Ziaja, HerbikaPlant, Olej Awokado - Mleczko+Tonik do cery suchej i wrażliwej

Ziaja, HerbikaPlant, Olej Awokado - Mleczko+Tonik do cery suchej i wrażliwej

Łagodny preparat łączący właściwości oczyszczające mleczka i odświeżające toniku.
Delikatnie, ale skutecznie usuwa makijaż. Doskonale zmiękcza i wygładza naskórek. Wpływa osłaniająco na naturalną barierę ochronną skóry. Skutecznie zmniejsza powstawanie podrażnień. Przeznaczony do demakijażu oczu i twarzy, do cery suchej i wrażliwej.

wolne żarty

Na pewno nie jest to produkt do cery wrażliwej! ja taką mam i po użyciu tego mleczka pojawiły się na mojej twarzy swędzące, czerwone plamy. Zanim zniknęły minęło troche czasu.

Co do innych właściwości:
- konsystencja typowa dla mleczek Ziaji
- ładny zapaszek
-oprócz niesamowitego podraznienia buźki, oczy również szczypią

Nie polecam wrażliwcom!

Używam tego produktu od: jeden jedyny raz!
Ilość zużytych opakowań:

łagodny, przyjemny kosmetyk

Podebrałam go mamie, kiedy moja skóra była sucha jak wiór.
Kosmetyk pachnie przyjemnie, delikatnie. Konsystencja typowo mleczkowata, dobrze usuwa makijaż - poradził sobie z kosmetykami IsaDory. Przyzwoicie naiwlża skórę, wygładza i zmiękcza naskórek. I co najważniejsze - nie podrażnia. Warto.

Jestem na TAK

Jest fantastyczny , mam skórę wrażliwą i jest dla mnie idealny . Bardzo długo szukałam czegoś dobrego aż udało się : bardzo ładnie pachnię , dobrze zmywa makijaż , TANI , i nie podrażnia rewelacyjny . Polecam ;-)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

bardzo fajny

Używam od dłuższego czasu i bardzo go sobię cenię. Zaznaczam, że stosuję go na oczyszczoną żelem twarz jako dodatkowy nawilżacz przed kremem. Nie wypowiem się więc na temat tego czy dobrze zmywa makijaż.
+ Ma fajną konsystencję lekkiego mleczka
+ nawilża i odświeża skórę nie przeciążając jej i nie powodując świecenia
+ sprawdza się dobrze również jako kosmetyk odświeżający w ciągu dnia, moim zdaniem jest niezastąpiony w podróży, gdy nie ma wiele czasu na zabiegi kosmetyczne
+ milusio pachnie
+ jest tani
+ jest kolejnym dobrym polskim produktem
POLECAM!