Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Guerlain, Super Aqua - Night, Recovery Balm

Aksamitny krem na noc o wyjątkowych właściwościach nawilżających. Kojące działanie kremu łagodzi napięcie skóry i usuwa oznaki zmęczenia, a czynniki odżywcze zaopatruja skórę w energię, tak niezbędną następnego dnia w walce ze szkodliwym wpływem środowiska. Lekka konsystencja preparatu sprawia, że doskonale się wchłania, nie pozostawiając na skórze uczucia lepkości. Intensywne działania nawilżające i odżywcze sprawia, że skóra staje się gładsza, jędrniejsza i pełna blasku. Po dłuższym stosowaniu skóra jest wyraźnie wzmocniona i wzbogacona w substancje odżywcze, które nadają jej zdrowy wygląd.

Wyjątkowo miękka skóra

Mój ulubiony krem na noc zaraz po Primordiale Lancome. Ma lekką konsystencję, piękny zapach, a działanie rekompensuje jego wysoką cenę. Naprawdę głęboko nawilża, a jednocześnie odżywia i wygładza. Rano buzia jest wyjątkowo miła w dotyku, miękka i aksamitna.Bardzo polecam.

Używam tego produktu od:2 mies.

cudowny

Najlepszy moim zdaniem produkt z serii Super Aqua Guerlaina. Używałam serum pod oczy (jedyne rozczarowanie jakie mi sie zdarzyło kosmetykami tej firmy), serum i maseczkę - świetne oraz krem na dzień dawno temu - nie pozostawił specjalnych wrażeń, choć po efektach Super Aqua Night, chyba do niego wrócę.

Na początku nie podobała mi się konsystencja, wydawało mi się że krem jest za mało bogaty jak na krem na noc. Szybko zmieniłam zdanie i miło porzucić stare nawyki regenerowania skóry przez grube warstwy kremu na noc.

Rano buzia promienieje blaskiem, jest przepięknie nawilżona, a mimiczne zmarszczki po prostu znikają. Co prawda ten ostatni efekt nie utrzymuje się zbyt długo, ale miło rano spojrzeć w lustro. Cera pięknieje z dnia na dzień, naprawdę.

Krem jest niesamowicie wydajny, a nie mogę doczekać się by kupić następne opakowanie.

Ten krem jest boski.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: wciąż to samo

Super kremik

Uwielbiam ten krem. Super nawilża i dodaje miękkości skórze. Nie lepi się, ładnie się wchłania, ślicznie pachnie, pozostawia uczucie luksusu. Buzia rano jest wypoczęta. Jeden z moich najlepszych kosmetyków. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam 3

dobry ale drogi

Kupiłam 2 kremy z tej serii - nocny i dzienny i ten pierwszy bardziej przypadł mi do gustu. Miły, delikatny zapach, dośc gęsta konsystencja, dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania, zostawiając jednoczesnie przyjemny film. Dobrze i na długo nawilża. Czy kupie ponownie...? Pewnie nie, bo rzadko wracam do kosmetyków, a cena tego akurat jest wysoka...

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:30 ml

Uwieelbiam

Uwielbiam oszalałam. Dostałam probke kremu przy zakupie jakiegos innego i odkad uzylam wiedzialam,ze musze go miec.
Kasa bardzo dobrze zainwestowana. Buzia z rana przecudna,piekny delikatny zmyslowy zapach- idealny !

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:0,5

Fantastyczny

Stałam się posiadaczką kilku próbek, przy okazji zakupu. Z reguły takie próbki lądują gdzieś na dnie szuflady, tym razem użyłam raz- i to była miłość od pierwszego wejrzenia! Skóra robi się mieciutka, wypoczęta, a rano nie ma mowy o sińcach pod oczami,a jeśli juz sa, to naprawdę bardzo zniwelowane. Na pewno skuszę się na pełnowymiarowy produkt mimo horrendalnej ceny, no i wypróbuję jego bliźniaka na dzień.Aha- jest pioruńsko wydajny :)

Używam tego produktu od:kilka tygodni z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilka próbek