Chanel, Teint Innocence, Naturally Luminous Compact Makeup

Chanel, Teint Innocence, Naturally Luminous Compact Makeup

Stworzony był z myślą o uzyskaniu efektu idealnej, gładkiej skóry dziecka. Chanel postawił na naturalność - ten puder nie matuje, ale stapia się z naturalną barwą skóry, rozmywając niedoskonałości dzięki zawartości pigmentów.
Podkład zawiera witaminy F, E i B5, które mają chronić skórę przed agresywnym działaniem czynników zewnętrznych i starzeniem. Zawiera filtry przeciwsłoneczne SPF10. Wkład w puderniczce można wymieniać.

bardzo dobry!

Bardzo dobry kompakt, idealny dla mojej suchej i ciągle ściągniętej cery. Ładnie kryje co w moim wieku jest już dość istotne bo mam już pierwsze zmarszczki i kilka przebarwień, które niestety po słonecznym lecie dają sie mocno we znaki.
Kompakt nakładam palcami robiąc poranny makijaż lub gąbką poza domem kiedy robię poprawki.
Nie robi matu i nie daje efektu maski a to jak dla mnie dwie super ważne rzeczy, które decydują o moim zadowoleniu. Konsystencja chłodnego masełka i nie drażniący zapach.
Trwały, dobre, trwałe i poręczne puzderko i bardzo dobry pomysł z możliwością zakupienia samego wkładu.
Kolor na lato jak dla mnie idealny (50) na zimę kupię jaśniejszy (40).
Polecam bo go uwielbiam ale też uprzedzam, że nie spodoba się dziewczynom z cerą mieszaną lub tłustą oraz tym, które lubią absolutny mat.

Używam tego produktu od: ponad mca
Ilość zużytych opakowań:1wsze

idealny

Doskonały podkład, pod warunkiem, że umie się go nakładać, niewidoczny na skórze, rozświetla całą twarz, umiejętnie nałożony sprawia że twarz wygląda na wypoczętą, dużo młodszą. Mam cerę mieszaną, podkład przez cały dzień utrzymuje sie na twarzy dając efekt nie matowy, lecz satynowy.Na początku nie byłam z niego zadowolona, dopiero po trzeciej zmianie kremu na dzień uzyskałam odpowiedni efekt. Ten podkład po prostu nie lubi niektórych kremów.

Ma jedną wadę - jest mało wydajny, znika w błyskawicznym tempie (ok. 3 miesięcy) a kosztuje sporo.

Używam tego produktu od: poł roku

fatalny

Jeśli firma Chanel nie poprawi jakości swoich podkładow ten bedzie moim ostatnim zakupowym niewypałem tej marki. Oczywiście po kompakcie w takiej cenie oczekiwałam naprawdę super efektów. Przede wszystkim nawilżenia, wygładzenia, pielęgnacji.lekkości. A to jest paskudne tłuste mazidło, nie nawilża, podkreśla suche miejsca na twarzy, robi straszną tapetę, w świetle dziennym wygląda okropnie! Poza tym powoduje wypryski i wysusza skórę, absolutnie odradzam zakup!!!!Używam tego produktu od: miesiąc z przerwami
Ilość zużytych opakowań: niecałe

co za kicz!

Kupilam kompakt skuszona opiniami na wizażu i wizją buzi jak z reklamy, a okazał się totalną porażką!! Aż sama nie moge uwieżyć, ze tyle kasy wyrzucilam w błoto..! kompakt jest najgorszym podkładem jaki miałam, może dlatego, że mam suchącerę, ale nawet z kremem pod nim(bo z każdym innym podkładem to działa!) sprawia, że moje pory są wielkości kraterów, a suche place podkreślone niemiłosiernie z każdą skórką elegancko wyeksponowaną! Odradzam każdemu kto ma suchą cerę!!

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:1/10 co ja zrobię z resztą??

zacznę może od tego, iż mam skórę mieszaną, dlatego wymaga ona miejscowego krycia i kompkat Chanel w pełni wywiązuje się z tego zadania. gwiazdkę odejmuję za to, iż po paru godzinach zaczynam się świecić, ale być może jest to też przyczyna efektu rozświtlającego, do którego nie jestem przyzwyczajona po podkładach matujących. kompakt jest bardzo przyjemny w nakładaniu, bardzo dobrze się go rozprowadza,jest wygodny w użyciu i stapia się z cerą. mam kolor naturell 50 i jest on idealnie zgrany z kolorem mojej cery. nigdy nie przepadałam za kompaktami, ale to pewnie tez ze wzgledu na to iż miałam takie kompakty które maja bardziej pudrową i "suchą" konsystencję niż ten Chanela, który jest bardziej "fluidowy" i cięższy. gorąco polecam!:)

Używam tego produktu od: tygodnia

całkiem całkiem :)

Kompakty chyba nie są stworzone dla mnie:( Są zbyt gęste, po nałożeniu go na twarz mam wrażenie, że kompakt wysysa całe nawilżenie ze skóry.
Na ten kompakcik znalazłam sposób - mieszam go z rozświetlającą bazą Kanebo / MACa / Eisenberga i wyczarowuje prześliczną naturalnie wyglądającą superświeżą skórę :)
Kupiłam tylko wkład, by przetestować puder i to była naprawdę trafna decyzja, bo takie mini opakowanko mi odpowiada :) Wszędzie sie mieści, jest lekkie, poręczne.Dobrze, że jest taka opcja, bo wystarczy wymieniać wkłady bez konieczności płacenia za puderniczkę. Zwłaszcza o ile znam Chanel to te puderniczki są niezniszczalne :)
Kolejny plus za ładne naturalne kolory (mam 20)
Jeśli nie mieszam kompaktu z bazą to stosuje punktowo jako korektor. Solo, jako podkład zdecydowanie dla mnie za ciężki. No chyba, że pod bardzo tłusty krem zimą :)

Używam tego produktu od:grudnia (sporadycznie)

fajny z jednym dużym minusem

naprawdę fajny podkład, nakłada się go wyjątkowo przyjemnie (niesamowity zapach- choć ja zwykle na zapachy nie zwracam większej uwagi), pierwszy raz spotykam się też z tego rodzaju efektem rozświetlenia - tzn drobinki są owszem, ale widać je tylko z bardzo bliska, kiedy oddalam się od lustra widzę już tylko promienną i BARDZO naturalną buzię

no i tytułowy minus:
jeśli kogoś stać na to, żeby wydawać na ten kompakt ok 130 złotych co dwa miesiące (mnie niestety nie stać a tylko na dwa miesiące starcza i to nawet nie przy codziennym stosowaniu) może owego chanela nazwać swoim KWC, taka wydajność przy takiej cenie to jednak dla mnie duży minus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Godny polecenia

Super wypoczeta, gladka cera, niepodkresla suchych skorek, na poczatku myslalam, ze przy czestym dotykaniu buzi, miejcami znikal z twarzy, ale mylilam sie ... mialam po prostu zly odcien - kupilam wczesniej 40, ale cale szczescie zdecydowalam sie na 20 (a nie 30 jak polecala mi Pani w Douglasie).
KOLOR superrrr dla dziewczyn o bladszej twarzy.

Teraz po idealnym dobraniu koloru + dodatkowe stapianie sie kosmetyku z odcieniem skory - zupelnie niewidac ze mam podklad na twarzy.

Porownywalny z Chanel Vitalumiere.

Używam tego produktu od: pol roku

Świetny dla suchej cery

Naprawdę fajny podkładzik dla suchej skóry. Z jego pomocą można uzyskać efekt naturalnej, promiennej i wypoczętej cery. Uprzedzam jednak, że miłośniczki matu absolutnego mogą sobie go darować. To jest podkład typowo rozświetlający. Ja zawsze stosuje po nim puder sypki i jestem bardzo zadowolona.
Jedyny minus tego podkładziku to trwałość. Niestety pod koniec dnia mam wrażenie, że trochę znika z twarzy, ale czyni to w bardzo dyskretny sposób. Nie warzy się ani nie osadza w zmarszczkach.
Mam bardzo ładny, jasny, bez różowego pigmentu kolorek - 20.
Niestety nie potrafię go dobrze nałożyć załączoną gąbeczką - aplikuje go więc palcami.

polecam mimo ceny

Lubię markę Chanel, a podkłady szczególnie, bo nie mam problemu z doborem koloru :) Zimą używam koloru nr 20 i jest on idealnie dopasowany do mojej karnacji, nie ma mowy o jakimkolwiek różowym odcieniu brrrr.
Zastanawiałam się nad zakupem kompaktu, bo cena niestety do najniższych nie należy ;( a moim zdaniem kompakty nie są jakoś super wydajne.... ten również nie jest wyjątkowy pod tym względem....znika z puderniczki i już :) ale i tak mi się podoba.
Twarz pokryta tym podkładem przechodzi cudowną przemianę ;) znikają popękane naczynka, nie widać zmęczenia na twarzy, buzia jest rozświetlona... a ja pięknięję po jego użyciu ;)
Nic , a nic nie przesusza, nie ściąga cery, trwa na twarzy przez wiele godzin (na brodzie jedynie trochę znika). Nie tworzy na buzi maski, ale nie należy do najlżejszych.
Ma jeden minus....cenę. Dobrze , że wkład jest tańszy ;)

zaznaczyłam opcję, że nie wiem czy kupię, bo....zamierzam testować kosmetyki mineralne, ale jak w nich się nie zakocham to do tego podkładu powrócę. używam od 2 tygodni

Nie jest zły

Zgadzam się całkowicie z asiją. Mam to samo wrażenie połysku w strefie T. Przyznaję 3 gwiazdki właśnie dlatago. Wymagam od takiej korporacji, ceny i sławy dużo więcej a niżeli rozświetlenia, tuszowania, opakowania. Moim skromnym zdaniem jest to za malo jak na ww produkt, w tej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

rewelacja

Kosmetyk świetny. Bardzo ładnie kryje i nawilża skórę która czuje sie komfortowo. Mam skórę naczyniową z zaleczonym trądzikiem różowatym więc potrzebuje kosmetyku "otulającego" i delikatnego. Mankamentem tego podkładu jet brak mojego koloru, najjaśniejszy jest ciemniejszy niż moje cera.
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego