Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Błyszczyk powiększający usta stworzony dla kobiet, które marzą o pełnych, zmysłowych ustach bez zabiegów chirurgicznych. W ciągu kilku minut usta stają się pełniejsze i bardziej kształtne, znikają drobne zmarszczki, kontur ust jest wyraźniejszy a naskórek wygładzony. Efekt powiększenia utrzymuje się do kilku godzin.

Formuła jest oparta na kompleksie LIP EXTREME, który rozszerza naczynka krwionośne i poprawia mikrokrążenie, powodując natychmiastowe zwiększenie objętości ust (jak pisze producent - w 5 minut). Kompleks witamin A i E zapobiega wysuszaniu, działa przeciwutleniająco i przeciwrodnikowo. Witamina C bierze udział w produkcji kolageniu. Przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych chronią filtry UVA i UVB.

Produkt testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 8-9zł

Sama nie wiem co o nim myśleć

Moim zdaniem jest ani dobry ani zły...niema jakiegoś spektakularnego powiększenia, ale usta są faktycznie pełniejsze, nie trzyma się specjalnie długo ale jednak nie jest źle, zapach nie jest specjalnie ładny ale i nie drażniący...ogólnie przeciętniak :)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem przy pierwszym

może być..

Błyszczyk fajny, swoja rolę, czyli powięszenie ust spełnia, usta wyglądają na pełne. Po nałożeniu czuć szczypanie ust, zapach trochę nieładny. Trwałość przecietna.. Ogólnie godny polecenia, gdy chodzi nam o efekt powięszenia ;-)
Nie wiem czy kupię nastepny raz, ten wzięłam ze zwyłej ciekawości jak błszczyki mogą powięszać usta, a że cena przystępna (10zł) to czemu by nie wypróbować ;-)

Używam tego produktu od kilku miesięcy,
Ilość zużytych opakowań: jeszcze pierwsze,

Dobry

aczkolwiek przereklamowany. Mamuszka mi go kupiła, za pierwszym razem jak pomalowałam usta dosyć tak piekło, efekt był widoczny. Usta troszeczkę większe. Jednak z upływem czasu a może samego błyszczyka ;] pieczenie coraz mniejsze i efekty. Oczywiście nie używam go non stop, tylko co 2 - 3 dni. Minus podobnie jak wcześniej dziewczyny dawały za straszną "lepistość" błyszczyk + długie rozpuszczone włosy + lekki wiatr = o zgrozo, hehe. Plus za fajny zapach, taki troszkę kwaśny przypominający mi takie oranżadki w proszku z dzieciństwa, a na punkcie zapachów mam fioła. No i ogólnie za tą cenę 8-10 zł błyszczyk dobry: ładne odcienie, ładnie drobinki błyszczą, zapach, i jakieś małe widoczne efekty działania. 4 stawiam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Super :)

Uwielbiam :))
Bardzo przyjemne mrowienie :)))
Tani i wydajny :) kupiłam za jakies 5 zł
Fajnie się aplikuje i bardzo seksowne usta :)))))
czyli mocna 4 :)
5 nie - bo zawsze mógłby być lepszy :))))
Skoczę po jeszcze jeden

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Kupić,NieKupićOtoJestPytanie?

Ojojoj! ależ to miał być powalający efekt- normalnie Pamelka A. już za pierwszym zaaplikowaniem, za drugim to normalnie Angelina Jolie jak w mordkę strzelił !! Zastrzyki z kolagenem mogą udać się na bezpłatny urlop.......i nadeszła ta oczekiwana chwila !! i wiecie co Drogie panie ?? NIC ,magia pryska a ja trzymam to cuś w ręce i zastanawiam się po co ja to kupiłam, po co ?
Żarty żartami ale pisząc już całkiem poważnie to myśle że efekt mrowienia jest tylko dla naszego lepszego samopoczucia, automatycznie działa nasz ukryty, nieposkromiony sexabil ;) i faktycznie usta nabierają powabu. Nie mysle tutaj o takich efektach jak obiecuje producent ale na pewno coś się dzieje.Kolory są niezbyt wyszukane,ale myśle że z biegiem czasu przybędzie ich więcej.Podsumowując to taki kosmetyk "pocieszanka" niby nic takiego a jednak ;)
Zauważyłam że im mniej błyszczyku w opakowaniu tym słabsze mrowienie.
Używam tego produktu od:miesąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Ogólnie - ujdzie.

Efekt mrowienia mnie wręcz rozbawia - chyba mam łaskotki.
Ale niestety nie przekonał mnie ten błyszczyk. Największą jego wadą jest to, że się lepi - wg mnie bardzo.
Niestety to dla dlugowłosej osoby jest bardzo ważną cechą błyszczyka.

Kupiłam sobie kolor 506. Ładnie wygląda, ale nie utrzymuje się na ustach zbyt długo.
A co do efektu powiększenia który pokazany jest na pudełeczku - wystarczy lekko rozchylić usta w bylejakim mazidle i będzie ten sam efekt.

Ilość zużytych opakowań:1 i nic więcej.

raczej nie warto

Mam bezbarwna wersje tego blyszczydelka i mnie ono generalnie nie odpowiada, ale moze zaczne od zalety, ktora jest to, ze napina on usta, moze nawet odrobine powieksza, i ten efekt jest zauwazalny juz w niedlugim czasie po nalozeniu.
Ma jednak sporo wad:
- efekt "powiekszenia" utrzymuje sie bardzo krotko
- zeby cos zaobserwowac trzeba nalozyc go bardzo duzo
- aplikator nabiera bardz malo blyszczyka
- nie jest wydajny
- klei sie
- slabo blyszczy
- napisy z opakowania sie scieraja
- niesolidne opakowanie po krotkim czasie peklo
- ma mala pojemnosc
- pieczenie-szczypanie po nalozeniu jest zbyt intensywne

Uzywalam go kilka tygodni, poki sie nie rozlal
Ilość zużytych opakowań: pol opakowania

fajny ale nie powieksza

- sprawia ze ustaw wydaja sie gladkie

-nie powieksza za to troszke po nim usta wydaja sie troszke pelniejsze..wlasciwiwe to kwestia chyba techniki wymalowania poniewaz czasem taki sam efekt siagam innymi blyszczykami tej firmy, u mojej mamy to samo nie powieksza, tylko optycznie(obydwie mamy raczje usta z tych waskich..) za to u mojej kolezanki i kuzynki(maja pelniejsze usta niz ja i moja mama) efekt byl taki ze wydawaly sie jakby troszke podpuchnięte ale w dobrym tego slowa znaczeniu:D

-szczypie w usta co jest dosc smieszne..czasem mnie to irytuje ale czasme jest dosc przyjemne:) ale to zalezy widze od osoby bo mnie tak troszke i tlyko pzrez jakies 30 min moja mame okropnie, kolezanke za to wcale:D

-fajny smak..taki mrozny:D

ogolnie nicyzm oropcz tego szczypania nie rozni sie od innych blyszczykow tej firmy..niestety wiem z eu niekotrych osob ten wlasnie szczegol go dyskwalifikuje.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

a co to ma być?

Najgorszy błyszczyk z jakim miałam do czynienia! Jest nietrwały, wcale nie powiększa ust. Po nałożeniu myślałam że oszaleję..... palił mnie niemiłosiernie......brrrrr. No i po co te tortury..... chyba na nic. Omijać z daleka....

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno użycie a następnie kosz na śmieci :-/

beznadziejny

kupilam ten blyszczyk i bardzo zaluje poniewaz musialam go wyrzucic. pomalowalam usta pierwszy raz i nie bylo widac zadnego efektu powiekszenia :( a co najgorsze strasznie piecze. zaraz to zmylam bo niedalo sie wytrzymac. naprawde nie polecam , mysle ze szkoda pieniedzy

Używam tego produktu od:pierwsze i ostatnie

Calkiem przyzwoity

Moim zdanie spelnia swoje zadanie w stopniu zadowalajacym.
Mam kolorek 503, wyglada na ustach bardzo ladnie.
Co do efektu powiekszenia, to oczywiscie cudow nie ma, ale za te cene naprawde nie jest zle.
Dalabym 4 gwiazdki, ale bardzo szybko przestaje dzialac, przynajmniej na mnie - efekt mrowienia znika u mnie po ok 20 minutach i juz nie widac potem efektu lekkiej opuchlizny.
Ale i tak do niego wroce:)

Używam tego produktu od:miesiąca

Może być

Błyszczy b. ładnie prezentuje sie na ustach. Ma połyskujące drobinki co b. sobię cenię. Niestety nie powiększa widocznie ust. Są one bardziej czerwone i wyraźniejsze ale na pewno nie pełniejsze. Co do odczuć po nałożeniu to ja tam lubię takie poszczypywanie. Ogólnie jak za taka cene to może być.
Używam tego produktu od:niedawna