Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Bielenda, Kawior i Trufle, Everyday - Doskonały płyn micelarny do demakijażu

Płyn micelarny na bazie źródlanej wody termalnej to specjalista w kuracji Anti-age. Nowoczesny preparat oparty na unikalnej technologii, doskonale zastępuje mleczko, tonik i wodę. Niezwykle łagodnie i skutecznie oczyszcza skórę twarzy, pochłania nadmiar sebum, makijaż i pozostałe zabrudzenia. Nie narusza bariery hydrolipidowej skóry, nawilża ją i wygładza.

dla mnie super

Ten płyn dla mnie jest super, nie podrażnia cery, oczu, jest wydajny, ma neutralny zapach i ostatnio jest używany non stop.
W sklepie nawet nie patrze na inne płyny tylko zawsze kupuje ten, mimo że gościły u mnie w łazience 2 płyny micelarne z innych firm to i tak zawsze w koszyku z zakupami ląduje właśnie TEN

Używam tego produktu od: 1,5 roku

A co to w ogóle jest???

To był mój pierwszy płyn micelarny. Dziwnie pachniał, pozostawiał uczucie ściągnięcia twarzy, poza tym wyskakiwały mi po nim nieprzyjemne rzeczy. Jakoś go przemęczyłam ale z wielkim bólem.

Używałam tego produktu przez: 2 miesiące

cieniutki

to taki typowy przypadkowy zakup- skończył mi się płyn do demakijażu a tego, który chciałam nie było w sklepie. wybrałam micele bielendy, bo słyszałam, że taki produkt jest bardzo przyjazny wrazliwej skórze.

przejdxmy do oceny :)

naprawdę jest bardzo delikatny dla skóry, porzadnie odświeża, u mnie nie zostawia lepkiego filmu, nawet jesli nie uzyję po nim czegoś konkretniejszego do oczyszczania

ładnie pachnie

wogóle nie usuwa makijażu :( podkład schodzi ledwo-ledwo, cienie do powiek, maskara, tusz do kresek czy kredka do brwi to już prawdziwa tragedia

jest bardzo rzadki a jeżeli nasaczy się wacik tylko trochę, wogóle nie działa, dopiero zupełnie mokry wacik daje jakiś efekt zmywania a wtedy niestety bardzo łatwo płyn dostaje sie pod powieki i niewiarygodnie szczypie :(

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Lepki i szczypiący

Do marki Bielenda podchodzę z dystansem-zadowolona z "Wichrzyciela" i pianki do higieny intymnej sięgnęłam po płyn do demakijażu. Rozczarowałam się okrutnie :/
Producent pisze"(..)Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.Nie wymaga spłukiwania(...)". Fakt-tłustego filmu nie pozostawia, za to wszystko czego dotknie ten płyn jest obrzydliwie lepkie i klejące, oczy szczypią (jak już wcześniej wspomniały Wizażanki) i jest gorzki. Paskudnie gorzki. Po zmyciu twarzy MUSZĘ użyć tonik, nie czuję odświeżenia.
Nigdy więcej go nie kupię, przeciętne mleczko do demakijażu jest lepsze od tego wynalazku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Może być

Moja mama kupuje ten płyn, a ja go używam, bo najczęściej szkoda mi kasy na osobny specyfik do demakijażu, a nie wierzę w żadne jego działanie anti-age. Zmywa makijaż w miarę dobrze, ale nie daje uczucia odświeżenia (mam wrażenie, że cera jest lepka), co jednak nie jest dla mnie aż tak ważne, bo i tak potem myję twarz wodą. Niestety, średnio radzi sobie z tuszami (trochę trzeba się postarać), do tego piecze w oczy. Ponadto raz trafił nam się dziwny egzemplarz z jakimiś białymi paprochami (ten to dopiero piekł!) - nie wiem, co to miało być. Mógłby być lepszy, bo pomijając wszelkie inne walory, jego właściwości oczyszczające są mierne. Wątpię, żeby miał właściwie coś wspólnego z micelami.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: trochę będzie

Super jakość- niska cena

Płyn doskonale zmywa makijaż ( podkład i puder). Używam go też do oczu i mnie nie podraznia. Dłużej przytrzymany, radzi sobie nawet z wodoodpornym tuszem.
Nie uczula mojej wrazliwej cery. Zapach neutralny.

Polecam gorąco....

taki sobie

Bez rewelacji.
Kupiłam skuszona niską ceną, ale płyn zawiódł moje oczekiwania.
Nie zmywa makijażu do końca, szczególnie tuszu do rzęs, poza tym niemiłosiernie szczypie w oczy! Nadaje się co najwyżej na odświeżający tonik, na pewno nie na płyn do demakijażu.
No a poza tym w ogóle nie zauważyłam tych właściwości odmładzających

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Świetny

Płyn nie jest tłusty, ładnie pachnie i naprawdę świetnie zmywa makijaż. Używam go także do zmywania makijażu z oczu i radzi sobie również z wodoodpornymi tuszami przy tym nie podrażniając oczu.
Dosyć wydajny. Ładnie pachnie. Używam go też czasami zamiast toniku do odświeżenia twarzy. Polecam.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Świetny i niedrogi:)

To mój ulubiony płyn micelarny. Błyskawicznie usuwa makijaż ( podkład+puder). Nie wysusza, nie podrażnia, posiada piękny, kwiatowy zapach. Niestety nie umiem ocenić, jak zmywa oczy, ponieważ do ich demakijażu używam osobnego płynu. Plus za wydajność i funkcjonalność butelki. Jestem mu wierna od ponad roku:)

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:Kilka butelek

Wysusza.

Niestety muszę skrytykować ten płyn. Bardzo wysuszył skórę na twarzy, i tak już suchą na wiór. Kupując go wiedziałam, ze nie sprawi, ze moja skóra będzie mięciutka, pozbawiona suchych skórek, ale miałam nadzieję, że przynajmniej nie będzie uczucia ściągnięcia i natychmiastowego pieczenia i szczypania, gdy tylko płyn się wchłonie w skórę twarzy. Cała twarz była szorstka i biała od przesuszeń.
Niestety nie zmywał też makijażu, ale na to nawet nie liczyłam. Ponadto po jego użyciu szczypały mnie oczy.
Niestety muszę mu dać tylko 1 gwiazdkę.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

szczypie

Butelkę męczę już jakieś póltora miesiąca, jeszcze trochę mam na dnie. Zużywam bez przyjemności - płyn nieładnie pachnie, ma brzydkie opakowanie, szczypie w oczy, gdy zbyt blisko machnę podczas zmywania twarzy. Zmywanie makijażu oczu w ogóle nie wchodzi w grę - pewnie wypłakałabym te oczy później.
Zmywa makijaż poprawnie, ale na pewno nie jednym wacikiem. Skóry na twarzy nie podrażnia, lekko odświeża, nie lepi się po demakijażu.
Ja już nie wrócę do niego, bo nie lubię płkać przed lustrem ;)

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca co najmniej

micelarny? jakiś żart

Kupiłam go bo skusiła mnie przystępna cena, nie było płynu który chciałam kupić, więc sprawiłam sobie pierwszy lepszy, który kosztował umiarkowanie i miał mi umożliwić przetrwanie paru dni bez Biodermy.
Po kilku użyciach rozumiem producenta. Ta nazwa "doskonały płyn" powtarzana jak mantra ma chyba na celu zaklęcie rzeczywistości. Niestety mojej nie zaklęła-ten płyn nie jest doskonały, nie jest nawet przeciętny, jest kiepski!
Nie domywa, nie maluję się mocno a i tak sobie z tym nie radzi. Cienie zmywa w miarę poprawnie, ale to trochę mało, bo tusz rozmazuje a nie zmywa, zostają wokół oczu obwódki. Kredkę rozmazuje po całej okolicy oka. Domywanie się patyczkiem kosmetycznym pod rzęsami to doprawdy przesada.
Nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie zmywa dokładnie makijażu, co go dyskwalifikuje totalnie.
Pachnie mocno, chemicznie, dość irytująco. Szczypie jak sie dostanie w okolice oczu, jak któraś dziewczyna zauważyła wcześniej jest gorzki w smaku, wiem, wiem nie służy do picia, ale jak zostanie na wargach to chemiczny gorzki posmak może zepsuć przyjemność picia wieczornej herbatki.
Nie podrażnił mi skóry, nie spowodował zaczerwienienia suchych partii twarzy, odrobinę podrażnia oczy, ale do przeżycia (o ile nie dostał się pod powiekę nie powodował łzawienia).
Kiepska wydajność, około trzy tygodnie stosowania-nie ma butelki.
Podsumowując-nie domywa, mocno pachnie, kiepsko się go używa, mało wydajny. Dawno nie wpadł mi w ręce taki bubel. Radzę się zastanowić przed kupnem, można rozsądniej wydać pieniądze.

Używam tego produktu od: około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: kończę 1 i nie będzie więcej.