Sephora, Colorful 4 Palette

Sephora, Colorful 4 Palette

Paleta 4 cieni do powiek, do stosowania na sucho i na mokro, wyposażona w wygodną, dwustronną "pacynkę". Wystepuje w 12 zestawieniach kolorystcznych. Cienie wzbogacono o ekstrakt z zielonej herbaty wpływający łagodząco na skórę powiek.

rozczarowałam się :(

Kolory w pudełeczku piękne a na powiece??? żadne:(
to jakiś koszmar- cienie po pierwsze ciężko jest nabrać na pędzelek a co dopiero nałóżyć na powiekę.....jak dla mnie porażka....no i po nałożeniu wypadają blado.
Mam innego faworyta wśród cieni.
pzdr

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:może ze trzy razy skusiłam się żeby to coś użyć...leżą i się kurzą w szafce.

Średniak

Wybrałam zestaw zaprezentowany powyżej obok opisu kosmetyku - bardzo ładne zestawienie dające wiele możliwości (zresztą, tak jak cała kolekcja). Jakość tego kosmetyku oceniłabym jako przeciętną. Konsystencja z początku wydaje się być w porządku, ale przy nakładaniu okazuje się, że przypomina kamień - ciężko jest nałożyć go hojnie, a i wtedy jest raczej połprzezroczysty, mało pigmentowany. Widoczny w opakowaniu ładny połysk zupełnie nie ujawnia się na powiece. Cienie dość szybko bledną. Są dość wydajne, ale to pewnie zasługa konsystencji. Najbardziej przypadł mi do gustu srebrny odcień, najlepszy z czterech, nieźle się nakładający ALE rozsypujący brokat po całej twarzy.
Ostatecznie nienajgorszy, tylko nie za tą cenę.

rozczarowałam się

Absolutnie zgadzam się z recenzją Fufunia81. Dla mnie ta paletka jest jednym wielkim rozczarowaniem. W opakowaniu kolorki wyglądają bardzo ciekawie i zachęcająco niestety bardzo ciężko nabrać je na pędzelek, a po nałożeniu na powiekę pokrytą bazą są po prostu blade, żeby osiągnąć w miarę przyzwoity efekt trzeba nałożyć naprawdę sporo cienia. Zdecydowanie odradzam. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Za tak niską cenę cienie są wprost rewelacyjne. Przede wszystkim bogata gama kolorystyczna. Cienie są jakby kremowe, łatwo nakładają się na powieki, nie ważą się (są na swoim miejscu przez cały dzień). Można nimi łatwo wycieniować powiekę.

Używam tego produktu od:1 rok - 2 lata

bez sensu - więcej nie chcę

zgadzam się z ta niewielką grupką Wizażystek, kóre uważają, że te cienie są po prostu słabe:
- po pierwsze są strasznie twarde i nijak nie można tego koloru "nabrać" ani na aplikator, ani na pędzel ani na palec,
- po drugie - cienie są słabo "upigmentowane" (jesli mogę to tak nazwać) czyli sa bladziutkie i aż żal po paleta w opakowaniu wygląda prześlicznie,
- po trzecie trwałość jest bardziej niż przeciętna,
- i po czwarte - cienie mają jakośc cieni za 4,50 zł a nie za 45zł!!! (chociaż cienie HEAN za jakieś 6 zł są 25 razy lepsze)

krótko mówiąc - ciesze się, że dostałam te cienie w prezencie i nie dałam za nie grosza :-)

więcej kosmetyków sephora do makijażu za żadne skarby nie kupię (i w prezencie też nie chce ;-)

Używam tego produktu od:ok 2 tygodni

Bdb :)

Mam paletkę w odcieniach brązu, "toupe model no 14". Kolory bardzo delikatne, naturalne. Doskonałe do makijażu codziennego oraz wieczorowego. Są dość twarde, ale dobrze nakładają się nawet palcem ;)
Chyba najlepszą rekomendacją będzie fakt, że przetrwały na mnie w stanie NIENARUSZONYM całą studniówkę ;) BEZ BAZY! :)

polecam, chętnie kupię paletkę w innych odcieniach :)

Na okrągło ;)

Cienie mają ładne, trwałe opakowanie, dołączony jest aplikator.
Konsystencja - jak dla mnie - w sam raz. Nie są zbyt kremowe, ani nie kruszą się.
Łatwe do rozprowadzenia pędzelkiem (aplikatorem nie lubię nakładać cieni).
Kolory są ładne, łatwo się cieniują.
Trzymają się cały dzień na przeciętnej bazie, łatwe do cieniowania.
Dobrze dobrane zestawienia kolorystyczne, spory wybór.

POLECAM

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: mam kilka

Moje ulubione

Zalety:
- Długo trzymają się na oczach,
- solidne opakowanie,
- wydajne

Wady:
- delikatny aplikator,
- osypują przy nakładaniu pędzelkiem (zwłaszcza brokatowe!),
- ciemne kolory ciężko rozprowadzić równomiernie

Raczej kupię inne zestawienia kolorystyczne, ponieważ są bardzo delikatne (nie lubię zbyt mocnych kolorów na powiekach).

Ilość zużytych opakowań: trzy

srednie

jak na te cene, powinny byc o niebo lepsze. kolory ladne, ale trzeba duzo nalozyc, by cos bylo widac na oku. przy nakladaniu pedzelkiem, krusza sie tak samo, jak cienie z nizszej polki. niby zawieraja ekstrakt z zielonej herbaty, ale ja nie zauwazylam zadnych dodtakowych efektow od tego. pielegnuja oczy tak samo badziewnie jak inne tansze cienie. srednia jakosc za wysoka cene. wole inglota!

Używam tego produktu od:miesiaca

Lubię :)

Fajne cienie... Ładnie wyglądają na powiece. Są bardzo trwałe, naprawdę! ;) Bardzo lubię te cienie. Oczywiście nie jest to moje kwc, ale prawie kwc :P Wydajne.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy ( nie każdego dnia)

Wyrzucone pieniądze

Kupiłam pod wpływem impulsu i zachwalań konsultantki Sephory, ale niestety cienie nie spełniają moich oczekiwań. Jak już większość recenzentek zauważyła są potwornie twarde, nałożenie ich na powiekę graniczy z cudem. Prawie niewidoczne, aby uzyskać jakikolwiek efekt trzeba ich bardzo dużo nałożyć. Bardzo nietrwałe, u mnie już po godzinie ( pomimo bazy)nie został nawet ślad. Do tego tragiczny, za miękki i za mały pędzelek, którym nie sposób się umalować. Opakowanie też beznadziejne- najpierw przez pół godziny zastanawiałam się jak się je otwiera ( a nie jestem upośledzona umyslowo), potem biedziłam się nad jego otwarciem. Same minusy, nie polecam:(

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

fajne

bardzo fajne-ładnie i gładko sie rozprowadzają,dobrze dobrane kolorystycznie, średnio trwałe,ale ocena ogólna bdb.można poszaleć na oku:)poza tym nakładając kolejne warstwy uzyskuje sie naprawde ciekawy efekt

Używam tego produktu od:tygodnia