i żaden inny !

Używam tego produktu od:ok 3 tyg
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

rewelacyjny

Chyba juz wszystko zostało o nim napisane.
Świetny, idealnie kryjacy podkład, który nie tworzy na twarzy maski, trzyma się cały dzień i jest stosunkowo niedrogi.

Doskonały, przynajmniej ja nie widzę jego wad.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:juz trochę tego jest

KWC!

Postanowiłam go w końcu ocenić:)
Dla mnie jest świetny po prostu KWC:D
Mam cere tłustą z mocno przetłuszczającą się strefą T. Podkład bardzo ładnie matuje mi buśke a nie wysusza policzków:) Ma ciekawą(dziwną) konsystencję ale juz sie do niej przyzwyczaiłam:) Mam odcien 220 Natural Beige:) Podkład bardzo ładnie stapia sie ze skóra i wygląda naturalnie. Cera jest slicznie matowa ale nie płasko tylko tak zdrowo jak tu ktoras wizazanka określiła pełnowymiarowa:) Trzyma sie cały dzień przy moim tłustym nosku i czółku 2 poprawki w ciągu dnia sypkim pudrem i jest ekstra:) Zdecydowanie warty swojej ceny. Używam tego produktu od:ok 3 tygodni

Super!!!!!!!!!!!!!!

Podklad pieknie stapia sie ze skora,nie tworzyefektu maski! Dlugo utrzymuje sie na twarzy i nie brudzi ubran(co na jesien jest istotne bo nosze golfy:) Piekne kolory z latwoscia mozna wybrac cos dla siebie. Jestem blondynka z lekka opalenizna (raczej zlota) i uzywam koloru Rich Tan nr.350 do skory mieszanej Jedyny minusik to szklana buteleczka, chociaz moze to i lepiej bo w nakretce jest tylko tyle podkladu ile trzeba. Zapach jest troszke alkoholowy ale mnie osobiscie to nie przeszkadza bo po nalozeniu zapach znika. Zapomnialam dodac ze mialam go na twarzy ponad 10 godzin bez konecznosci przypudrowania noska!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:dopiero zaczelam

Strata pieniędzy

Zawiodłam się,czytając te super recencje, myslałam,że będzie naprawdę idealny.
Nie mam pojęcia czemu go wypuścili,przecież to w sumie stara wersja colorstaya,wersji Natural Makeup niestety nie dorównuje.
Odradzam cerom normalnym czy mieszanym w kierunku suchej.
Podkład żle sie rozprowadza,szybko zastyga i trzeba go szybko rozprowadzać.Może robić smugi.Wybór kolorów taki sobie-ja mam natural tan.
Opakowanie też pozostawia wiele do życzenia-fluid trudno wydobywa sie z butelki.Przydała by sie jednak pompka.
Zapach nie najładniejszy,lekko capi alkoholem tak więc trzeba sie dobrze pod niego nawilżać.
Plusem jest napewno trwałość,a także ładny efekt wygładzenia twarzy.
W sumie wolę dopłacić drugie tyle i kupić sobie Double Wear lub wspomnianą wersję colorstay natural makeup.

Używam tego produktu od:kilku dni