Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

Prawie idealny

Kupiłam go dopiero niedawno ze względu na świetne opinie jakie posiada. Nie zawiodłam się. Kupiłam go przez internet za jedyne 35 zł także zdecydowanie taniej niż kosztuje standardowo.

Plusy:
+ dobrze matuje
+ dobrze kryje
+ trzyma się przez caly dzień
+ idealnie stapia się z kolorem cery
+ idealna konsystencja przez co bardzo dobrze się go rozprowadza
+ nie pozostawia smug
+ szeroka baza kolorów

Minusy:
+ trochę wysusza mi skórę
+ brak pompki

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zdecydowanie na tak!

Jestem zachwycona produktem, zdecydowanie zakupię go jeszcze nie raz aczkolwiek nie mówie NIE innym produktom tego typu :) Oceniam nową wersję nr 180 SAND BEIGE.

Plusy:
-idealne krycie
-matowe wykończenie, bez zatykania porów i podkreślania zmarszczek
-bardzo łatwo się rozprowadza, szybko wchłania, idealnie dopasowuje się do koloru skóry nie dając efektu maski
-duży wybór kolorów
-wydajny

Minusy:
-cena ( kupowałam w Douglasie ale wiem że na internecie kupi się taniej :p )
-brak czegokolwiek do nabierania podkładu :o

Póki co moje KWC <3

Cos idealnego dla nieidealnej cery

Po paru latach szukania w końcu cos idealnego dla mojej okropnej, nieokiełznanej cery. Raz jest sucha, raz sie swieci. Raz podkład sie trzymał, raz wszystko zanikało w ciagu dnia, aż w końcu przestałam być taka skąpa i wydałam 60 zł na podkład i nie żałuje. CUDO, CUDO, CUDO. Nie podkreśla suchych skórek, idealnie dopasowuje sie do koloru skory i trzyma sie cały dzień bez żadnych przebarwień, doskonale kryje niedoskonalosci. Nie mam trądziku ale od czasu do czasu jakiś czerwony przyjaciel pojawi sie na twarzy, ale revlon doskonale sobie radzi.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: więcej niż 3

kiedyś było inaczej..

Kupiłam ponownie ten podkład ponieważ używałam go dość długo w szkole średniej, bardzo go wtedy lubiłam. Po kilku latach powrotu do niego moja skóra go już nie lubi. Wystarczy że nałożę go na buzie i zmyje po 30 min, mam odrazu wypryski na buzi :(

WADY:
-powoduje wypryski na mojej buzi(cera mieszna w kierunku do tłustej),
-jak dla mnie śmierdzi,
-opakowanie porażka

ZALETY:
-duża gama kolorystyczna,
-lubię go rozprowadzać na buzi,
-ładnie stapia się ze skórą,
-nie widać go na twarzy,
-nie ciemnieje,
-długo utrzymuje się na twarzy.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: ok 3 opakowania

tak, ale tylko od swięta

Fluid jest genialny, trzyma się bardzo długo, niezaleznie od warunkow pogody ( goraco, zimn0, sucho, pot etc). Kryje najwieksze niedoskonalosci. Twarz wrecz robi sie nieskazitelna. Jest tylko jedno ale bardzo zapycha i niszczy cerę. Nie jest to kosmetyk, którego można używac codziennie. Nadaje sie na imprezy, wielkie wyjscia, gdy chcemy na przyklad przetanczyc cała noc i nie musiec robić poprawek. W takich sytuacjach sprawdza sie znakomicie. uzywany na coodzien sieje spustoszenie. Więc jestem na &quot;tak&quot; i mam go w swojej kosmetyczce, ale nakladam jak ide np. na wesele, impreze, sylwestra etc

Używam tego produktu od: bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Tak sobie...

Zużyłam już prawie całe opakowanie więc coś mogę o nim napisać.

Minusy :
- trudna do rozprowadzenia konsystencja
- łatwo o efekt maski
- buteleczka mnie do szału doprowadza
- przy codziennym stosowaniu wysusza i podrażnia skórę, zapycha !

Plusy:

+ niezłe krycie
+szeroka gama kolorystyczna
+dobrze stapia się ze skórą, nie ściera się
+ niezły efekt matowienia, nie wygląda karykaturalnie. ( matowienie wraz z pudrem sypkim )

Uważam, że jest to podkład poniżej przeciętnej w nadprzeciętnej cenie :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 końcówka

Godne polecenia!

W rozdziale podkładów do twarzy ten śmiało może być na 5 z plusem! Godny polecenia! Oceniam odcień 180.

PLUSY:
+ na prawdę solidne krycie w tym przedziale cenowym, poradził sobie z niedoskonałościami mojej cery
+ wydajność
+ dostępność
+ w promocji można go nabyć połowę taniej
+ nie podkreśla skórek
+ nie uczula oraz nie podrażnia
+ duża gama kolorystyczna
+ lekka konsystencja
+ nie ciemnieje na twarzy

MINUSY:
- brak pompeczki
- troszkę przesusza skórę, ale można szybko to zniewelować kremem nawilżającym
- słabo trwały

PODSUMOWUJĄC jak dla mnie prawie KWC jako podkład, ale nadal poszukuję bardziej idealnego! Szczerze polecam! (oczywiście wtedy, kiedy jest w promocji)!

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: Jedno

NAJLEPSZY

Najlepszy jaki kiedykolwiek miałam i nie zamieniłabym go na nic innego. Dlaczego?

PLUSY:
- super krycie, mam cerę naczynkową i świetnie daje sobie z tym radę;
- nie zgadzam się z niektórymi opiniami że przesusza cerę, może troszkę, ale dobry krem na noc jest w stanie przywrócić ją do normalności;
- jedyny który tak dobrze matuje moją twarz a przy tym nie podkreśla skórek;
- dobrze się rozsmarowuje i stapia ze skórą o ile ma się trochę wprawy w jego rozprowadzaniu. W połączeniu z niektórymi kremami potrafi się lekko rolować i nierówno rozprowadzać, dlatego ja najlepszy efekt osiągam jak nakładam go bez kremu, na skórę uprzednio przeciągniętą tonikiem;
- czuję się w nim świetnie, naturalnie, nigdy nie tworzył u mnie smug i utrzymywał się cały dzień.

MINUSY:
- dostępność - niestety zamienili go (SPF 6) na nowszą gorszą wersję (SPF20) buuuuuuuu:( Nowa wersja SPF 20 jak dla mnie jest do kitu, całkiem inny odcień tego samego koloru (sand beige), ciemnieje na skórze w miarę upływu czasu o co najmniej dwa tony i niestety nie matuje tak dobrze jak ten. Ja nabyłam przez internet 5 buteleczek, nie wiem na co się przerzucę jak się skończą.
W międzyczasie próbowałam innych podkładów w podobnej cenie i nawet 4-5 razy droższych, żaden mu nie dorównuje.

Oceniam starą wersję kolor 180 SAND BEIGE, SPF 6, na mojej buteleczce nie ma napisu SoftFlex, ale kojarzę że niektóre butelki miały ten napis.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Mój hit

Mój KWC. Używam, go na bazę matująco -wygładzającą i wykańczam Facefinity, to jest najlepsze połączenie dla mojej problematycznej mieszanej cery ( jeśli mamy skórę mieszaną/tłustą raczej nie oczekujmy, że sam fluid wystarczy do tego, żeby makijaż utrzymał się cały dzień w nienaruszonym stanie ). Jest to płynny podkład, który dość szybko po nałożeniu zastyga na skórze, przez co nie rozmazuje się jak inne podkłady, nie ściera się, świetnie kryje, matuje, utrzymuje się na skórze od rana do wieczora. Testowałam wiele różnych podkładów, ten jest dla mnie nr1. Cena na Allegro ok 33zł, w drogerii ok 70zł. Niestety w najnowszej wersji wprowadzenie przez producenta wyższego filtru SPF 15, spowodowało, że fluid stał się bardzo gęsty, ciężko wydobyć go ze słoiczka, trzeba stawiać go na nakrętce. Kolory w najnowszej wersji są troszkę ciemniejsze, przynajmniej 330 natural tan oraz 320 true beige i odnoszę wrażenie, że stał się mniej wydajny, mimo to nadal jest moim faworytem.

Używam tego produktu od: 9-10 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Słaba trwałość

Podkład się dobrze nakłada, ma ładne krycie, dość dużo kolorów do wyboru, ale nie zbyt długo zostaje matowy i jego trwałość nie powała na kolana bo po 7 godzinach w pracy bez względu pogodę ( gry było bardzo gorąco to jeszcze szybciej) jak patrzyłam w lustro, po prostu już w 90 % na twarzy go nie było. A są takie podkłady które bez poprawek wytrzymują nawet 10 godzin ( wiem bo mam taki teraz).
I to opakowanie bez pompki mało praktyczne.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

nie dla mnie

Niestety nie dla mnie ;/ początkowo myślałam, że znalazłam podkład idealny, ale strasznie wysuszył moją twarz (mimo kremów nawilżających i zabiegów u kosmetyczki). Lepiej sprawdza się zimą, jest dosyć ciężki.

plusy:
dobre krycie
mat
wydajność
nie zapycha

minusy:
wysusza
podkreśla suche skórki
roluje się
skóra nie oddycha

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Całkiem fajny...

Kupując ten podkład miałam dość wygórowane oczekiwania bo nie oszukujmy się, miał swoje 5 albo i więcej minut na youtube. Mam cerę mieszaną, strefa T zawsze mi się swieci. Podkłady aplikuję zazwyczaj palcami, ten też tak na początku nakładałam ale niestety nie wyglądał dobrze, były widoczne smugi. Kiedy zaczełam go nakładać mokrą gąbką dopiero odkryłam że jest całkiem fajny. Nieźle kryje, kolor też był dobrze dopasowany. Generalnie nie lubiłam tylko butelki bez pompki ale czasem za nim tęsknię i mam ochotę zakupić ponownie. Oczywiście cera po jakimś czasie zaczynała się swięcic ale mi to nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: skończyłam opakowanie 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte