Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Eveline Cosmetics, Volume Lip Extreme (Błyszczyk powiększający usta)

Błyszczyk powiększający usta stworzony dla kobiet, które marzą o pełnych, zmysłowych ustach bez zabiegów chirurgicznych. W ciągu kilku minut usta stają się pełniejsze i bardziej kształtne, znikają drobne zmarszczki, kontur ust jest wyraźniejszy a naskórek wygładzony. Efekt powiększenia utrzymuje się do kilku godzin.

Formuła jest oparta na kompleksie LIP EXTREME, który rozszerza naczynka krwionośne i poprawia mikrokrążenie, powodując natychmiastowe zwiększenie objętości ust (jak pisze producent - w 5 minut). Kompleks witamin A i E zapobiega wysuszaniu, działa przeciwutleniająco i przeciwrodnikowo. Witamina C bierze udział w produkcji kolageniu. Przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych chronią filtry UVA i UVB.

Produkt testowany dermatologicznie.

Cena: ok. 8-9zł

Boski!

Skusiła mnie dość niska cena. Zazwyczaj używam Glam Shine L\'oreal, ale Eveline bije go na głowe! Fajna cena, przyjemne mrowienie i uczucie chłodu, ciekawy, słodki zapach, usta są lekko powiększone, fajna gama kolorystyczna (aktualnie mam 502, ale używałam też innych kolorów). Usteczka po tym błyszczyku są miłe w dotyku, nie sklejają się, a błyszczyk nie zbiera się w kącikach warg. Jak dla mnie jest idealny! Zero minusów.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

W końcu jakiś, który naprawdę działa...

Bardzo polubiłam ten błyszczyk.
Duży plus za to że naprawdę powiększał usta!! Wiadomo, że szału nie było, ale było to widoczne.
Pieczenie również było do wytrzymania, nie było efektu "wypalania ust" z którym się spotkałam u innych błyszczyków.
Szkoda tylko, że kolory były takie wszystkie... "na jedno kopyto".

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata temu

O rany, to działa!

Dostałam w gratisie z okazji otwarcia największego Rossmanna w PL. Kolor 534 - chyba jeden z ciemniejszych, osobiście mi nie odpowiada i pewnie rzuciłabym ten błyszczyk w kąt bez spróbowania, ale akurat spierzchły mi usta, a on był pod ręką. Wrażenia organoleptyczne typowe dla błyszczyków powiększających usta - mrowienie i uczucie chłodu na wargach. Smak owocowo-miętowy, mnie nie przeszkadza. Efekt volume? Mój Boże, JEST! Usta naprawdę wyglądają na pełniejsze i gładsze, a wiem co mówię, bo po mamusi mam wargi wąskie jak u żaby i jestem łasa na wszelkie oszustwa, które je powiększają.
Czas trwania na buźce zależny głownie od tego czy się coś zje czy nie - czyli typowo dla lipglossów.
Na razie używam go tylko w domu dla własnej uciechy patrzenia w lustro, bo jak mówię odcień, który posiadam na chwilę obecną zupełnie nie pasuje do mojej urody, ale mam zamiar w najbliższym czasie zaopatrzyć się w kolor bardziej odpowiedni dla mnie.

Używam tego produktu od: kilkanaście użyć w ciągu 3 tyg.

Wspaniałe mrowienie i iskrzące drobinki :)

Nie lubię za bardzo błyszczyków, należę do grona "zbzikowanych" na punkcie pomadek. Natomiast kiedy odkryłam ten produkt mile się zaskoczyłam :) Bardzo chciałam mieć efekt powiększenia ust jednak wszystkie dostępne w drogeriach produkty nie odpowiadały mi. I kiedyś w małej osiedlowej - teraz mojej ukochanej drogeryjce- znalazłam owy produkt. Jego cechy:

+ tani ok. 12zł ( na allegro dostępny od ok. 9zł)
+ pięknie się mieni ( mam odcień 503, 501, 505 )
+ powoduje odczucie mrowienia ( od którego mozna się uzależnić;p )
+ różnorodna paleta odcieni (ja wolę te z brokatowym połyskiem niż dające efekt tafli wody)
+ na moich ustach rzeczywiście daje efekt jakby powiększający ( myślę, że to przez delikatne działanie mrowienia oraz efekt drobinek iskrzących)

- maluśkie opakowanie
- trudno dostępny ( np. nie ma w moim rossmanie)

Ilość zużytych opakowań: 5 szt

Tanie mrowienie...

Przyznam szczerze, że kupiłam ten błyszczyk w głównej mierze skuszona niską ceną. Naturalnie jestem posiadaczką całkiem wydatnych ust, więc nie muszę imać się różnych sposobów, by je optycznie powiększyć - jednak byłam bardzo ciekawa efektu.

Pierwsze wrażenie pozytywne, całkiem estetyczne opakowanie (cudów za taką cenę się nie spodziewam), nic się nie rozlewa, nic nie wycieka - jest ok. Niestety, napisy na nim mają tendencję do szybkiego ścierania się, przez co po jakimś czasie wygląda to bardzo tandetnie. Pierwszy minus.

Co do mrowienia - rzeczywiście jest ono odczuwalne. Nawet bardzo. Jednej będzie przeszkadzać, innej nie - ja osobiście znajduję się w tym drugim gronie, postrzegam je jako w pewien sposób przyjemne. Całkiem miłe jest też wrażenie chłodu utrzymujące się przez kilkanaście minut od aplikacji. Usta wyglądają nieco pełniej, nie jest to jednak bardzo zauważalna różnica.

Niestety, nie jest zbyt trwały - albo to ja mam dziwną tendencję do ukradkowego zlizywania błyszczyków, jednak na niczym takim jeszcze się nie przyłapałam. Praktycznie pół godziny i prawie nie ma po nim śladu, przy jedzeniu czegokolwiek utrzymuje się jeszcze krócej.

Podsumowując - jak za tę cenę, jest całkiem ok. Nie określiłabym go hitem, ale też nie nazwałabym bublem.

Bardzo ok

Fajny:) Miałam go i zgubiłam ;(

Plusy:

+ ładny zapach, przyjemne mrowienie
+ ładny kolor różowiutki
+ niska cena
+ładne opakowanie

Neutralne:
* jakoś nie zauważyłam powiększenia ale mam naturalnie duże usta i w sumie nie po to go kupiłam, tylko dla koloru

Minusy:
- malusi ;)

Ocena ogólna:

^^ warto kupić dziewczęta ;)

Używam tego produktu od: z rok temu
Ilość zużytych opakowań: 0,5 bo zgubiłam ;(

Dobry

Od tego komestyku zaczęła się moja przygoda z Eveline :)

Miłe zaskoczenie :)

* Błyszczyki dostępne w fajnych kolorach
* Bardzo ładnie wyglądają na ustach
* Nie sklejają ust
* Są na prawdę trwałe!
* Przystępna cena :)

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

całkiem w porządku

Ust oczywiście nie powiększa, ale w takie cuda nie wierzę więc zaskoczeniem to nie było. Mrowienie i uczucie chłodu jest dla mnie całkiem przyjemne i w sumie dlatego kupiłam ten produkt.

+ daje bardzo łagodny efekt
+ przyjemne uczucie chłodzenia (chociaż ta przyjemnośc to bardzo indywidualna kwestia)
+ bardzo ładny kolor
+ nie wygląda na ustach tandetnie i krzykliwie
+ nie klei się
+ cena

- nie powiększa ust

Używam tego produktu od: około miesiąca

Średni

Miałam w zyciu 3 opakowania tego błyszczyku.Czasami jak mi się o nim przypomni to poprostu do niego wracam ale zadne z niego kwc ani rzecz niezastąpiona.Generalnie średni.Niektórym osobom pewnie bardzo przypadnie do gustu.
-spełniona obietnica producenta rzeczywiscie powiększa usta ale na minus- efekt pieczenia,nieprzyjemnego mrowienia i chłodzenia towarzyszy nam przez cały czas i jest to wkoncu bardzo uciązliwe przynajmniej dla mnie,nie umiem za długo wytrzymac z tym błyszczykiem na ustach
-trwaly,przetrwa nie jedno w nienaruszonym stanie
-piękny efekt na ustach
-wydajny wrecz bardzo
-bardzo niska cena
-nie rozmazuje sie
-niestety napisy na opakowaniu szybko sie scieraja i wyglada to tandetnie.
-trudno dostepny(tylko w osiedlowych drogeriach)
nie wiem czy kupie ponownie mysle ze sa lepsze w tej kategorii cenowej

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: trzy

całkiem całkiem

Nie wierzyłam w żaden efekt powiększenia, z drugiej strony raczej go nie potrzebuję, więc nie zdziwiłam się , ani nie oburzyłam faktem, że nie jest to błyszczyk powiększający usta ;)

natomiast jego aplikacja to czysta przyjemność !
Troszkę mało się go osadza , więc trzeba kilka razy machnąć, ale warto, ponieważ efekt jest bardzo fajny, a mrowienie , które rozchodzi się po całych ustach to świetne uczucie. Wygląda bardzo świeżo i delikatnie, rozświetla makijaż. no i ładne kolory.

Bubel

Zbyt chlodzący, piecze w usta. Na aplikatorze osadza się mało błyszczyku, muszę go aplikować 8-9razy,żeby było cos widać. Trwałość marna, utrzymuje się niecałą godzinę. Efektu powiększenia ust, choby minimalnego brak, za co odejmuję większość punktów.

Używam tego produktu od: 2tyg

Podoba mi się.

Błyszczyka używam już dosyć długo. Po zaaplikowaniu usta pieką i lekko szczypią, ale to tylko przez chwile. Odczuwa się też tak jakby były zamrożone/znieczulone, co nie jest zbyt przyjemne.

Zalety:
+ ładnie wygląda na ustach
+ usta wydają się powiększone
+ dosyć długo się utrzymuje
+ zapach
+ nie gromadzi się w kącikach ust
+ cena

Minusy:
- tak naprawdę to nie powiększa ust

Używam tego produktu od: 1 miesiąca