Givenchy, Prisme Libre (stara wersja)

Givenchy, Prisme Libre (stara wersja)

Słynne pryzmy Givenchy pod postacią pudru sypkiego. Majką niezwykle drobną i delikatną teksturę. Zmikronizowne drobinki pudru doskonale dopasowują się do kolorytu skóry, przez co puder wydaje się być transparentnym. Pozostawia na skórze delikatny woal. Polimery o strukturze baloników to mikrokuleczki wypełnione powietrzem. Są one lekkie co sprawia, że puder jest jak mgiełka. Pryzmy nadają skórze blasku i ją ożywiają, ale jednocześnie matują.
Prisme Libre jest delikatnie perfumowany kompozycją "Eau de Fleurs", owocowo-kwiecisty, z lekką nutą drzewną i orientalną.
Pudełeczko Podzielone jest na cztery części każda z nuch skrywa różne odcienie pudru. Otworki na szczycie każdego pojemniczka układają się we kształt litery G, nawiązujący do logo marki.
W Sephorze występują w odcieniach:
Delicate beige 02 - uniwersalna harmonia dla wszystkich karnacji;
Sweet caramel 03 - miękka harmonia dla cery o lekko brzoskwiniowym odcieniu.
Pozostałe odcienie: light pastel, tender sun, soft white, fresh rose.

idealnie poprawny:)

Bardzo bardzo podoba mi sie jego drobnoziarnistosc, wrecz pyłkowosc.Melanz kolorkow takze jest znakomity.Daje wykonczenie bardzo naturalnie, nie rozswietla zbyt spektakularnie, raczej okrywa twarz delikatna mgielka , lekko ujednolica i.
Zapach jak w kosmetykach Givenchy, sredni.
Puder poprawny, dajacy iluzje braku "tapety";)
ale...nadal szukam wole sypki Chanel w odcieniu 50 peche.
Wada jest- mala wydajnosc..

Używam tego produktu od:testy, ostatnio opakowanie pelnowymiarowe
Ilość zużytych opakowań:

Cudo

Swietny.
Nie polecam tym ,ktorzy narzekaja na tlusta cere,bo to nie jest puder matujacy.
Po pierwsze zapach-cudny,delikatny,twarz po nim pachnie niesamowicie,bardzo mile uczucie.
Po drugie jako wizazystka mowie z reka na sercu,ze to najdrobniejszy puder jaki dotad wynaleziono.
Po 3 pieknie rozswietle-nie nablyszcza,tylko rozswietla!
Po 4 Super wybor kolorow.Jasny dla bladaskow,zielony dla naczynkowcow,pomaranczowy dla szarej cery,brazowy dla lekkiej opalenizny i czekoladowy dla amatorow mocniejszych wrazen.

Używam tego produktu od:8mies

Dramatyczna zmiana opinii

Rok temu wystawiłam pudrowi entuzjastyczną recenzję na 6 ale moje odczucia co do tego pudru zdecydowanie zmieniły się
Puder jest miałki i drobny - fakt. Tylko że dzięki tej miałkości nie robi z twarzą nic. Nie ma się co czarować, na matowienie twarzy tłustej/mieszaniej nie ma co liczyć. Odcień 01 light pastel w przypadku mojej jasnej karnacji o chłodnym odcieniu to strzał kulą w płot. Puder robi ze mnie osobę o wyglądzie topielca. Po aplikacji jestem ziemisto - szaro - niebieskawa. Wyglada to nieestetycznie i mało interesująco. Nie widzę zadnego rozświetlenia, blasku bijącego ze skóry po uzyciu tego wątpliwego "cudu"
Męczę już ponad rok ten kosmetyk - ze względy na zapach i wygląd nie rozstaję się z nim ale już nigdy nie chcę mieć z nim nic do czynienia. Strata pieniędzy

Używam tego produktu od: ponad rok

ideal

NIgdy nie mialam przekonania do jakichkolwiek pudrow sypkich czy tez prasowanych . Wystarczy ze naloze krem nawilazajacy i puder a moja buzia robi sie gladka i ma jednolity kolor. Polecam , zdecydowanie wart jest swojej ceny .

Używam tego produktu od:3 dni

IDEALNIE DOSKONALY!!!!

przecudowny puder. cera wyglada promieniscie i swiezo. posiadam odcien Tender Sun ktory zawiera przepiekne mieniace sie drobinki.Swietnie stapia sie z cera,idealny dla posiadaczek ciemnej karnacji.
dlugo utrzymuje sie na skorze, sprawia ze cera ZYJE i wyglada po prostu BOSKO :)

ideal wsrod pudrow sypkich! nie jest jeszcze tak popularny poniewaz jest jak narazie malo znany. na pewno wart swojej ceny. ( choc na allegro widzialam juz od 140zl )

jest na pewno baardzo wydajny:) uzywam go coedziennie od miesiaca a ubytku nie widac :)
CUDO a nie kosmetyk :)
Używam tego produktu od:miesiaca

moze byc gdyby nie ta cena

ogolnie kosmetykowi nie mozna duzo zarzucic, jak dla mnie brak odpowiedniego koloru w Polsce, moze gdybym wyprobowala odcien pastelowy bylabym zadowolona. Oprocz tego nie widze ani jakiegos szczegolnego rozswietlenia, ani wlasciwosci matujacych. mnie ogolnie nie zachwycil. Jednak jak na razie wole inne sypkie za polowe tej ceny, bo za te cene oczekiwalaoby sie czegos ekstra... a rewelacji brak.

Używam tego produktu od:tydzien

bardzo dobry

Sypkie pryzmy Givenchy stawiam na równi z sypkim pudrem So Ingenious Estee Lauder. Różnica pomiędzy tymi dwoma puderkami sprowadza się do tego, że Estee Lauder bardziej rozświetla twarz.
Mam pryzmy w kolorze delicate beige 02 i potwierdzam wysztko, co pisały moje poprzedniczki - puderek jest nie widoczny na twarzy, fantastycznie ujednolica kolor cery, nie zapycha porów, raczej dobrze matuje.

Używam tego produktu od:

Mój KWC wśród sypkich pudrów

Mam odcien Delicate Beige. Przetestowalam wiekszosc sypańców dostepnych u nas i żaden nie dawal tak naturalnego efektu. Buzia jest pieknie zmatowiona, ale bez efektu plaskiego matu. Odcien idealnie dopasowany do mojej (bladej )cery. Nakladam z reguly na podklad - tu daje dodatkowy efekt zminimalizowania porow. Cera i z daleka, i z bliska wyglada jak pokryta jedwabną powloczka. Bardzo jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:ciągle w trakcie 1 i dlugo tak zapewne bedzie, bo mega wydajny

Super delikatny efekt!!

Ja mam kolor Seet Carmel, a posiadam cere o kolorze jaśniutkim z delikatnym beżem. Myslałam na początku, że będzie za ciemny, ale on jest tak delikatny, że nie przyciemnia oraz nie da się z nim przedobrzyć :)
Nie wiem jak on to robi, ale nie widac, zebym miała cokolwiek na skorze (w tym negatywnym znaczeniu: czyli widoczny puder na twarzy). Ale efekt jest widoczny. Delikatne rozświetlenie (ale bez przesady ) i zmatowienie. Do tego wydaje mi sie że delikatnie wyrównuje koloryt, ale ten kolor na twarzy nie odcina sie od tego na szyi.
Po dotknięciu skóra wydaje sie taka miękka i jakby z jedwabiu
Ten puder jest naprawde super!

Edit:
Edytuje, gdyż zdobyłam odcień pastelowy ! Idealnie dobrany do mojej cery, właściwie to nie nadaje koloru, a przecudnie rozświetla i delikatnie matuje, na bardzo, bardzo długo!!!
Używam tego produktu od:kilka miesięcy

KWC!

Puder jest rewelacyjny! Miesiąc zastanawiałam się, czy będzie wart swojej ceny a teraz zastanawiam się jak mogłam bez niego żyć! Rewelacyjny mat przez cały dzień pracy! Zdecydowanie wart swojej ceny. Posiadam kolorek 03. Puder jest zbyt delikatny by nakładać go pędzelem, puszek jest do tego idealny. Nie traci się pudru podczas aplikacji.Używam tego produktu od:1 dzień

Piękny efekt

Stawiam go na równi z Guerlain Mat (pudrem sypkim). Pięknie ujednolica twarz, nie koliduje z różnymi podkładami (Lancome Teint Idole Ultra i z Chanel Innocence). Nie tworzy maski, nie da się go przesadzić ja próbowałam sposób z gąbką i z pędzlem. Oba dobre. Twarz rozświetlona, wypoczęta. Ja mam sweet car. nr 03

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:

dotyk luksusu :)

mam odcień 02 Delicate Beige.
Puder cieszy oko pięknym opakowaniem i grą 4 odcieni pudru. Pięknie pachnie.
Delikatnie otula twarz, ładnie matuje, kolor dopasowywuje się do cery. Bardzo dobry załączony aplikator. Uwielbiam go używać :) Pomimo wysokiej ceny zakupię go ponownie (na lato sprawię sobie odcien karmelowy).
Mały minusik: w moim pudrze zazwyczaj wysypuje najwięcej odcienia ciemnego, i pewnie skończy się szybciej niż pozostałe... :(

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodni