Ziaja, Anno d`oro, Mikro-dermabrazja

Ziaja, Anno d`oro, Mikro-dermabrazja

Specjalistyczny zabieg domowy intensywnie pielęgnujący cerę dojrzałą 40+. Skutecznie wygładza i przywraca blask zmęczonej skórze. Preparat do stosowania na noc, 3-4 razy w miesiącu.

Odmłodzenie skóry - mikro-kryształki tlenku glinu

usuwają martwe komórki naskórka, kosmetyk dokładnie oczyszcza pory, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.

Zawiera wit. A, E, prowit. B5.

Moze nie idealny, ale b.fajny

Uzywalam juz roznych mikrodermabrazji, robilam nawet kilka razy w gabinecie dermatologicznych i mysle, ze mam porownanie i moge ocenic ten kosmetyk. A jest bardzo fajny, stosuje go 2 razy w tygodniu i za kazdym razem cera jest bardzo ladna, czysciutka , gladka i rozswietlona. Niestety zaskorniki i tak sie pojawiaja, ale to raczej wina mojej cery i nawet mikrodermabrazja nie jest w stanie temu zapobiec.
Kosztuje niewiele, a jakosciowo jest na takim samym poziomie, co te duzo drozsze.
A! I jeszcze jedno - nie rozumiem, dlaczego jest dla 40+?? Nie ma wlasciwosci przeciwzmarszczkowych poza tym, ze zluszcza naskorek. Ale ja mam 19 lat (no, prawie 20:)), wiec jeszcze sie tym nie martwie...
Jestem z niego bardzo zadowolona:)Używam tego produktu od: 2 miesiecy

bardzo fajny

nie miałam co prawda nigdy profesjonalnej mikrodermobrazji dlatego nie jestem w stanie stwierdzić, czy produkt jest dobry pod tym względem, ale jeśli chodzi o jego działania peelingujące to jest naprawdę bardzo fajny, ma dość delikatne drobinki, nie podrażnia mi skóry, co jest dużym plusem :) skóra jest po nim odświeżona i bardziej promienna, produkt ma nienachalny zapach, ładne opakowanie, jest wydajny i tani :) zaznaczyłam opcję nie wiem czy kupię ponownie ponieważ chciałam wypróbować coś innego, czas pokaże, póki co nie mam żadnych zastrzeżeń, polecam!Używam tego produktu od: pół roku

peeling- nic ponadto

Pochwalę ten produkt jako peeling, ponieważ żadnych efektów mikrodermabrazji nie dostrzegłam.

Ma ciekawą konsystencję mleczkowo - kremową,
jest bardzo wydajny i ma miły zapach.
Zawiera malutkie drobinki ścierające, takie jak w innych mikrodermabrazjach , jednak efekt ścierny ma słabszy.
Jest ok, jeśli chce się odświerzyć buźkę, ale nic ponadto.
Pomimo jego przeciętności będę go polecać, gdyż nie drażni nazbyt mojej delikatnej skóry.Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

dobry-peeling

Bardzo dobry - przy swojej delikatności - peeling (bo mikrodermabrazją tego bym jednak nie nazwała...) chyba zresztą jeśli chodzi o mikro- to wrócę z podkulonym ogonkiem do Loreala, nic tak nie ściera, żadne tam kliniki itp.;) no ale tutaj mamy przyzwoity/w ładnej tubce/dobrej cenie peeling do którego pewnie jeszcze wrócę. Fajnie oczyszcza i mimo że niby te drobinki są - nie ma ich, po chwili wcierania jednak czuć że coś tam się turla...

Używam tego produktu od:sierpnia
Ilość zużytych opakowań:pół

Wymaga czasu ale OK

Na 75% kupię go ponownie, więc zaznaczyłam "tak". Nie dałam 100% co nie znaczy, że ten peeling nie spełnia moich oczekiwań, ale jeśli chodzi o peelingi mechaniczne, to wolę coś szybszego w stosowaniu. PLUSY: opakowanie - poręczne, estetyczne, zawiera niezbędne informacje, łatwo wycisnąć z niego produkt; połączenie jakość-cena (dobra jakość i dosyć dobra cena); wydajność - dobra; działanie - całkiem dobrze oczyszcza twarz, usuwa martwy naskórek, odświeża, lekko normalizuje; łatwo się go zmywa z twarzy; nie podrażnia, nie przesusza; przyjemny w stosowaniu. MINUSY: konsystencja - mógłby być nieco bardziej zbity, treściwy (ale ogólnie nie jest to duży minus); za długi czas potrzebny na zastosowanie - wolę niebieski peeling Avon bo wystarczy 1-2 minuty tarcia i gotowe, a w przypadku tego produktu trzeba jednak poświęcić chwilę (na delikatny masaż twarzy i trzymanie produktu kilka minut przed zmyciem); przy nosie muszę go nieraz użyć dwukrotnie aby czuć, że skóra jest dobrze oczyszczona; ostatnio kupiłam profesjonalny peeling z efektem mikro-dermabrazji Bielenda, więc teraz już mam porównanie i stwierdzam, że peeling Ziaja to tylko dosyć dobrze działający peeling, ale nic więcej. PODSUMOWUJĄC: polecam, ale jeśli ktoś chce efektu mikro-dermabrazji, to powinien zainwestować w bardziej profesjonalny produkt. Jako peeling sprawdza się bardzo dobrze i dają 4* z małym minusem.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Delikatny a skuteczny

Właściwie, to cieszę się, że moja recenzja tego produktu została wcześniej usunięta, ponieważ nieco zmieniłam o nim zdanie... A dokładnie:
- peeling zawiera mnóstwo malusieńkich (niewidocznych) drobinek ściernych, które tworzą cały efekt końcowy, czyli wygładzenia i zmiękczenia naskórka,
- stosuję go dwa razy w tygodniu i wykonuję przy tym intensywny masaż twarzy, aby poczuć na niej wszystkie zawarte w kremie drobinki, a następnie pozostawiam na twarzy na ok 10 min. i spłukuję resztę, która nie uległa wchłonięciu,
- produkt jest naprawdę wydajny - pomimo tego że stosuję go częściej niż zaleca producent, wciąż mam jeszcze ponad połowę opakowania,
- szkoda, że (jak dla mnie) działa zbyt delikatnie, ponieważ nie jest to peeling enzymatyczny z drobinkami a jedynie mechaniczny,
- przy dłuższym już teraz stosowaniu zauważyłam delikatne oczyszczenie porów i ich zmniejszenie (na tym najbardziej zależało mi, kiedy kupowałam mikrodermabrazję),
- poza tym, peeling ładnie pachnie, ale jak dla mnie ma nieco za rzadką konsystencję ("lubi" sobie spływać na usta)
- bardzo (choć nie wiem czemu) staram się przekonać do firmy Ziaja, ponieważ kiedyś nie miałam z nią najlepszych doświadczeń (uczulała mnie).

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

Nie tylka dla 40;)

Kupiłam ją (a raczej go) dla mamy na prezent;) no mam tak z 20 lat mniej, ale tez sobie uzyłam:D i jestem zachwycona (tak jak mama!) według nas to najlepszy peeling jakiego używałyśmy;)

Ma idealnej wielkości świetnie ścierające naskórek drobinki, ale nie podrażnia (nie mam po nim czerwonej buźki-jak to sie dzieje po większości mocniejszych peelingów) ma idealna konsystencje, przyjemny zapach, jest wydajny...a skóra jest po nim gładka miekka, nawilzona i dżywiona:)
Dla mnie jednak tez mikrodermobrazja to za duzo powiedziane...no i za to daje gwiazde mniej bo gdyby po prostu napisali ze to peeling dałabym 6;) ale POLECAM!!!

Używam tego produktu od: dwóch miesiący
Ilość zużytych opakowań: kończe(-my) 1

Dla mnie doskonały

Ziaja znów pozytywnie mnie zaskoczyła :)
Bardzo Dobrym peelingiem, bo nie nazwałabym produktu mikrodermabrazją.
Nakładam produkt 1 raz w tygodniu, na wieczór, jak nakazuje producent. Na oczyszczoną i wysuszoną skórę, następnie trę powoli, ale dość mocno i długo, każdą część twarzy do momentu, aż nie będę czuła "drobinek" kryształków. Wtedy lubię dodać jeszcze małą porcję i powtórzyć cały proces. Następnie zostawiam na 10-20 minut i zmywam namoczonym ciepłą wodą wacikiem. Skóra jest doskonale napięta, rozjaśniona, moje małe zmarszczki stają się niewidoczne, a pory skóry zmniejszone. Mnie kosmetyk nigdy nie podrażnił, choć, chyba wskutek siły tarcia ;), moja skóra jest ciut zaczerwieniona tuż po zabiegu, ale szybko dochodzi do siebie. Lubię po tej mikrodermabrazji nałożyć gęstą warstwę maseczki przeciwzmarszczkowej i iść spać. Rano, skóra jest wypoczęta, czysta, gładka i miękka. Nie raz po zastosowaniu tego kosmetyku, znajomi mnie pytali, skąd mam taką ładną cerę. Jeśli chodzi o porównanie z klasycznymi peelingami w ziarenkach, to ja obstaję przy Ziaji. Jest delikatna, ale bardzo skuteczna. Dodatkowo wydajna. Opakowanie wystarczyło mi na 2-3 miesiące przy stosowaniu co tydzień. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2giego

super sprawa

to pierwsza mikrodermabrazja, jakiej używam, więc nie mam porównania:P
początkowo byłam nastawiona negatywnie, bo ma bardzo lekką konsystencję(jak emulsja) i nie mogłam wyczuć drobinek ścierających..dopiero po jakimś czasie w trakcie szorowania twarzy je zauważyłam. nie jest to ani za mocny ani za delikatny preparat-mogę powiedzieć-zwykły peeling(choć używam codziennie). nie lubię tego natłuszczenia, jakie zostaje na twarzy po nim, iwęc myję znowu twarz. ale działanie skuteczne. brawo dla ziaji!!!

Używam tego produktu od:2 mies.

świetny

Połączenie peelingu enzymatycznego i drobinek, które są bardzo małe, ale jest ich dużo i są ostre. Najpierw masuję nim skórę, a potem zostawiam na ok. 10 minut. Skóra jest niesamowicie gładka i miękka. Peeling jest tani i wydajny. Tubka jest dość miękka jednak pod koniec przy mocniejszym naciśnięciu wylatywała zatyczka(nie działo się tak w identycznych tubkach peelingu enzymatycznego Nuno i kremu do stóp).

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

Warto używać

No i mam swój peeling!Nie nazwę tego oczywiście mikrodermabrazją,ale jest to bardzo sobry peeling.Po użyciu skóra jest gładziutka w dodtyku,w trakcie używania po kilku minutach sciera się z twarzy wszelki brud itp z porów skóry oraz martwy naskórek.Skóra niestety jest bardzo zaczerwieniona po użyciu.
W efekcie mam świeża cerę przez cały tydzień,aż do następnego uzycia(uzywam raz na tydzień).Poza tym jest bardzo wydajny i tani ok.9 zł

Używam tego produktu od:2 mies

Bardzo dobry!!!

Mikrodermabrazja, nazwa trochę na wyrost, ale zapewne jest to wyłącznie chwyt marketingowy. Natomiast jako peeling to produkt spisuje sie wyśmienicie. Moja twarz reaguje na niego lepiej niż na zestaw Vichy czy Dr Eris. Pieknie wygładza, wyrównuje koloryt i nie podrażnia!!! Ja po niej nakładam maseczkę z serii Aretina ( też Ziaja) i twarz rewelacja. Szczerze polecam. Co do dostępności to faktycznie w sklepie trudno zdobyć. Ja zamawiam w necie.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1szego