Sephora, Base transparente (Baza pod cienie i sypki brokat)

Sephora, Base transparente (Baza pod cienie i sypki brokat)

Pojemność 2,58 ml

Transparentna baza, która przedłuża trwałość makijażu oczu. Do stosowania pod cienie i sypki brokat.

Cena: 19zł/ 2,58ml

fajna baza

Po mału zaczynam się przekonywac do tej bazy, choć na poczatku byłam zła na siebie, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Otóż baza działa, ale trzeba ją nałożyc w ilosci prawie tyle co nic i dobrze przypydrować.Cienie trzymają się bardzo długo, nie rolują, ale blakną, tylko że wbardzo delikatny sposób. Wydaje mi się, ze baza jest bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:miesiąca

Moje KWC :)

Jako, że obowiązuje w Sephorze promocja 2 w cenie 1, to postanowiłam się skusic na tą bazę. Nie żałuję zupełnie.

Cienie utrzymują się praktycznie cały dzień, nie blakną z biegiem czasu, są zdecydowanie intensywniejsze. Baza w połączeniu z sypkimi cieniami to po prostu bajeczne zestawienie :) Zawsze ją pudruję - wtedy mam pewnosc, że nic się nie zroluje.

Jak zużyję te 2 opakowania, które mam, to napewno kupię następne, bo to moje KWC :)

Używam tego produktu od: codziennie od kilku tygodni

całkiem przyjazna baza

plusy:
-wydajna, od 7 miesiecy zużyłam może 1/3 opakowania
-nie zasycha w opakowaniu, jest taka jak na początku
-tania, cena ok. 19 złotych
-trwałość makijażu jest znacznie wydłużona (mój rekord to na pewno wiecej niż 12 godzin)
-wydobywa kolor cieni, kolory są intensywniejsze, zwłaszcza w przypadku cieni sypkich

-minusy:
-gdy nałoży się za dużo, cienie strasznie ale to strasznie się rolują.

reasumując polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

dobra

Poprawiła jakość mojego makijażu. Cienie rzeczywiście trzymają się dłużej, kolory są intensywniejsze i nie zanikają z czasem.
Baza nie podrażniła mi oczu, czego się obawiałam.
Dobrze mi z nią, ale kiedy się skończy spróbuję jeszcze innych baz.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

suuper

Dla mnie niezastapiona. Nie mam porównania z innymi ponieważ ta jest moim pierwszym zakupem.
Innej raczej nie bede kupować ponieważ ta spełnia wszystkie swoje funkcje, a jest tańsza od konkurencji.
Cienie położone na niej trzymaja sie 12h, mi sie nigdy nie rolowały.Cień jest odrobine intensywniejszy, ale nie zmienia diametralnie koloru.
Uzywam jej takze pod pomadke do ust i tu takze spełnia swoje zadanie.
Uważam ze kosmetyk wart polecenia i napewno jeszcze raz go kupie.
Mimo iz nie mam porównania z innymi uwazam ze jest KWC ponieważ nie zauważyłam zadnych "-"
Bardzo wydajnyUżywam tego produktu od: 5 mc-cy

jak dla mnie KWC

Dla mnie ta baza jest KWC! Spadła mi z nieba :D
Nie mam porównania z innymi kosmetykami tego typu, ale innych szukac nie bede. Baza nie ma zapachu i nie podrażnia, cienie trzymią sie na niej dłuuugo i mają mocniejsze kolory. Jest dosc ekonomiczna, nie trzeba jej duzo nałozyc i tania w stosunku do swoich kolegów Lumene i ArtDeco.
Jedyne o czym trzeba pamietać, to przypudrowanie bazy przed nałozeniem cieni, w innym wypadku, efekt koncowy bedzie dokładnym przeciwienstwem zamierzonego. To jedyny malusi minusik tej bazy. Zostanie ze mna na długo. Polecam, warto spróbowac :)

Używam tego produktu od:ok 2 tyg