L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Intense Repair, Maseczka do włosów suchych

Maska intensywnie odżywiająca do włosów suchych. Formuła Cuti Liss System o działaniu odżywiającym i uelastyczniającym zawiera jednocześnie pochodną kationową, która ułatwia rozczesywanie i pochodną silikonu wygładzającą włos i nadającą mu lekkość. Maseczka nie jest czasochłonna. Nakładamy ją na umyte włosy i trzymamy 2-3 minuty.

Skład: aqua/water, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, glycerin, amodimethicone, peg-180, cetyl esters, isopropyl alcohol, methylparaben, camphor benzalkonium methasulfate cetrimonium chloride, pyridoxine hci, trideceth-12, chlorhexidine dihydrochloride, hydroxypro-pyltrimonium hydrolyzed wheat protein, magnesium acetate, 2-oleamido-1,3-octadecanediol, aspartic acid, glycine, arginine, glutamic acid, zapach/fragrance

REWELACYJNA !

Świetna maska.Włosy są po niej gładkie, sypkie i bardzo miękkie. Bardzo dobrze nawilża, wygładza i ujarzmia niesforne puszące się włosy. Ma ładny zapach i jest bardzo wydajna, fajna konsystencja. Jedynym minusem jest to, że jak dla mnie to ciężko jest ją zmyć jednak dla takich efektów to żaden problem.

Ilość zużytych opakowań: Skońćzone pierwsze

Świetna!

Polecam produkt.

- Nie obciąża włosów,
- Sprawia, że stają się lśniące,
- Odżywia je,
- Przy regularnym stosowaniu widać, że włosy wzmacniają się.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: sporo:)

super!

Kupiłam po wielu próbach znalezienia tańszej odzywki i równie dobrej. Stwierdziłam, że za kasę wydaną na wszystkie produkty, których działanie mnie rozczarowało mogłabym spokojnie zakupić ze 3 opakowania maski L\\\\\\\'oreal....
Plusy:
- wygładza włosy
- dobrze sie rozczesują
- włosy się nie puszą
- nawilża
- nie obciąża włosów!!!!!!!!!
- zauwazyłam nawet, że mam mniej połamanych włosów
Minusem jest wydajność, niestety przy długich włosach trochę jej zużywam, dlatego odejmuję pół gwiazdki.
Bardzo polecam dla włosów rozjasnianych.

jest ok

maseczka jest ok. ładnie pachnie, wystarczy 5 minut a włosy są nawilżone i odżywione, wygładza powierzchnię włosa i ułatwia rozczesywanie, włosy pięknie błyszczą :)
minus to zdecydowanie cena...
(ja płaciłam 35zł) mam włosy długie, myje je co 2 dzień, maski używam co 3cie mycie i bardzo syzbko mi jej ubywa...
czy kupię ponownie?
raczej tak, ponieważ dobrze nawilża i wygładza włosy

zdecydowanie do suchych włosów jest ok

Używam tego produktu od: kilka tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

+zdrowsze
+nie łamią się
+nie są przesuszone
+wypadają w mniejszej ilości

polecam używać razem z szamponem z tej samej serii

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

bardzo dobra do suchych włosów

jestem bardzo zadowolona z tej odżywki nie mam zniszczonych włosów ale potrzebują nawilżenia gdyż wiecznie sie elektryzują i tu ta odzywka sprawdza sie super do suchych włosów do zniszczonych polecam absolut bardzo dobra i na allegro nie taka droga włosy po niej są śliskie i błyszczą

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml.

bardzo dobra

Do tej pory używałam odżywki Absolut Repair, z której jestem bardzo zadowolona, ale postanowiłam wypróbować tę maskę i jestem mile zaskoczona. Spodziewałam się, że nie będzie się za bardzo różnić od tej z linii Absolut Repair, ale od pierwszego zastosowania zauważyłam zasadniczą różnicę. Intense Repair ma zdecydowanie silniejsze właściwości nawilżające, podczas gdy Absolut Repair - odżywcze. W tej chwili moje włosy nie są zbyt zniszczone, ale wymagają nawilżenia, więc chętniej sięgam właśnie po tę maskę. Podsumowując, obie linie oceniam na piątkę i używam w zależności od potrzeby.

absolut sprawdza się lepiej

Maseczka spisuje się nieco lepiej w stosunku do drogeryjnych odpowiedników. Ładnie nabłyszcza włosy, lekko odżywia i nawilża, niestety zauważalnie obciąża włosy. Plus za ładny zapach i ułatwianie rozczesywania. Niestety obiektywnie porównując z drogeryjnymi kosmetykami produkt jest stanowczo za drogi w stosunku do rezultatów jakie pozostawia.

Używam tego produktu od: 1,5 misiąca
Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Wspaniała

Rewelacyjna maska do włosów. Jest to najlepsza maska jaką do tej pory miałam. Świetnie nawilża włosy, po jej użyciu włosy są mięciutkie, pełne blasku i świetnie się układają. Kiedyś miałam ogromny problem z wypadaniem włosów, po zastosowaniu maski razem z szamponem z tej samej serii problem ten zniknął, dodam, że wystarczyło jedno opakowanie, żeby ograniczyć wypadanie włosów. Mogę polecić z czystym sumieniem dla osób, które mają problemy z wypadaniem włosów i do tego suche włosy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

bez szalenstw

maseczka dobra ale nie rewelacyjna, a szczerze mowiac na to liczylam.
efekt jest w sumie taki jak po zastosowaniu odzywki z serii absolut repair czyli ladny ale powtarzam nie powalajacy.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:

daleko jej do absolut repair

Kupiłam tą maskę na wypróbowanie, ponieważ byłam oczarowana jej siostrą absolut repair. Niestety tym razem się zawiodłam. Ani nie nawilża, ani nie regeneruje. Za taką cenę spodziewałam się jakichś efektów a tym przypadku zwyczajnie przepłaciłam:/
nie polecam

świetnie wzmacia włosy

Na poczatku ta maszeczka nie zrobila na mnie duzego wrażenia, dałabym jej 4 gwiazdki. Ułatwia rozczesywanie, ładnie pachnie ale nic po za tym. Dopiero po kilku tygodniach zauważyłam ze moj problem tracenia duzej ilości wlosow po kazdym myciu i szczotkowaniu wlosow praktycznie przestal istniec. Co wiecej wydaje mi sie ze mam sporo nowych krotkich wloskow na czubku glowy. Wczesniej nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego ze tracenie wlosow to moj problem, wydawalo mi sie ze to byla normalna ilosc ale okazuje sie ze mozna tracic ich znacznie mniej. Polecam wszystkim ktorzy zauwazyli ze na podlodze w lazience, poduszce albo ubraniach zostawiaja wlosy.Używam tego produktu od: 4 tygodnii