Collistar, Anti-Age Lifting Foundation

Collistar, Anti-Age Lifting Foundation

Średnia ocena: 3.64/5

Kategoria

Podkład z natychmiastowym efektem odmładzającym, który wykorzystuje te same wartościowe, aktywne składniki co bardzo nowoczesny przeciwstarzeniowy krem Collistar. Efekt lifitingu jest uzyskiwany dzięki zastrzeżonemu składnikowi napinającemu, podkład wygładza rysy twarzy, cienkie zmarszczki i usuwa oznaki zmęczenia. Naturalny i trwały kolor uzyskiwany jest dzięki inowacyjnym micropimentom. Nieskazitelna cera dzięki bardzo dobremu kryciu wszelkich niedoskonałości cery. Ma działanie przeciwstarzeniowe, nawilżajace i pielęgnacyjne. Wodoodporny. Chroni przed promieniowaniem UV-A i UV-B (SPF 8/10). Zawiera kwas hialuronowy, biopochodne saccaromices cervisiae, kompleksy nukleoksydowy, trójglicerydy roślinne, witaminy A (retinol) i E.
Ma fantastyczną gamę kolorów, pięknie pachnie, eleganckie, szklane opakowanie z pompką.

nawilżające
wodoodporna
z pompką
fluidy

Często wracam do tego produktu. Idealnie kryje zaczerwienienia, lekko napina skórę, mam go na twarzy cały dzień, dosyć wydajny jak na tak mały słoiczek, wystarczy jedna "pąpka". Wracam do niego ponieważ pokrywa prawie idealnie moje łuszczące się miejsca na brodzie i płatkach nosa....Będo go użuwać dopóki nie znajdę lepszego....

Używam tego produktu od: 1.5

Podkład ma dość ciężką konsystencję ale mimo to ładnie stapia się ze skórą. Lekko napina buzię i utrzymuje się prawie cały dzień( robię lekie poprawki ok.16tej). Dla mnie jest ok. choć spodziewałam się bardziej spektakularnych efektów.

Niezły:)

Niezły podkład jak na mało znaną firmę. Zaryzkowałam i stwierdzam co następuje: konsystencja podkadu taka, jakby to opisać hmm treściwa, gęsta i co ważne nie tworzy przy tym maski. Ładnie ożywia twarz jesienno - zimową porą. Na okres letni wydaje mi się trochę za ciężki, ale może się mylę. Dobrze się rozprowadza, nie tworzy smug, nie ściera się , nie spływa przynajmniej ze mnie:). Utrzymuje się ładnie. Duży wybór kolorów, ale ja dobrałam sobie trochę nie taki jak trzeba. Mam wrażenie, że pielęgnuje. Właściwości liftingujące, te najtrudniej stwierdzić;) ale chyba lekko napina i wygładza . Nie wiem czy do niego wrócę, bo nowości kuszą. Podsumowaując polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze opakowanie

trafny wybór

Jestem bardzo zadowolona z tego podkład. Według mnie kryje świetnie i...jest to właśnie podkład na okres jesienno-zimowy, gdyż ma gęstą, kremową konsystencję. Kolory ma przepiękne, nie podkreśla zmarszczek, faktycznie "napina" twarz, nie tworzy maski, na mojej obecnie normalnej/mieszanej buzi utrzymuje się w idealnym stanie przez wiele godzin. Przypomina mi Dewy Smooth Clinique (podkład już wycofany ;( ) który bardzo mi odpowiadał gdy miałam cerę suchą. Według mnie producent nie kłamie, spełnia obietnice , podkład działa tak jak w opisie :)
Używam niecałe 2 tygodnie , więc nie dam maksymalnej noty, ale....jak nadal będę tak zadowolona jak obecnie to dołożę piątą * i uznam za swój KWC.
01.02.2007
Tak jak obiecałam :) dokładam gwiazdkę ...zużyłam już cały podkład i z czystym sumieniem mogę podwyższyć ocenę. Szczerze polecam niezdecydowanym ;)

Blizniak HR

Pamietam w tamtym roku zakupilam ten produkt na okres letni bardzo lekki podklad prawie ,idealny na lato ,nie wchodzi w pory ,nie podkresla zmarszczek minicznych . Niestety aby ukryc wieksze niedoskonalosci cery niezbedny jest korektor .Trwalosc produktu na mojej miesznej cerze utrzymuje sie ok 4 h :I moge powiedziec ze jest ido zludzenia podobny do HR clone

Używam tego produktu od:18-04-2005