Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Formuła Aqua Mirror tworzy na ustach gładką warstwę, zapewniając idealny lustrzany blask. Dzięki niemu połysk ust jest wyraźniejszy, kolor świeży i soczysty. Zawiera witaminę E i aż 75% składników nawilżających, które dbają o usta, dając niezwykłe uczucie lekkości i nawilżenia. Zmiękczające olejki sprawiają, że usta stają się niewyobrażalnie gładkie i delikatne. Dostępna w 20 kolorach.

Cena: ok. 20 zł

blyszczyk

mam te pomadke w kolorze Grenadine. Pierwsza i ostatnia chyba ktorej kolor w 100% do mnie pasuje. Niestety, pomadka ta ma trwalosc blyszczyku, znika z ust bardzo szybko. a szkoda. Bo daje naprawde ladny efekt, naturalny polysk i ma mily smak. Myslalam ze olejkow silikonowych po prostu nie mozna zatrzymac dluzej na ustach. Ale to nieprawda. Mozna. Maybelline ta sztuka sien ie udala.

Pięć gwiazdek

Szminka ma odpowiednią konsystencję i przyjemny zapach; dobrze rozprowadza się ją na ustach. Daje naturalny efekt a drobinki brokatu ładnie iskrzą się na wargach. Długo utrzymuje się na ustach i wolno się kończy, nawilża. Nie daje efektu takiego jak na reklamie, ale mogę jej to wybaczyć; nie powoduje iż nasze usta metalicznie się błyszczą. Dobra na lato wraz z błyszczykiem z tej samej serii, lubię mieć ją przy sobie. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.

nic specjalnego

Dostałam taki ciemny róż. Myślałam, że może być za jaskrawy, ale po nałożeniu kilku warstw nabrał ładnej głębi. Dość dobrze nawilża. Po całym dniu na mieście na ustach została brzydka plama koloru, przy czym na brzegach szminka zupełnie się starła - a starałam się ostrożnie pić kawę - w przypadku innych szminek nie ma tak dramatycznego 'efektu'. Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

średnia

Taka zwyczajna szminka. Nie ma nic wspolnego z reklama. Faktycznie mozna ja traktowac jak blyszczek w sztyfcie. Dla mnie jest dobra do pracy bo malo widoczna. Szybko sie sciera.Ilość zużytych opakowań: 1

Sentyment..:)

taak, mam do niej sentyment:) Traktuję ją jako typowo letnią, nawilżającą pomadkę, a w zasadzie błyszczyk:) Mam kolorek 03 :)delikatny róz..Efekt nabłyszczenia i owszem, ale nie tak spektakularny jakby sobie producent wymarzył ;)więc z przymruzeniem oka, na tą taflę na ustach modelek reklamujących produkt:) Spokojnie i bez zbytnich emocji ta szminka dla mnie jest :-codzienna,spokojna i bardzo delikatna:)-nie wysusza ust, dobrze je nawilza:)-świetnie sprawdza się latem:)-daje ładny lekko lustrzany połysk:)-nie wygląda na ustach agresywnie, tandetnie ..-jest wydajna i niedroga-usta wyglądają w niej " bardziej niz błyszczyk, mniej niz szminka" :) Nie wiem czemu, ale strasznie lubie mieć ją na ustach :) Dodają buzce uroku i kuszą ;)Polecam, ze spokojnym sumieniem:)Ps. Nie jest trwała, ale nie wymagam tego od niej ;) Dla mnie to błyszczyk w sztyfcie:)