Ziaja, Anno d`oro, Mikro-dermabrazja

Ziaja, Anno d`oro, Mikro-dermabrazja

Specjalistyczny zabieg domowy intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Skutecznie wygładza i przywraca blask zmęczonej skórze. Preparat do stosowania na noc, 3-4 razy w miesiącu.

Odmłodzenie skóry - mikro-kryształki tlenku glinu

usuwają martwe komórki naskórka, kosmetyk dokładnie oczyszcza pory, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

Zawiera wit. A, E, prowit. B5.

polecam ale jako peeling

Oceniam jako peeling bo tak kwalifikuje ten kosmetyk. Bardzo delikatny, mily w uzyciu, jestem pewna te te malenkie drobinki nie zrobia krzywdy nawet wrazliwej cerze. Skora oczyszczona powierzchownie dobrze, nie oczekiwac spektakularnych rezultatow po jednorazowym uzyciu. Dobry delikatny peeling w przystepnej cenie.

Używam tego produktu od:6 tygodni

nic nie robi

Oj zawiodłam sie na tym peelingu, a tak długo szukałam go w sklepach..
Wg mnie nie robi on nic, słabo ściera - musiałam po jego użyciu robić kolejny dodatkowy peeling innym produktem.
Nie oczyszcza a o mikro-dermabarazji można tylko pomarzyć.
Bubel.

zły

rozczarowałam się kompletnie. Po użyciu złazi mi skóra wyskakują pryszcze i poszerzają się pory. Efektu odmłodnienia też nie zauważyłam. Kocham ziaje ale tym razem się zawiodłam.

Używam tego produktu od:miesiąca

rozczarowanie

Przykro mi, ale muszę zaniżyć ogólną ocenę. bardzo długo szukałam tego peelingu ze względu na nazwę "mikrodermabrazja" - wcześniej miałam taki zabieg i zdziałał cuda z moją cerą. w końcu znalazłam Ziaję w drogerii "Natura" i od razu kupiłam. niestety - poza atrakcyjną ceną nie widzę żadnych plusów. mnie nie złuszczył kompletnie nic więc producent nie dotrzymał obietnicy. jednak z tego co czytam, większości z Was pomógł, więc myślę że nie jest taki najgorszy - jedynie dla tak "gruboskórnych" jak ja nie da efektu

Używałam tego produktu przez ok. miesiąc

No, no:)

Mirodermabrazja "Ziaii" zakupiona została pod wpływem ocen na Wizażu ibył to strzał w 10-stkę.

Generalnie, preparatów takich nie powinny stosować osoby z tendencja do pękania nacyzń krwionośnych, ale ten jets na tyle delikatny, że nie ma sie czego obawiać:)

Delikatna, kremowa konsystencja, ładny zapach, delikatność w działaniu. Po zmyciu skóra jest miękka, gladka, rozjasniona, bez podrażnień spowodowanych peelingiem i solidnie oczyszczona. Bardzo dobry i przydatny kosmetyk. Używam tego produktu od: miesiąc

super peeling

Bardzo dobry peeling dla zmeczonej, szarej skory :)
Dermabrazja bym tego nie nazwala, ale mimo wszystko efekt po uzyciu jest jak najbardziej na plus :)

- bardzo mila konsystencja
- dobrze szoruje ;) czuc, ze dziala
- po pozostawieniu na chwile na twarzy wnika w skore i czuc jak dziala - pieknie wyciaga sebum i zaskorniki
- cena przystepna

Polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

B. skuteczny i łagodny peeling

Peeling o bardzo małych, ale wystarczająco ścierających drobinkach a przy tym nie podrażnia cery. Oczyszcza, rozjaśnia i sprawia, że pory skóry są mniej widoczne. Delikatny zapach.
Warto spróbować.

Używam tego produktu od:ok. 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

rewelacja!

Czytając wasze pozytywne recenzje, skusiłam się na zakup - i nie pożałowałam! poprostu znalazłam swój KWC wśród peelingow ! stosuje go już jakiś miesiąc i muszę powiedzieć ,że moja cera poprostu promienieje! z początku wydał mi się zbyt delikatny..zmiękczał , sprawiał ,że cera robiła się miziutka ale jako takiego wygładzania nie zaobserwowałam ..dopiero później, wystarczy odrobina cierpliwości!! drobne grudki zniknęły, pory zdecydowanie się zwęzyły !! a cera... osz... nawet szef w pracy mnie pochwalił, że ładnie wyglądam :D
wcześniej odczuwałam ,że moja cera jest zmęczona.. myślałam sobie, jezu starzeję się czy co... ?? mam 20 lat ! mało snu, dużo stresu, szkoła, praca....
a mikrodermabrazja ziaji sprawila ,że wyglądam na wypoczętą, cera nabrała zdrowego brzoskwinkowego koloru, jest gładka, delikatna...
dziewczyny... zaufajcie ziaji! tym bardziej ,że jest bardzo niedrogi - co bardzo mnie dziwi, dużo droższe kosmetyki nie sięgają mu do pięt ! :)

odnośnie konsystencji:
jest dość rzadki , powiedzialabym nawet ,że jak mleczko do demakijażu, posiada mikrogranulki , ledwo wyczuwalne pod paluszkami ale mimo to skuteczne w działaniu, zapach - średni, malo intensywny.

opakowanie:
bardzo praktyczne, łatwo wydobyć odpowiednią ilość kosmetyku, nie mniej nie wiecej niż potrzeba.

oprócz tego jest bardzo wydajny !!

reasumując : zdecydowanie polecam !!

Używam tego produktu od: 1 - 1,5 miesiąca

Delikatny peeling

Bardzo delikatny peeling, którego konsystencja i łagodność pozwalają na kilkuminutowy masaż twarzy nawet 2 razy w tygodniu, bez podrażnienia i zaczerwienienia. Skóra staje się gładka (choć nie idealnie) i świeża (choć nie na bardzo długo - ale to w końcu tylko peeling). Kosmetyk nieźle sobie radzi ze złuszczeniem i wygładzeniem, jednak co do oczyszczania porów mam spore zastrzeżenia. Nie lubię też tej tłustości, która pozostaje po spłukaniu drobinek. Za minus uznaję również nazwanie kosmetyku mikrodermabrazją, skoro to, dobry bo dobry, ale tylko peeling. Duży plus za cenę i wydajność. Ogólnie, mimo zastrzeżeń, polecam. Sama też kupię, głównie ze względu na deliktność i niezłe jednak jak na tą delikatność działanie.

yes yes yes !

B.fajny, wydajny peeling! Poradzil sobie z moimi wiecznie sterczacymi skorkami i nie zrobil kuku mojej wrazliwej cerze, Nie wiem czy to zasluga tego kosmetyku ale mam mniej syfkow na buzi :) jestem pozytywnie zaskoczona ze za tak niewiele mozna miec tak wiele!
POLECAM ! ! !

Używam tego produktu od:2 tyg

Godny polecenia

Używałam peelingów mechanicznych jak i enzymatycznych. Mam wrażliwą skórę i do tego naczynkową, więc duże ścierające drobinki nie są raczej preznaczone do mojej skóry. Po spróbowaniu na palcu stwierdziłam, że jednak ten peeling ma bardzo drobne ziarenka i może nie podrażni tak mojej skóry.
Bingo, trafiłam w dziesiątkę:). Tylko tego peelingu trzeba używać rzeczywiście tak jak producent napisał na opakowaniu. Jeśli nie pozostawimy go na skórze to raczej nie dotrze głębiej. Najlepsze efekty są, gdy nałożymy go na twarz podczas gorącej kąpieli, bo wtedy naprawdę dobrze oczyści naszą twarz.
I o dziwo nie wysuszy jej jak większość peelingów dla nastolatek. Moja skóra jest gładka, nie pozostają żadne skórki, wszystkie zaskórniki wychodzą jak po parówce, która bylaby dla mojej skóry zabójstwem. A cena naprawdę śmieszna w porównaniu z jakością.
Polecam nie tylko dojrzałym paniom.

Używam tego produktu od:dwa miesiące

Świetny peeling

Polecam ten peeling osobom które mają wrażliwą cerę gdyż ma bardzo delikatne drobinki ścierające.
Mimo delikatnego działania efekt po zastosowaniu jest bardzo widoczny : świeża, promienna, czysta skóra bez zaskórników idealnie przygotowana do pielęgnacji kremami.
Delikatny, miły zapach oraz dobra konsystencja to dodatkowe zalety tego kosmetyku.
Myślę, że z tym zaleceniem producenta dla osób 40+ to zdecydowana przesada gdyż jest to po prostu delikatny peeling i o mikro-dermabrazji można zapomnieć.

Używam tego produktu od : 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań : w trakcie pierwszego