Hegron, Creme Spoeling, Odżywka do włosów do spłukiwania (stara wersja)

Hegron, Creme Spoeling, Odżywka do włosów do spłukiwania (stara wersja)

Balsam przywracający włosom naturalną miękkość po umyciu. Działa antyelektrostatycznie. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów, a szczególnie zalecany do włosów "po trwałej"

Genialna!

Kupiłam ją bo nie było nic innego w sklepie i chciałam kupić coś dużego gdyż odżywki mi się z niezwykle szybko kończą.

Po odkręceniu nie myślałam że tak śmierdząca szafą babuni odżywka może cokolwiek zdziałać. Zapach jest wstrętny, jednak można się do niego przyzwyczaić.

Jeśli chodzi o właściwości, to:
MOGŁAM W KOŃCU BEZ PROBLEMU ROZCZESAĆ WŁOSY!!!!!!!- to jest coś niesamowitego, żadne inne super świetne, reklamowane codziennie odżywki tego nie zrobiły!!!
Nic nie działało, a tu proszę, taka wielka butla ze "smrodkiem w środku" pomogła mi rozczesać włosy, odżywić, nawilżyć, odbudować:)

Po umyciu i spłukaniu odżywki okazało się że mam super lśniące, zadbane, zdrowe włosy :D- a do tej pory inne odżywki prawie nic nie robiły, trochę nawilżały czy tez natłuszczały i tyle, efekt był widoczny 1 dzień. Hegron pomógł mi za pierwszym razem- dlatego daje mu 8 gwiazdek;P, bo nie spotkałam lepszej odżywki, ani taniej ani drogiej. Za grosze "naprawiłam" sobie włosy.
Oczywiście w sklepiku w którym kupiłam to cudeńko nie moge już dostac tej wilekiej butli, ale nadal będę szukać.
Poleca, działa!Używam tego produktu od: ok 2 miesiące

Fantastyczna!

Butla ogromna a cena śmieszna. Rzadka, nadaje się do mycia zamiast szamponu. W życiu nie miałam tak miękkich włosów!
Pachnie hm, specyficznie, ale da się znieść za cenę efektu.
Mojej babci włosy urosły 3 cm przez miesiąc. Osobiście nie sprawdzałam jak działa na skórę głowy i czy stymuluje wzrost włosów bo nie nakładam odzywki od nasady, ale wiem, że wielu osobom włosy rosną po niej szybciej.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy z przerwami

polecam po rozjaśnianiu

Miałam Ci ja kiedyś piękne, zdrowe, mięciutkie, błyszczące włosy, po czym wpadłam na "genialny" pomysł aby z brunetki przejść na blond. I wszystko fajnie, gdyby nie to że moje włosy po jakimś czasie przypominały w dotyku słabej jakości pędzel do malowania farbkami dla dzieci w przedszkolu tudzież szczotkę do mycia butelek jaką używała przed laty moja babunia. Załamana, sięgnęłam po odżywkę Hegron. I tak- faktycznie trzeba baaardzo uważać przy używaniu bo przyzwyczajona bylam do tego, że odżywka to raczej ma gęstą konsystencję, a tu niespodzianka- bardzo płynna struktura. Niestety przetłuszcza włosy. Muszę myć czasem codziennie. Ale dla takiego efektu jestem skłonna się poświęcać. Dziewczęta i chłopcy- naprawdę, świetnie odżywia, o ile używasz maleeeńką ilość. Po skończeniu opakowania stwierdzam że widzę ogromną poprawę stanu włosów. I mimo uciążliwości odświerzania codziennego- kupuję kolejną butlę bez mrugnięcia okiem. Zwłaszcza że starczyło mi na 3 miesiące a mam naprawdę gęste włosy. Poza tym, kolejna nowinka. Skróciłam włosy do ramion dokładnie 1-go września. Cel miał być taki że zapuszczam na proste i likwiduję grzywkę. Podczas używania urosło mi do dnia dzisiejszego około 4-5cm, co oznacza ze cebulki mają się dobrze i pracują jak należy :)

Ilość zużytych opakowań: 1 !

dobra i tania

Bardzo fajna odżywka, z krótkim składem, bez niepotrzebnych obciążaczy silikonów itp. Świetna do rozciągania henny w henna gloss (także ze względu na jej cenę i pojemność) - nie mam wyrzutów sumienia, że używam jej dość dużo na taki zabieg. Mimo swej wodnistej konsystencji dobrze zagęszcza taką mieszankę, tak że nie spływa z włosów.
Ma mooocny, specyficzny zapach - nie każdemu może odpowiadać (dla mnie jest OK,kojarzy mi się miło, z moją babcią ;-) Co ciekawe to odżywka, której używa wiele osiedlowych salonów fryzjerskich - pewnie ze względu na jej ekonomiczną butlę.

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

nic nie robi

Kupiłam tę odżywkę zachęcona pozytywnymi opiniami ale u mnie się nie sprawdziła.
Rzadka konsystencja, kiepsko trzyma się na włosach a efektów brak. Włosy były po niej sianowate, napuszone, nie chciały się układać, traciły połysk, nieprzyjemne.
Zapach też taki sobie, niewielka przyjemność ze stosowania takiej odżywki. Jedyne w czym pomaga to rozczesywanie, rzeczywiście je ułatwia.
I nie pomaga tu niska cena czy duże opakowanie.
Odzywka jest dosyć wydajna ale też bez przesady. Przez jej rzadką konsystencje trudno ją dozować.
Opakowanie też nie zachwyca, jest mało poręczne i ma trochę za duży otwór.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

katastrofa

Moim włosom nie odpowiada :(
- brzydko pachnie
- niewydajna
- źle rozprowadza się po włosach
- nie odżywia, nie nabłyszcza, nie nawilża
- włosy są suche, szorstkie w dotyku, fatalnie się układają- praktycznie wcale nie chcą się układać, odstają na wszystkie strony!

+ szybko się spłukuje
+ trochę ułatwia rozczesywanie

Nie polecam, jedna z najgorszych odżywek, które miałam.

Używam tego produktu od: mies.

za tę cenę polecam

ogromna butla wystaczy nam na dłgo, polecam ja w razie pustki w portfelu
włosy są miękki, rozczesują się łatwo ale nie jest to najlepsza odzywka jaką miałam, po prostu przyzwoita
zniechęca zapach, chemiczny, jak tanie prfumy
konsystencja trochę za rzadka

Używam tego produktu od: parę lat

Bardzo dobra

Jak dla mnie bardzo dobra odżywka. Już po kilkakrotnym użyciu nadaje włosom miękkości i objętości. Włoski są przyjemne w dotyku i jedwabiście gładkie. Nie spodziewałam się takiego efektu po tak niskiej cenie. Nie podoba mi się jedynie jej lekko "chemiczny" zapach. Jednak odżywka godna polecenia ;)

Używam tego produktu od: jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam trzecie ;P

Rewelacja :)

Używałam tego kosmetyku już wcześniej, lecz zapomniałam o nim na jakiś czas. Powróciłam do niego ostatnio, gdyż moje włosy stały się szorstkie, suche, trudne do ułożenia i co najgorsze zaczęły wypadać. Po zastosowaniu tej odżywki włosy są miękkie, łatwo się rozczesują, ładnie się święcą i co najważniejsze dla mnie, nie wypadają. ;-)

Używam tego produktu od:wcześniej ok. roku, teraz od miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ok. 5 butelek

ok

Odżywka całkiem dobra, chociaż nie powaliła mnie swoim działaniem. Będę szukać czegoś innego. Po zastosowaniu włosy dobrze się rozczesują i są miękkie, nie obciąża włosów. Butelka raczej nie poręczna, ale da się przyzwyczaić ;)

Zdecydowanie tak

Odżywka jest świetna. Używałam juz ją od jakiś 2 lat i pozostanę jej wierna chyba do końca. Włosy są po niej miekkie, łatwiej się rozczesują. Nie obciąża włosów. Używałam naprawdę wiele innych odżywek znanych firm i żadka jej nie dorównuje. Butelka może nie jest zbytnio poręczna ale przecież to nie jest najważniejsze. Tania i bardzo wydajna. Jeśli chodzi o zapach to po prostu cudowny. Nie wiem do czego można go porównać. Naprawdę polecam

Używam tego produktu od:2
Ilość zużytych opakowań:nie mam pojecia

naprawdę dobra

kupiłam na szybko, w kauflandzie, zachęcił mnie dość krótki skład, po którym ubzdurałam sobie, że może będzie lepsza od tych naszpikowanych cudami znanych marek ;-) używam razem z szamponem z apteczki babuni z miodem i czymś tam i brzozowym, na zmianę. włosy - gumowate i zniszczone, do łopatki, trikolor :-) - są jak na razie świetne - nie elektryzują się (ale z tym problemu nie miałam), są sypkie, miękkie, miłe w dotyku, nie przetłuszczają się jakoś specjalnie. podoba mi się zapach - jak dove, bardzo przyjemny, TŻ też lubi. wydajna i tania. efekty takie same jak po pantene, loreal czy gliss kur - jak dla mnie oczywiście, sprawdzone empirycznie.
jak na moje wypadające koszmarki - bardzo dobra. jeśli tylko przestaną mi tak bardzo wyłazić - nie kupię chyba innej. (chyba że zgłupieję znów i zacznę eksperymenty :-) )

Ilość zużytych opakowań: jak na taką butlę niewiele :-), może 1/4