Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Oriflame, Optimals, Radiance Energy Powder Scrub (Peeling enzymatyczny)

Efekt widać od razu: po oczyszczeniu scrubem skóra jest bardziej promienna, świeża i gładka. Enzymy z papai przywracają jej blask. Rozprowadź na zwilżonej twarzy, mieszając z wodą, aż scrub zmieni się w kremową piankę. Dokładnie zmyj. Stosuj raz lub dwa razy w tygodniu. Odpowiedni do wszystkich typów cery.

Godny polecenia

Stosuje ten peeling trzy razy w tygodniu, mam cerę mieszana także wymaga systematycznego oczyszczania. Peeling sprawdza sie rewelacyjnie, skora jest gładka, oczyszczona i świeża. Polecam również dla cer ze skłonnością do przebarwień posłonecznych, peeling przy systematycznym stosowaniu świetnie je rozjaśnia! Korzystam z niego juz bardzo długo a mam jeszcze prawie całe drugie opakowanie, bardzo wydajny i niedrogi jak na bardzo dobrą jakość.

Używam tego produktu od:pół roku

Niepozorny

To mój pierwszy peeling enzymatyczny i nie spodziewałam się dużego efektu po takim proszku...

Okazało się, że peeling mimo tego ze wygląda bardzo "łagodnie" , doskonale wygładza i rozświetla. Jest bardzo wydajny, wiec zwłaszcza w promocji - polecam!
Zapach jak całej serii, w miarę przyjemny.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1szego

:]

Ja jestem zadowlona. Jestem z lepszych peelingów jakich miałam.Jak nie najlepszy.Kupiłam go w promocji za ok 25zł. Jest wydajny. Nie podrażni.Ładnie pachnie. Oraz oczyszcza. Buzia po nich jest taka gładziutka:D

Używam tego produktu od: 2- 3m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego opakowania

Pomyłka

Kupilam zachecona entuzjastycznymi recenzjami, ale sie zawiodlam. Peeling wedlug mnie nie spelnia w ogole swojej funkcji i nie moze konkurowac z innymi peelingami enzymatycznymi za nizsza cene. Zaleta jest jedynie ladny zapach pomaranczy i duza wydajnosc. Cala reszta nie zasluguje na uznanie. Po pierwsze forma proszku to straszna meka w uzyciu: wysypywac, moczyc, szybko na twarz a wszystko wycieka przez palce. Nie ma mowy o jakiejkolwiek kremowej piance! Proszek wpada do nosa i drazni sluzowki, trzeb auwazac by woda nie dostala sie do opakowania co jest dosyc trudne. Efekt tez nie jest oszalamiajacy. Owszem skora jest lekko zarozowiona i gladka, ale nie jest to efekt dugotrwaly a jedynie powierzchowny. Mam wrazenie, ze jest to jedynie jakas sztuczna gladkosc, ktora daje jakis skladnik peelingu a nie poprawiony stan naszej cery. Nie podraznia cery, ale tez wlasciwie nic z nia nie robi, zero efektu oczyszczenia. Zaluje zakupu i na pewno nie polecam nikomu.
Używam tego produktu od: 2 miesiecy

skąd tyle zachwytów?

Niestety, nie mogę podzielić opinii większości recenzentek.
Peeling kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami, do tej pory od firmy Oriflame zwykle trzymałam się z daleka (i chyba się to nie zmieni).
Peelingu ANI TROCHĘ nie polubiła moja skóra.
Zapach niby delikatny, a jednak przypomina mi domestosa. Efekt wygładzenia jest bardzo i tylko powierzchowny. Cera nie jest po jego zastosowaniu ani rozświetlona, ani oczyszczona.
Słabiutko... ;(

jak dla mnie rewelacja

ten peeling nie jest zdzieraczem skóry, na co pewnie niektórzy liczyli. jest delikatny, nie podrażnia wrażliwej skóry, oczyszcza należycie, ma bardzo przyjemny, cytrusowy zapach, jest baaaaardzo wydajny. z pewnością jeszcze kiedyś go kupię.

Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie pierwszego

nie ma się czym zachwycać

Zastanawiam się, skąd tyle pozytywnych recenzji nt. tego produktu. Nie zauważyłam żadnego głębszego oczyszczania mojej cery,ot takie powierzchniowe.Poza tym słabo się pieni,a zapach za bardzo intensywny jak na kosmetyk do twarzy-taki jak witaminki dla dzieci:)
I z tą kremową pianką, o której zapewnia producent, to też raczej przesada.
Do plusów można zaliczyć,że nie podrażnił mojej mieszanej wrażliwej cery i jest baaardzo wydajny,choć to ostatnie nie było plusem akurat dla mnie:)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, może już rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

nie zachwycił

Zgadzam się w pełni z poprzedniczką,że peeling jest nieco przereklamowany.
Jedyne co da się zauważyć po jego zmyciu to wygładzona,jakby śliska skóra.Skórki niestety zostają na swoim miejscu.
Przetestowałam go kiedy miałam naprawdę przesuszoną ,łuszczącą się skórę.Zero efektów.
Być może dla bezproblemowych cer peeling jest wystarczający i może dawać uczucie wygładzenia,jednak w ekstremalnych warunkach nie sprawdza się.
Na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od:miesiąca

Przereklamowany

Nie jestem zadowolona z tego produktu. Skusiłam się po przeczytaniu tylu pochlebnych recenzji na wizażu i bardzo się zawiodłam. Po pierwsze w ogóle nie widzę efektu złuszczania naskórka - skóra wygląda po nim dokładnie tak samo jak przed zabiegiem, a po pewnym czasie nawet gorzej, wyskoczyły mi pryszcze choć moja twarz już dawno ich nie oglądała. Skóra straszne się ściągnęła i wysuszyła. Nie mogłam się również pozbyć wrażenia, że wcieram w twarz proszek do czyszczenia wanny - podobny zapach;) Kolejnym minusem jest właśnie, to że jest to proszek - przy aplikowaniu podrażniał śluzówkę mojego nosa i zaczęła mi lecieć krew. Zdecydowanie nie polecam wrażliwcom. Jedyny plus to niesamowita wydajność, więc jeśli ktoś ma skórę normalną lub tłustą będzie podwójnie zadowolony. Nie dałabym za niego jego regularnej katalogowej ceny 39zł - nie jest tyle wart. Na szczęście kupiłam w promocji. Oddałam koleżance, która podobnie jak inne wizażanki jest zachwycona.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1/2

fajny,ale...

Generalnie przyjemny produkt:
+ bardzo dobrze wygładza skórę
+ przyjemnie pachnie
+ nie podrażnia, raczej nie wysusza
+ bardzo wydajny
+ mimo nietypowej formy wygodny w stosowaniu - wysypuję na palce i nakładam na wilgotną skórę

A minus? - Mam wrażenie że ten peeling oczyszcza bardzo powierzchownie, a nie ma wpływu na głębsze zanieczyszczenia i wągry. Używam go regularnie ok. 6 tygodni, przynajmniej 2 razy w tygodniu i większych zmian nie widzę.

Mimo tego uważam go udany produkt i nie wykluczam zakupu w promocji ( jestem konsultantką, więc cena jak dla mnie też jest ok).

Używam tego produktu od:ok.6 tygodni

działa lepiej niż oczekiwałam!

Kupiłam to małe cudeńko pod wpływem opinii na wizażu i nie żałuje ani trochę :)

Zalety:
*świetnie wygładza (tak jak poprzedniczka jestem tym wygładzeniem zachwycona :) )
*skóra po nim jest miękka i promienna
*ładnie pachnie
*pomysł z proszkiem mi odpowiada :)
*lekko ściąga moje rozszerzone pory
*nie podrażnia skóry (zdarzały mi się zaczerwienienia po peelingach z dużymi drobinkami ścierającymi)
*odkąd go używam lepiej rozprowadza mi się podkład :)
*cena do jakości odpowiada (wart jest ceny promocyjnej jak i ceny standardowej)

Wady:
*nie dałam mu 5 gwiazdek tylko ze względu na trudność w ocenie wydajności, używam go od 1,5 miesiąca a niestety przez to opakowanie słabo widać ile zużyłam. Jeśli okaże się wydajny to z pewnością zmienię ocenę na 5 gwiazdek :)
*trzeba uważać żeby do opakowania woda się nie dostała...

Polecam!
Używam tego produktu od:1,5msc
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

super wygładzenie

Od razu zaznaczę, że jest to jedyny kosmetyk firmy Oriflame, który używam, bo jakoś nie spodobały mi się do tej pory kosmetyki z tej firmy. Jednak muszę przyznać, że jest to najlepszy peeling enzymatyczny jaki miałam.

+ nie podrażnia, można stosować na całą twarz
+ nie powoduje wysypu pryszczy, tak jak zdażało się przy innych tego typu peelingach
+ doskonale usuwa martwy naskórek, skóra jest tak gładka że już chyba gładsza być nie może!
+ minimalnie wysusza, ale nie jest to uciążliwe, wystarczy po zastosowaniu użyć kremu nawilżającego i wszystko gra
+ niska cena jak na takiej jakości kosmetyk

- dziwna konsystencja (proszek... powoli się przyzwyczajam:))
- małe opakowanie (40g), dlatego nie wiem jak będzie z wydajnością

Używam tego produktu od: 1 miesiąc