SVR, Provegol, Eau demaquillante micellaire (Woda do demakijażu skóry wrażliwej)

Provegol Eau demaquillante micellaire - to produkt stworzony specjalnie do demakijażu. Formuła płynu micelarnego pozwala bardzo dokładnie oczyścić skórę bez konieczności użycia mleczka. Można go stosować do demakijażu całej twarzy, również oczu i ust.

Woda Provegol usuwa każdy rodzaj tuszu do rzęs, również wodoodporny, bez konieczności intensywnego pocierania!

Receptura wody Provegol uwzględnia potrzeby najbardziej wrażliwej skóry: usunięto z niej konserwanty (parabeny), zaś dodatek alantoiny i wyciągu z nagietka działa łagodząco. Dodatek substancji nawilżających pozostawia skórę gładką i delikatną, bez uczucia wysuszenia.

Doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz usuwa makijaż. Przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej, do oczyszczania skóry twarzy oraz oczu i ust. Zachowuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Wyciąg z nagietka lekarskiego i alantoina łagodzą podrażnienia.

Są lepsze produkty

Pierwsze wrażenie: zbyt mocny zapach - jak na kosmetyk do wrażliwej skóry naprawdę stanowczo za mocny aromat.

Zmywa to co ma zmywać, ale nie do końca radzi sobie ze zwykłym tuszem do rzęs. Zostawia takie dziwne uczucie lepkości skóry czego ja osobiście bardzo nie lubię.
Skórę oczyszcza całkiem nieźle - wystarczą dwa waciki żeby twarz była wolna od makijażu, brudu itp.
Jest to kosmetyk bardzo wydajny i za to duży plus. Opakowanie estetyczne, ale dziwnie ciężko się otwiera (a może tylko ja trafiłam na taki egzemplarz).
Trochę szczypie w oczy i za to minus.

Cena jest OK tylko wtedy gdy płyn jest w promocji.
Ogółem produkt zasługuje na trzy gwiazdki.

Używam tego produktu od:4 miesiące temu przez prawie 2 miesiące