Hegron, Creme Spoeling, Odżywka do włosów do spłukiwania (stara wersja)

Hegron, Creme Spoeling, Odżywka do włosów do spłukiwania (stara wersja)

Balsam przywracający włosom naturalną miękkość po umyciu. Działa antyelektrostatycznie. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów, a szczególnie zalecany do włosów "po trwałej"

nie dla mnie

Może rzeczywiście dla suchych włosów ta odżywka jest ok- u mnie się nie sprawdza. Rzeczywiście włosy są śliskie i rozczesują sie w miarę ale są przyklapnięte i bez życia. Poza tym duuuuzy minus za okropny zapach, który niestety utrzymuje się długo i wcale nie ulatnia się gdy wysuszę włosy. Pomimo dobrej ceny napewno więcej nie kupie- czekam z niecierpliwością aż skończy się ta wielka butla.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Do suchych - rewelacja !!!

Jest moim zdaniem przeznaczony do bardzo suchych i zniszczonych włosków - ja takie posiadam, a do tego kręcone. Sprawdza się. Własy są po nim miękkie, nie sterczą i fajnie sie układają. Kiedyś układałam je na tą odżywkę jak były mocno zniszczone tzn. nakładałam dużo kosmetyku na umyte włoski i nie spłukiwałam. Teraz mam je zdrowsze i już nie potrzebuję jej w takich ilościach, bo zaczynają mi "klapać". Jeżeli kiedyś znowu zniszczę włoski (np.farbą czy słońcem) to do niej powrócę. Jeśli ktoś ma przetłuszczające sie lub niezbyt gęste włoski to nie polecam.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

taka sobie

zachęcona opiniami nabyłam odżywkę do spłukiwania, ale niestety rozczarowałam się, bo na moich farbowanych włosach się nie sprawdza, włosy nie są super mięciutkie i gładkie, nie mogę ich swobodnie po myciu i spłukaniu odżywki rozczesać, po zakończeniu mega butli wracam do starych przetestowanych odżywek, moje włosy potrzebują widać innych związków, żeby były gładkie

dobra zwłaszcza za taką cenę

kupiłam odżywkę przez pomyłkę, naczytałam się o odżywce na forum, ale kupiłam tę do spłukiwania zamias podobnej bez spłukiwania do pozostawienia na włosach.
Jestem jednak bardzo zadowolona 500ml za 7 zł to naprawde szok. Odżywka jest wydajna, nie jest zbyt gęsta, ładnie pachnie, pielęgnuje włosy, nie zauważyłam żeby szkodziła włosow. Ułatwia ich rozczesywanie, nie powoduje plątania włosów.
Jestem zadowolona z zakupu, za tak niską cenę tyle odżywki :)
polecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni

za tą cene rewelka

Zapach i konsystencja rzeczywiście nie najlepsza. Butelka tez na minus, bo ma za duży otwór i trzeba być ostrożnym by nie wylać pół zawartości.Ale...po za ty to same superlatywy.Przede wszystkim to super gładziutko rozczesuje sie włosy, są takie z poślizgiem.Czuć,że są zdrowsze i ładnie błyszczą. Kolejny plus dla dziewczyn uzywających prostownicy-rewelacyjnie prostuję sobie po jej użyciu włosy.Z żadną inną odżywką nie mam tak dobrze wyprostowanych włosów. Nawet męska część mojej rodziny sobie ją chwali. Zawsze do dyspozycji mamy co najmniej 4-5 odżywek (takie małe zboczenie;)ale zauważyłam,że najszybciej schodzi ta.

Używam tego produktu od:ok 4 mies

ratunek dla cienkich włosów

Zdecydowanie najlepsza odżywka jaką kiedykolwiek stosowałam.Mam długie , gęste ale bardzo cieniutkie włosy , podatne na przesuszenie. To jedyna odżywka , dzięki której moje włosy sa nawilżone cały dzień a nie godzine po umyciu.Uratowała mi włosy zniszczone egipskimi wakacjami.Minusy to staromodny zapach i trudnosci z zakupem( udaje mi sie ją dostać tylko w Auchan)

Używam tego produktu od:roku

Śednia

Baardzo średnia nie wnosi włosom nieczego oprócz tego że się nie elektryzuja i może delikatnego zmiękczenia ich. Ogólnie dla mało wymagających i na zime ;)

Używam tego produktu od:dwa miesiące

antyelektrostatyczny i tyle

wiele wiele lat temu mialam okazje nim ochlapac wlosy
jest leisty -dosc mocno
zapach - cienki- nie ma czym sie podniecac
nie przetluszcza w dzien pierwszy a w dzien drugi juz nalezy wloski umyc
zadnej pielegnacji ani widocznej regeneracji
tylko niewielka ochrona
i fakt faktem jest antyelektrostatyczny- pojedyncze wloski nie podnosza sie dzieki czemu fryc wyglada lepiej :)ale to tylko ten jeden plus

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:1/2