Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin (stara wersja)

Wyjątkowo trwały, mocno kryjący podkład do cery tłustej, mieszanej i normalnej. Beztłuszczowy, nie zatyka porów. Lekka i delikatna konsystencja zapewnia skórze maksymalne poczucie komfortu. Zawiera SPF 6.
Występuje w dużej gamie kolorystycznej.

lekkie rozczarowanie

Oceniam kolor Ivory.

Jeden z niewielu podkładów, który przypasował mi kolorystycznie.

Moim głównym problemem do maskowania są naczynka i w miarę dawał radę żeby je schować. Matowienie pozostawia wiele do życzenia.

Minusy? Alkoholowy zapach i brak pompki. Szybko zasycha co też bywało problematyczne.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Mój KWC

Najlepszy podkład kryjąco-matujący jaki miałam.
Idealnie dobrałam odcień (180), ponieważ dostępna jest szeroka gama kolorystyczna. Mam podkład do cery tłustej i mieszanej. Podkład świetnie dopasowuje się do cery, utrzymuje się na twarzy cały dzień. Ładnie zakrywa cienie pod oczami i ukrywa moje rumieńce gdy "spale buraka". Świetnie radzi sobie latem, ładnie utrzymuje się na twarzy. Natomiast ja latem rozcieńczam go z lżejszym podkładem, lub stosuje inny. Wiosną, jesienią i zimą - niezastąpiony!!

Plusy:
+ bardzo dobrze kryje
+ matuje
+ nie zatyka porów
+ dostępny w dużej gamie kolorystycznej
+ fajna, lekka konsystencja
+ trwały, bardzo długo utrzymuje się na twarzy, nie ściera się
+ nie podkreśla suchych skórek
+ nie ciemnieje na twarzy
+ nie brudzi ubrań
+ nie tworzy efektu maski (przy nałożeniu normalnej-rozsądnej ilości)
+ wydajny, starcza na ok pół roku

Minusy:
- ciężko dostępny (w moim przypadku tylko internet)
- brak pompki (można przełożyć pompkę od serum do włosów z avonu)

POLECAM !!

Używam tego produktu od: około 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Nie dla skóry skłonnej do zapychania

Zacznę od tego, że mam wrażliwą skórę ze skłonnością do wysuszania i zatykania porów, tworzenia się zaskórników.

Kiedy kupiłam ten podkład byłam pewna, że znalazłam podkład idealny... Niestety to co zrobił z moją cerą to jest absolutny dramat. Miałam po 20 zaskórników WIELKICH na jednym policzku, do tego rano kiedy nakładałam krem skóra wygladała świezo, jednak wystarczało może pol h z tym pokdladem i wyglądałam jakbym spedziła 10h na pustyni w słoncu. To był dramat. Moje kolezanki, które maja mniej problemowe cery są super zaodowlone, wiec polecam je takim osobom. Krycie jest świetne, to nie ulega wątpliwości - jednak polecam bardziej podkład z bourjoais 1,2,3 dla osob z moimi problemami!

plusy
-super kryje
-tani na allegro, czeste promocje
minusy
-zapycha
-wysusza
-nie dla skory wrazliwej

bardzo fajny podkład

Podkład bardzo dobrze kryje, ładnie komponuje się z moją cerą. Ponadto ładnie pachnie i długo utrzymuje się na twarzy. Jeśli komuś zależy na naturalności cery to polecam właśnie ten produkt.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 0, 10g

Najlepszy z najlepszych

Jest to mój KCW. Najlepszy i niezastąpiony podkład. Bardzo ale to bardzo ubolewam, że spf6 został wycofany bo nowa wersja kompletnie mi nie odpowiada.

+ cena, jak na taki dobry podkład według mnie jest fajna bo na allegro zawsze można było go zakupić za około 30zł
+ krycie wspaniałe tzw. mocne
+ trwałość
+ żadnych skórek mi nie podkreślał
+ nie wymaga zbytnio poprawek w ciągu dnia
+ matuje buźkę
+ na długo wystarcza
+ duża gama kolorystyczna (ja używam odcień 180 sand beige i jest idealnie dopasowany do mojej cery)

Minus jest jeden i to wielki - mianowicie brak go gdziekolwiek. Szukam odpowiednika ale nie ma takiego drugiego jak on. Jeżeli któraś z Was znajdzie go gdzieś jeszcze to niech się nie zastanawia nad kupnem tylko niech od razu go bierze bo warto.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 6

Rewelacja!

Kupiłam ten podkład kilka miesięcy temu (180 sand beige), bo był w promocji :P Normalnie bym go nie kupiła, bo do tanich nie należy. No ale do rzeczy. Mam bardzo tłustą cerę. Stosowałam naprawdę wieele różnych podkładów szukając tego odpowiedniego dla mnie. Z każdym miałam ten sam problem, mianowicie po około 1h moja buzia zaczynała błyszczeć :/ Liczyłam, że z tym podkładem będzie inaczej. No i się nie pomyliłam! Po otwarciu opakowania trochę minka mi zrzedła- brak pompki. Zapach nie jest zbyt ciekawy, konsystencja raczej lejąca. No ale podkład idealnie kryje niedoskonałości nie tworząc przy tym efektu "maski" i długo utrzymuje się na twarzy, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem! Utrzymuje się na mojej buzi około 9h (mimo mojej tłustej cery). Jedyny minus jest taki, że po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że wysuszył mi on delikatnie skórę twarzy (dlatego pół gwiazdki mniej). Ale odpowiednie kremy nawilżające bez problemu sobie z tym poradzą.
Dziś kupiłam następny podkład (220 natural beige), znowu w promocji :)

Mój KWC!

Najlepszy podkład jaki kiedykolwiek używałam. Od 4 lat nie używam żadnego innego.

Plusy:
+ matuje moją tłustą cerę i się na niej utrzymuje nawet 18godzin
+ nie wymaga poprawek w ciągu dnia
+ duża paleta kolorystyczna pozwala na idealne dopasownie odcienia podkładu do cery
+ nie brudzi ubrań
+ świetnie się rozprowadza
+ przy dobraniu odpowiedniej ilośći(czyli niewielkiej) na gąbkę, starcza na bardzo długo więc jest wydajny
+ nie tworzy efektu maski gdy się go nakłada w rozsądnej ilości
+ ja używam cały rok, przy odpowiednim kremie nawilżającym nie wysusza skóry
+ opakowanie- dla mnie bomba, nie odczuwam braku pompki

Minusy:
- cena, ale są promocje w Rossmanie, Super Farm, taniej jest na allegro
- zapach, dla niektórych może być "chemiczny"(mi nie przeszkadza)
- może dawać uczucie zapchanych porów
- przy słabym nawilżeniu cery podkreśla suche skórki

Mimo paru minusów dla mnie to mój KWC!! Stosowałam mnóstwo podkładów z różnych półek cenowych, jednak ten bije je wszystkie na głowę.

Zdecydowany ulubieniec - nie znalazłam lepszego

Najlepszy jaki dotąd miałam
Plusy:
+ wizualność opakowania
+ trwały
+ szeroka gama kolorystyczna (każdy znajdzie coś dla siebie, od bladolicych, po ciemnoskóre)
+ długotrwały mat
+ krycie, można uzyskać naprawdę dobry efekt krycia
+ o niebo lepszy, od tego do cery suchej
+ bardzo wydajny
+ posiada SPF (w nowej wersji jeszcze wyższe)

Minusy:
- cena (ale zawsze jest allegro)
- brak pompki ! (ale pasuje do niego np. pompka po serum do włosów z avonu)
+/- wg mnie nie nadaje się na lato

Ilość zużytych opakowań: multum

bardzo dobry produkt

Podkład ten używam tylko na większe wyjścia:
Plusy : konsystencja, kolor, krycie – używając tego pokładu nie muszę używać korektoru do zatuszowania niedoskonałości, wydajność, długo utrzymuje się na twarzy.
Minus – podkreśla suche skórki, ciemnieje, długo się wchłania, opakowanie - przydałaby się pompka, cena,

Używam tego produktu od: 2 - 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

najlepszy !

Długo szukalam podkladu dla siebie i w koncu znalazlam! Jest niesamowity ! Trzyma się na buzi od rana do wieczora bez jakich kolwiek poprawek ;) . Kolorki fajne, kazda znajdzie jakis dla siebie. Po prostu mój ideał, polecam !

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Najlepszy z kryjących

Szpachla. Działa jak szpachla.

Już cienka warstwa wystarczy była ujednolicona, wszystkie niedoskonałości zakryte. Lecz tym samym otrzymujemy efekt ciasta, jesli ktoś lubi to czemu nie.

Utrzymuje się cały boży dzień bez poprawek.
Nie ściera się i nie tak łatwo to zrobić przy zmywaniu. Radzę poswięcić chwilę dłużej przy demakijażu, żeby miec pewnosc ze się go pozbyliśmy.

Na pewno zbyt ciężki, żeby używać go na codzień. Skóra nie oddycha.

Można łączyć go z podkładami o słabszym kryciu, lub z np. rozwietlającymi, aby uzyskać mix kryjąco-rozświetlający.

Używałam koloru 180.
Kupiłam na allegro za ok. 40 PLN.

Moj najlepszy podkład

Uzywam tego produktu juz dosc długi czas, jest to moja 5 butelka, w lecie niestety jest za ciężki i wole troszeczkę lżejsza formę, natomiast w okresie jesienno zimowym, zimowym jest super.
Dobrze kryje, , utrzymuje sie u mnie caly dzien, tylko w okolicach ust mi szybko schodzi mam tendencje, do pchania tam paluchów, podpierania sie itd
szybko zastyga na twarzy wiec aplikacja musi byc w miarę szybka.
nie brudzi mi ciuchów, za co jestem ogromnie wdzięczna
Używam koloru 180 i 220
dosc drogi jezli kupujemy go w drogeri 69 zł, w necie połowe mniej

Używam tego produktu od: nie wiem jak długo, miałam przerwe wakacyjna od niego, złuzyłam 5 butelek, jak nie wiecej
Ilość zużytych opakowań: piec lub wiecej