Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Maybelline New York, Water Shine (Szminka nabłyszczająca)

Formuła Aqua Mirror tworzy na ustach gładką warstwę, zapewniając idealny lustrzany blask. Dzięki niemu połysk ust jest wyraźniejszy, kolor świeży i soczysty. Zawiera witaminę E i aż 75% składników nawilżających, które dbają o usta, dając niezwykłe uczucie lekkości i nawilżenia. Zmiękczające olejki sprawiają, że usta stają się niewyobrażalnie gładkie i delikatne. Dostępna w 20 kolorach.

Cena: ok. 20 zł

Mieszane uczucia

Hmm mam mieszane uczucia co do tej szminki. Ogólnie jestem na TAK choć szminka ma kilka ALE. To może najpierw pozytywnie :)
* przyjemna i delikatna w użytkowaniu
* duży wybór przejrzystych kolorków z ładnym połyskiem
* daje delikatny kolor na ustach (mi to odpowiada ale nie każdemu)
* wydajna
* bardzo ładne "błyszczące" opakowanie (coś dla estetów)

Co mi się nie podoba...
* słabo kryje - to bardziej błyszczyk niż szminka
* nie zauważyłam efektu nawilżenia tz. na początku tak jakby nawilżała a po chwili wysycha?!
* cena... trochę sporo bo ok. 20 zł.

Czy ją jeszcze kupię?? Nie wiem - może tak a może nie :-)

Moze byc :/

Zanim napisalam ta recenzje pobieglam do kosmetyczki i jeszcze raz uwaznie obejrzalam swoja pomadke i wyszlo mi na to ze mam Water Shine w kolorze 05 Juicy Bubblegum.Nastepnie pomalowalam sie i nadal nie zauwazam zadnych drobinek teraz sie zastanawiam czy na pewno niektorym wizazankom chodzilo wlasnie o te szminke. Co to blyszczenia jak dla mnie to przecietna szminka tyle ze dobrej firmy,nie zjada sie bardzo szybko ale zdecydowanie nie jest tez trwala :/ co niezbyt mi sie podoba.Hmm jedyne co widze jako duzy plus to to ze jest naprawde duzy wybor ladnych kolorkow i mi przynajmniej przy codziennym stosowaniu usta sie nie wysuszaja.Ale nawilzac to ona za bardzo nie potrafi.
Podsumowujac nie jest zle ale mogloby byc lepiej :)

Używam tego produktu od:ponad miesiac
Ilość zużytych opakowań:wciaz 1

Doceniłam ją z czasem

Water Shine nr 17, czyli Bordeaux Mousse kupiłam grubo ponad cztery lata temu. Przyznam, że na początku byłam nią nieco rozczarowana, ale z czasem ją doceniłam. PLUSY: opakowanie - estetyczne, trwałe, szminka nie otwiera się samoistnie; przyjemna i łatwa w rozprowadzaniu; konsystencja - kremowa, odpowiednio miękka; upiększa - powiększa optycznie usta; właściwie nie ma zapachu; kolor jest wyrazisty, głęboki, ale nie kiczowaty; nabłyszcza delikatnie - akurat mi to bardzo odpowiada; nie szkodzi - nie przesusza ust; solidna jakość - szminka nie łamie się, nie kruszy; równo "schodzi" z ust. MINUSY: trwałość - nie jest zła, ale bywa lepiej. PODSUMOWUJĄC: nie jest to KWC, ale na pewno solidny zakup na lata - moja szminka zachowała swoją konsystencję, właściwości pielęgnujące i nadal świetnie służy (obecnie mojej siostrze). Daję jej 4 z małym minusem. Warto ją kupić, jeżeli malujemy usta od czasu do czasu i nie lubimy wyrzucać kosmetyków po kilku miesiącach. Nie wykluczam, że sprawię ją sobie znowu - tylko tym razem lepiej dobiorę kolor.

PS. Drobinek nie stwierdziłam. Może niektóre recenzentki mylą ją z Water Shine Diamonds??

Używam tego produktu od: ponad 4 lat
Ilość zużytych opakowań: 1, po latach przekazane siostrze do zużycia do końca

:D

Uwielbiam szminkę Water Shine. Jest przecudowna. Mam kolor 22 Apricot Crepe- rózówy. Szminka dobrze się nakłada, nie rozmazuje się. Nie wysusza ust. Dobrze kryje, ładnie błyszczy się :D Polecam:D

Na pewno ją kupię jeszcze raz, ale tym razem wybiorę jakiś spokojniejszy kolorek.

warto :D

Po pierwsze mam 3 kolorki: 07- pink lollipop, 04-guava juice i 29-espresso fondant chocolat. nie zgadzam się, jakoby te szminki wysuszały usta. Używam je codziennie i mam gładziutkie lśniące usteczka (ale może to też byc zasługą oligo 25 vichy którą używam codzinnie na owe szminki). Kolorki cud-miód. Boskie i na ustach prezentuja sie boskoooo. Sczerze polecam!

Używam tego produktu od:2 tygodznie
Ilość zużytych opakowań:3 na zmiane

bardzo fajna

jedna z moich ulubionych pomadek, mam odcień 119 innocent diamond, pomadka ma rzeczywiście mnóstwo drobinek nabłyszczających, usta wyglądają ładnie i świeżo, pomadka rozpromienia cały makijaż, kiedy po dłuższym czasie ściera sie z ust zostają w nich świecące drobinki, które nadal efektownie wyglądają; po dłuższym stosowaniu troche wysusza usta i moim zdaniem to jedyna jej wada, ale i tak uważam, że jest warta polecenia i chętnie kupię ją kolejny raz.

super

Troszke sie zastanawiem nad recenzją, ponieważ mam te szmineczkę ale w niemieckim wydaniu więc jest to Jade. Kolor który posiadam to Espresso w Maybelline. Byc moze ze plski produkt jest nieco slabszy.
Ta którą mam absolutnie nie wysusza ust, kolr utrzymuje sie dosc dlugo. I przede wszystkim własnie za kolor ją uwielbiam, który jest uniwersalny, idealnie komponuje sie z konturówką Avonu Rich Ginger. Szminka juz mi sie prawie skonczyła, zakupią niedługo kolejną ale juz polską. Jesli bedzie gorsza to nie omieszakam uwzględnic ten fakt w recenzji.

przeciętna

Mam odcień jasno różowy i jestem średnio zadowolona. Pomadka ładnie nabłyszcza, ale nie jest trwała. Na szczęście zjada się w całości i nie pozostają nieestetyczne resztki koloru. Przy dłuższym stosowaniu wysusza usta. Jak dla mnie jest też ciut za twarda.

niewypał

Beznadziejna, jest jeszcze lżejsza niż błyszczyki. Nie trzyma się ust, jest zbyt płynna, jeśli można powiedzieć tak o szmince. Wysusza usta, mimo że mam jasny kolor mam wrażenie że pomniejusza usta. Jesyny plus to cena ale za tę cenę można znaleźć coś ciekawszgo.

przyjemna

Jest leciutka, szybko się ją zjada, ale za tą cene nie jest to jej wielki grzech. Na ustach wyglada ślicznie, rzeczywiście bardziej podobna do błyszczyka niż szminki. Mam kolorek 111, bardzo jasniutki róż. Ładnie błyszczy na kolor srebrno-rozowy a pomimo tego jest dosyć transparentny, na pewno nie jest to kiczowaty roz dla lalki barbi ;) (odcien podobny do L'oreal Glam Shine kolor nr 04 moon crystal) mysle ze idealny dla blondynki :D

moja ukochana :*:* ;)

Jeszcze do niedawna wogole nie uzywalam szminek, bo wydawaly mi sie (jakby to powiedziec...) ze sa za "ciezkie" i wiekszosc z tych ktore zdarzylo mi sie kiedykolwiek wyprobowac wysuszaly usta. Po jakims czasie zdecydowalam sie wyprobowac ta szmineczke i tak mi sie spodobala ze kupilam ja tez mamusce na Dzien Matki. Teraz obydwie jestesmy zachwycone jej:
polyskliwym, subtelnym kolorem i delikatna konsystencja i efektownym nawilzaniem
Jak dla mnie- Suuuuuper!

Nic ciekawego

O takie po prostu nic.
Nigdy nie oczekuje, ze to, co mowia w tv spelni aie w 100% ale ta szminka to juz przesada.
Nie blyszczy sie w ogole, drobinki tez praktycznie nie zauwazalne, nie nawilza spacjalnie (choc przyznam ze nei wysusza), znika blyskawicznie. Opakowanie takie sobie.
Zatem * - zdecydowanie nie polecam