Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Aksamitny krem na noc o wyjątkowych właściwościach nawilżających. Kojące działanie kremu łagodzi napięcie skóry i usuwa oznaki zmęczenia, a czynniki odżywcze zaopatruja skórę w energię, tak niezbędną następnego dnia w walce ze szkodliwym wpływem środowiska. Lekka konsystencja preparatu sprawia, że doskonale się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości. Intensywne działania nawilżające i odżywcze sprawia, że skóra staje się gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Po dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie wzmocniona i wzbogacona w substancje odżywcze, które nadają jej zdrowy wygląd.

Twarz jak brzoskwinia

Uważam, że kremy Guerlain dają najbardziej spektakularne efekty. Super Aqua stosuję w komplecie z wesją na dzień. Słoik to małe arycydzieło, przyjemnie się z niego wybiera krem. Zapach - przepiękny, dośc intensywny, bardzo kobiecy.
Konsystencja dość bogata, lecz dobrze się wchłania. Używam tylko jesienią i zimą, na cieplejsze pory roku jest niestety dla mnie za ciężki, wówczas wykańczam opakowanie stosując na szyję i dekolt.

Twarz wygląda na zadbaną, skóra jest nawilżona i dobrze napięta. Aż chce się jej dotykać, przypomina brzoskwinię.

Dość niewydajny w porównaniu do kremów Clarinsa - to jedyna wada.
Nie uspokaja wrażliwej cery (ale to nie jest jego zadaniem), na szczęście mam do tego inne kosmetyki, które i tak regualarnie stosuje.
Bardzo polecam, ten krem to czysty hedonizm.
Nie dość, że w atrakcyjnej formie, to jeszcze pielęgnuje.
Od lat stosuję go na zmianę z Gentle Night Cream Clarinsa.

Najlepszy!!!

To jest idealny krem nawilżający.

Pomijam że słoiczek jest piękny:), że zapach jest boski a konsystencja fantastyczna .
Ale to co robi z buźką nocą jest tajemnicą wartą swej ceny.
Rozpulchnia buźkę, rano jest aksamitna, miękka, doskonale nawilżona :) i odwzajemnia nam się promiennym wyglądem.
Ten krem to strzał w 10:) i każda kobieta po 30 powinna go mieć chociaż raz w roku mieć na swojej półce. To wręcz konieczne i jest przekonana że każda buźka odwzajemni się promiennym wyglądem.
Nakładanie go to czysta przyjemność , ten zapach uzależnia a poranek jest boski bo skóra aż wrzeszczy z rozkoszy:)
Wart swojej masakrycznej ceny!!!
Wystarcza na średnio 2 miesiące:) Więc nawet wydajny :D
Wracam do niego regularnie aby napoić moja skórę kosmiczną dawką doskonałych składników.

Polecam :)

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3:)

naprawdę działa

Długo się wahałam, czy kupić ten krem, bo nie jestem przyzwyczajona do tak drogich kremów.Ale skuszona Waszymi recenzjami zdecydowałam się zaryzykować.
Krem oczywiście zachwyca pięknym, luksusowym opakowaniem, nęci cudownym zapachem, skóra od razu jest cudownie aksamitna... Takie efekty i skojarzenia miałam od samego początku. Jednak najważniejszy efekt pojawił się po ok.4 tygodniach używania. Ten krem cudownie spłycił mi zmarszczki mimiczne wokół oczu. Skóra twarzy stała się pięknie nawilżona i jakby rozświetlona.
Naprawdę działa rewelacyjnie.
Dzisiaj właśnie skończyłam pierwszy słoiczek i myślę, że już się uzależniłam :)

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno, na razie :)

Guerlain, jak zwykle

Dawno przekonałam się do kosmetyków Guerlain. Oprócz doskonałej kolorówki, mają też świetną pielęgnację. Jestem bardzo zadowolona z kremu, bardzo odpowiada mi jego lekka konsystencja i piękny zapach. Przy tym rewelacyjnie nawilża i uelastycznia skórę. Zdecydowanie wart swojej ceny.

skandaliczna pojemność

Sama nie wiem jak ocenić mam ten krem, właściwości pielęgnacyjne owszem bardzo dobre, choć nie powalające na kolana, bo nie raz musiałam wspierac jego działanie innym, troche tłustszym kremem. Zimą moja skóra naprawde jest wymagająca, boleśnie ściągnięta, niezdrowo zaróżowiona, przesuszona, rozkapryszona, więc robię wszystko by prznieść jej ulgę.
Krem jest dość lekki, ale nawilża całkiem dobrze. Zdecydowanie byłby lepszy latem, zimą wole trochę cięższe i tłustsze konsystencje. działa tak, jak wiekszość dobrych kremów,sprawia, że skóra staje sie aksamitnie miękka, pełna blasku, zadbana.
Choć jest dobry, to na pewno do niego nie wrócę. Powód? Bardzo wysoka cena w stosunku do pojemności (30ml) a także wydajności. wystarczył mi na zaledwie trzy tygodnie (używałam również na szyję) i to niecodziennego używania (wymiennie z koncentratem z decleor).

Używam tego produktu od: ok 3 tygodnie

Nie moze byc lepiej.

Moim zdaniem to jest produkt, ktory moze walczyc o miano KWC. Nie pamietam ile "przerobilem" marek. Do niedawna jeszcze bylem calkiem zadowolony z efektow Night Sculptor HR, (wczesniej uzywalem La Praire).
Faktycznie - moglbym porownac oba produkty. Roznica jest taka, ze u HR efekt uzyskuje sie poprzez radykalna ingerencje w biochemie komorek skory twarzy a u Guerlain ten proces odbywa sie poprzez pobudzenie naturalnych mechanizmow.
Skora zwyczajnie pije ten krem. Piekna, wygladzona twarz rano. Rownomierny kolor, wyrazne uelastycznienie slowem - wszystko co cechuje zdrowa, wypoczeta skore. Czasem dodaje Super-Aqua Serum albo Midinight Secret pod ten krem aby uzyskac specjalny efekt (SAS po dniach na pelnym sloncu w gorach albo na lodkach jest niezastapiony; a MS - kiedy zarywa sie noce). Moja zona dodaje, ze przestala uzywac oddzielnych produktow w miejsce zmarszczek mimicznych - krem radzi sobie sam.
Pierwszy raz mam pewnosc, ze nie mam potrzeby zmieniac produktu - to jest dokladnie to o co mi chodzi.

Używam tego produktu od: okolo roku
Ilość zużytych opakowań: 6 (dwie osoby)

naprawde dobry

bardzo fajny kremik,mam tłustą skórę i muszę ją czymś nawilżać,bo często jest napięta po tych wszystkich normalizujących produktach. w każdym razie krem super się wchłania, pozostawia uczucie nawilżenia i delikatny film, rano skóra jest nawilżona i nie potrzebuję peelingu

jestem na tak:)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

przyzwoity tak jak drogi

Zaznaczam nie wiem, bo jest strasznie drogi, aczkolwiek zalety ma ogromny: doskonale nawilża, wspaniale pachnie - faktycznie można się uzależnić od luksusu. Nałożony wieczorem poprawia nastrój zapachem, a rano - efektem na twarzy. Buzia wypoczęta, rozświetlona. Wydajny.

Ilość zużytych opakowań:`.

Uzależnia!!!!!!!!

Długo wahałam się, czy kupić ten krem przede wszystkim ze względu na mój wiek. Myślałam, że potrzebuję czegoś "mocniejszego"... jednak po zastosowaniu próbki wiedziałam, że już nie ma odwrotu!!!!!! :) Tego samego dnia słoiczek stał w łazience na półce :) Jeszcze NIGDY nie przeżyłam takiego uzależnienia od żadnego zapachu. Wręcz nie mogę doczekać się, kiedy wieczorem go nałożę :) Pachnie niesamowicie, tak różami, ale.....jadalnymi. Jego właściwości pielegnacyjne równiez mnie nie zawiodły: świetnie nawilża, odżywia, wygładza twarz. Rano skóra wygląda świeżo i pięknie! CUDNY ten super aqua na noc ;)

Ilość zużytych opakowań:pierwsze

KWC

Nie wiem, jakie jeszcze mogę dodać pochwały tego kremu - wszystkie już wymieniły moje poprzedniczki :) Dzięki niemu kończę i zaczynam dzień z uśmiechem - wieczorem wklepując w skórę twarzy aksamitny krem o zmysłowym zapachu, rano spoglądając w lustro na doskonale nawilżoną, wypoczętą i gładką skórę.
Kolejny raz upewniam się, że Guerlain to marka niezwykła.

cudeńko

Uwielbiam ten krem! Mimo lekkiej jak na krem na noc konsystencji cudownie nawilża! Rano buzia tak pięknie wygląda, jest taaaka delikatna i wygładzona, a zmarszczki mimiczne powolutku znikają. Mimo dość intensywnego zapachu (piękny i bardzo zmysłowy) nie uczula!

Z nocy na noc skóra pięknieje!

Szczerze polecam!Używam tego produktu od: 3 tyg.

CUDOWNY

W zasadzie trudno dodać cokolwiek nowego do opinii pozostałych recenzentek. Jest świetny. Wygładza, ujędrnia i łagodzi wszelkie podrażnienia. Skóra rano wygląda świeżo, zdrowo - wypoczęta i zregenerowana po wysiłku dnia poprzedniego. Ślicznie pachnie i ma wspaniałą konsystencję: nie jest ani zbyt ciężki, ani zbyt lekki, po prostu taki jak ma być. Doskonale się wchłania. Osobiście najbardziej podoba mi się efekt megawygładzenia jaki daje to cudo. Myślę jednak, że trzeba uważać aby skóra nie przyzwyczaiła się zbytnio do tego kremu, może on wtedy przestać dawać tak dobre efekty; dlatego też nie stosuję go co noc.

Ilość zużytych opakowań: próbki