Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Formuła Aqua Mirror tworzy na ustach gładką warstwę, zapewniając idealny lustrzany blask. Dzięki niemu połysk ust jest wyraźniejszy, kolor świeży i soczysty. Zawiera witaminę E i aż 75% składników nawilżających, które dbają o usta, dając niezwykłe uczucie lekkości i nawilżenia. Zmiękczające olejki sprawiają, że usta stają się niewyobrażalnie gładkie i delikatne. Dostępna w 20 kolorach.

Cena: ok. 20 zł

Daje efekt, ale niewygodna

Firma Maybelline jest ogromnie przeze mnie szanowana. Postanowiłam dlatego sprawdzić ich pomadkę w pięknym opakowaniu. Kolor to: <b>Mango Diamonds (170). O ile kolor bardzo ciekawy i ślicznie wygląda na ustach </b>(ba, nawet koleżanka ze studiów zapytała mnie, co to za pomadka, że tak pięknie wygląda)<b> to o tyle po nałożeniu jej mam wrażenie, że usta sobie posmarowałam jakimś tłuszczem. Poza tym przy nakładaniu na usta trzeba je pomalować kilkakrotnie, żeby było cokolwiek widać. Także czasem kiedy usta mi się minimalnie łuszczą to ta pomadka nie tuszuje tego, a wręcz podkreśla (efekt? Grudki). Nie jest trwała.</b>

Moja opinia jest neutralna, bo choć dziwnie się czuję mając tę pomadkę na ustach, to o tyle daje piękny efekt. Moja siostra zawsze mawiała, że żeby być pięknym trzeba cierpieć...

<b>Używam tego produktu od:</b> kilku miesięcy
<b>Ilość zużytych opakowań:</b> nadal pierwsze

Mocno błyszczy:)

Nie jestem typem co musi sobie poprawiać humor zakupami i prawie nigdy tego nie robię.Ale tego jednego dnia akurat miałam ochotę coś sobie od tak kupić i padło na tę pomadkę. I szczerze mówiąc wybierając z pośród 3 odcieni wybrałam ten swój ze wzg. tylko i wyłącznie na piękną nazwę - &quot;ICE TEA&quot; taak totalna głupota kupować szminkę ze wzg na nazwę..ale tak zrobiłam. Kolorek bardzo ładny taki koralowo-brzoskwiniowy//może ciepły róż. Na moich ustach wszystko i tak wydaje się różowe:) MOCNO BŁYSZCZY czy to w słońcu czy w pochmurny dzień..błyszczy jak pokryta błyszczykiem z brokatem. Lekko sunie po ustach i nie wysusza ich . Ale jest taak nie trwała ze szok. z zegarkiem w ręku 20minut do pół godziny. Przez to ciągle się nią maziałam jak maniaczka szminkowa. W 2 miesiące ją zużyłam o dziwo, bo zwykle dłużej mi schodzą pomadki.

Spodobały mi się jeszcze 2 inne kolorki i kuszą strasznie ale nie wiem czy jeszcze się skuszę na tak nietrwałą pomadkę za cenę 20zł. A swoją drogą porównywałam moją ICE TEA u mamy z pomadką polskiej firmy Eveline Aqua Platinum bodajże 439 i miały identyko kolor i podobny efekt a aqua jest tańsza..także wiadomo:D

Używam tego produktu od: mniej więcej 2 misiące
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Okejka

Kupiłam pod wpływem emocji. Miałam doła i potrzebowałam pocieszenia ;) Wzięłam w kolorze różowym, niestety nie mam jej przy sobie, więc nie wiem dokładnie jaki ma nr. Pokochałam już po pierwszym dniu z nią:
-ładny zapach
-dobrze się nakłada
-ładnie lśni na ustach
-cena

_
***wiadomo jak to szminka-trzeba poprawiać w ciągu dnia, ale mi to nie przeszkadza

Ulubiona :)

Szminka ma śliczny kolor (używam MANGO). Szukałam jej po całym mieście, ponieważ nigdzie nie mieli tego upatrzonego przeze mnie odcienia, ale warto było, kiedy go w końcu dopadłam! :)

Lubię w niej to, że kolor nie jest zbyt mocny.
Jego cena mogłaby być odrobinę mniejsza, a stale rośnie :(.

Obcięłam pół gwiazdki, gdyż trwałość szminki pozostawia niestety wiele do życzenia :(.

Ale i tak ją uwielbiam :D

Idealna

Uwielbiam tę szminkę. Ma odcień który najlepiej mi pasuje. Czemu musieli go wycofać? Teraz są totalnie beznadziejne kolory zamiast wiśniowych to śliwki... nie mogę znaleźć sobie idealnej czerwieni takiej jak miało 80 cherry candy o którym mowa:(

Głęboka czerwień, lśniąca, jasna, dość &quot;rześka&quot; ale nadal z dala od róży i błyszczykowych kolorów. Klasyczna. Pozostaje szukać po internecie bo w regularnej sprzedaży już brak:(
Co do cech szminki to: nie roluje się, jest dość trwała, ma ładny delikatny połysk, czerwień nie jest agresywna. Zapach neutralny. POLECAM.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2xcherry candy

Całkiem całkiem

Całkiem w porządku ta szminka, mimo, że nie jest specjalnie trwała. Za to lekko się rozprowadza, ładnie się mieni, przyjemnie pachnie, delikatnie nawilża i wygładza usta. Za te pieniądze jest naprawdę przyzwoitym produktem. Mam kolor nr 715- jest to bardzo subtelny, naturalny kolor, pasuje na co dzień do pracy i na większe wyjście. Polecam.

Używam tego produktu od: około miesiąca

Extra :-)

Trzeba przyznać, że efekt jaki nadaje ustom ta szminka jest po prostu super :) ślicznie sie błyszczy, usta są gładkie, bardzo dobrze nawilżone, szminka ma eleganckie opakowanie i bogatą gamę kolorystyczną, co do trwałosci - tu mały minus ale za ta cene cudów oczekiwać nie mozna :)
Polecam :)
na pewno kupię jeszcze inne kolorki jak wpadnie troszkę pieniążków :)

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

przyzwoita

plusy:
-łatwa aplikacja
-bogata gama kolorystyczna
-dobrze nawilża usta
- delikatna i subtelna
- piękne opakowanie

minusy:
-trwałość mogłaby być lepsza, 2-3 godziny to trochę mało
-kolor znika po tych 3 godzinach, ale drobinki zostają, uparte dranie:)

Podsumowując, pomadka dobra, ale nie zachwyca, gwiazdkę odjęłam za brak trwałości, a 0,5 gwiazdki za ogólne odczucia;)
ja posiadam kolorek łososiowy, na co dzień ok

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, sporadycznie

Niezła

Szminka daje śliczny, delikatny połysk. Łatwo się nakłada, nawilża usta. Wielkość drobinek jest odpowiednia. Ma przystępną cenę i niezłe opakowanie.
Wadą jest jej szybkie znikanie z ust.
Efekt na ustach jest bardziej jak po zastosowaniu błyszczyku, ale mi to pasuje :).

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

fajne coś

Zalety:
- piękne sybtelne kolory które nie dają efektu &quot;uszminkowanych&quot; ust
- piękny połysk jak po nałożeniu błyszczyka
- mnie podoba się opakowanie ale to sprawa indywidualna

Wady:
- do trwalych nie należy
- trochę przeszkadza mi ten brokat - tzn te drobiny są zbyt grube,czuje się je, mam wtedy wrażenie piasku na ustach

BARDZO DOBRA

Super pomadka, niska cena, fajnie się nakłada, nawilża.Nadaje ładny połysk, dodatkowo ma lekki brokat ktory podkreśla efekt.po &quot;zjedzeniu&quot; pomadki drobinki te pozostaja na ustach-mnie to nie przeszkadza..no i śliczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 2sztuki

Moja ulubiona

Muszę przyznać że jest to moja ulubiona szminka i nie zamieniła bym jej na żadna inną. Miałam już wiele kolorów ale mój ulubiony to 111, usta są po niej wygładzone i pięknie się mienią, moim zdaniem bardzo dobrze je nawilża i jest wydajna. Cena też jest przystępna, niestety trwałość pozostawia wiele do życzenia:(
ostatnio kupiłam błyszczyk tej firmy i tez jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam ale b. dużo