Lanocreme, Manuka Honey, Extra Firming Eye Gel (Mocno nawilżający żel pod oczy z miodem manuka)

Kojąc i orzeźwiając sprawia, że ten wyrafinowany preparat zmniejsza pojawienie się drobnych linii i ciemnych okręgów wokół oczu.
Naukowo wybrany balans z Nowej Zelandii; miód manuka, ekstrakt kiwi, olej manuka i aloes - wszystko działa w celu ochrony, jędrności i ożywienia delikatnej skóry wokół oczu.

z pompką
żel
żele pod oczy
rozświetlające, nawilżające, liftingujące, przeciw cieniom / opuchnięciom, przeciwzmarszczkowe

Świetny zwłaszcza pod makijaż.

Tradycyjnie, jak to u mnie często bywa, zdobyłam ten produkt w Tk Maxx.
Skusił mnie naturalny skłąd, cena i duża pojemność.
Nie zawiodłam się.
Zauroczył mnie ten kosmetyk szczególnie pod makijażem. Uważam, że na noc jest on zbyt lekki, ale stosowany na dzień, pod makijaż sprawdza sie cudownie. jego żelowa konsystencja jest dość lepka i świetnie "chwyta" korektor. Kosmetyki nie zbierają się w załamaniach skóry przez cały dzień, dzięki czemu makijaż cały czas wygląda świeżo.
Żelowa formuła sprawia, ze kosmetyk jest bardzo wydajny, jak i szybko się wchłania. Nie podrażnia, nie szczypie w oczy.
Pojemnośc, jak na krem pod oczy, gigantyczna. Skład również bardzo przemawia na korzyśc tego produktu.
Uważam, że będzie to też doskonały pierwszy krem dla młodych osób.
Polecam!