Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Joico, K - PAK Reconstruct, Shampoo (Szampon do włosów zniszczonych)

Polecany do włosów zniszczonych obróbką termiczną, środkami chemicznymi i szkodliwymi wpływami środowiska. Dla włosów zmęczonych, łamliwych i delikatnych
Do codziennego użycia, pierwszy krok procesu odbudowy włosa, unikalna konsystencja kremu, delikatnie myje włosy, uzupełnia ubytki aminokwasów w strukturze włosa, nie zmywa koloru, pH: 4.5 - 5.5.

W efekcie wzmocnione włosy stają się elastyczne i błyszczące. Seria K-Pak odżywia włosy i przywraca im naturalną rozciągliwość i siłę. Dzięki niej włosy stają się bardziej sprężyste i podatne na układanie

dobry

uzywalam calej serii do wlosow zniszczonych,suchych.
Moje wlosy byly dekoloryzowane,pozniej farbowane rozjasniane....
Juz po pierwszym zastosowaniu calej gamy/4 produkty/,wlosy nabraly zycia,bymy miekkie i lsniace.
Trudno ocenic mi dzialanie konkretnie samego rekonstruktora,ale w teamie sprawdzil sie niezle.Od 1-wszego zastosowania widac bylo kolosalna roznice...
Po kazdym uzyciu wlosy byly coraz zdrowsze!
Jest drogi ale baardzo wydajny,zapach ciekawy,
polecam.
Daje mniej gwiazdek bo znalazlam produkty jeszcze lepsze i tansze:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Bardzo dobry szampon

Kupiłam zachwycona opiniami i na moje szczęście udało mi się go kupić w cenie 20$ za litr. Po jakimś czasie dołączyła do niego odżywka.

Cudów z włosami nie zrobił, ale w roli szamponu, nie magika, sprawdził się rewelacyjnie.

+ konsystencja gęsta, tworząca obfitą i kremową pianę
+ zapach był ok (aczkolwiek na kolana mnie nie powalił)
+ wygodna pompka

Niestety na jeden i bardzo spory minus działa tu CENA. Zdecydowanie za drogi jak na szampon.
No ale cóż- kupiłam, sprawdziłam i to była moja ostatnia przygoda z JOICO Reconstruct.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe

nic specjalnego

Używałam razem z odżywka z tej samej serii. Niestety muszę popsuc troche opinię - szampon jak szampon, nie zauważyłam jakichś szczególnych efektów, włosy były jakieś suche, sianowate. Po nałożeniu odżywki ciężko było mi je rozczesać.
Za te pieniądze nie warto, spodziewałam sie czegoś lepszego.
Nie zaszkodził, ale też nie pomógł.
Jedna gwiazdka za wydajnośc.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 500 ml

polubilam;)

Po przejsciu z blondu na rudy moje wlosy byly w oplakanym stanie. Czesciowo winna jest temu moja fryzjerka, ktora na bardzo jasnych wlosach trzymala mi farbe ponad godzine.
Wlosy byly suche, sztywne, lamaly sie jak zapalki. Przeszukalam forum na wizazu i wpadla mi nazwa Joico. Udalo mi sie zamowic caly zestaw K-PAK w ktorym byl szampon, odzywka i reconstructor.

Juz podczas mycia poczulam roznice, wlosy sie nie plataly, byly gladkie i miekkie. Zapach cudowny i bardzo dlugo sie utrzymuje.
Polecam:)

Używam tego produktu od: miesiaca

Polecam.

Szampon bardzo ładnie pachnie i jak się go zmywa z głowy to jakby zmywało się najkepszą odżywkę ponieważ włosy są wygładzone i łatwo się roszczesują. Naprawde z całą serią K-Pak regeneruję włosy. Moje włosy ta seria zregenerowała a miałam wysuszone i zniszczone włosy przez rozjaśnianie. Jedyny minus kosmetyków Joico wysoka cena.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: jedno 500ml

Ogólnie dobry ale jak dla mnie - tylko do pierwszej zuzytej butelki

Produkt znacznie poprawil kondycje moich wlosow - wrocily do zycia :) z matowych i sianowatych staly sie blyszczace i wizualnie zdrowsze. Lecz po terapii 500ml zaczela mnie swedziec skora glowy :/ Przerzucilam sie na welle a do joico moze wroce pozniej ;)

Używam tego produktu od: 4miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 x 500ml

przeciętny

bardzo lubię firmę Joico, natomiast seria K-PAX kompletnie nie spełniła moich oczekiwań. Moje włosy zawsze były słabe, wyglądały na mocno zniszczone, więc fryzjerka poleciła mi tę serię. Owszem, włosy odzyskały trochę blasku i kondycji, ale o wiele lepiej wyglądają gdy używam Joico Moisture Recovery.

Plusy K-Pax:
+ włosy są w lepszej kondycji
+ zapach? neutralny jak dla mnie

Minusy a właściwie jeden wielki minus
- cena w stosunku do jakości. Za taką kwotę spodziewałam się czegoś lepszego. Dlatego wolę tę samą sumę pieniędzy wydać na Joico Moisture Recovery

Ogólnie nie jest to zły produkt, ale ja spodziewałam się po nim czegoś lepszego. Może do naprawdę mocno zniszczonych włosów będzie lepszy, może efekty będą bardziej spektakularne.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cała seria (szampon + odżywka + rekonstruktory)

uratowała mnie ta seria

kupiłam sobie cały zestaw 4 produktów ponieważ miałam duże problemy z włosami. mam kręcone włosy farbowane na rudo jednak od jakiegoś czasu nie dało sie ich rozczesać! chociaż nakładałam różnego rodzaju odżywki i maski to nic nie pomagało. musiałam ściąć ok 10cm włosów :( jednak nawet to nie pomogło!! kiedy poszłam znowu do fryzjerki to nawet mi nie proponowała śćięcia bo jej samej chciało sie płakać nas stanem moich włosów, więc musiałam poradzić sobie sama i pewnego dnia zobaczyłam na wizażu recenzje tych produktów. rzecz droga ale pomyślałam że no włosy są najważniejsze i kupiłam cały mini zestaw na Allegro. jakie było moje zdziwienie kiedy już po pierwszym użyciu było widać zmianę !! do tej pory zużyłam może max. połowę opakowania - włosy są o niebo lepsze! gdybym znalazła ten system wcześniej zachowałabym 10cm włosów :((
POLECAM WSZYSTKIM KRĘCONYM! ORAZ TYM KTÓRE MAJĄ PROBLEMY Z KOŃCÓWKAMI.
zbawienie.

Używam tego produktu od: 2/3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: połowa?

Tylko dobry

Za taką cenę spodziewałam się czegoś świetnego, a ten szampon jest tylko dobry. Owszem, włosy są po nim naprawdę ładne, miękkie, nie elektryzują się, nie potrzeba już odżywki, ma piękny zapach (według mnie), jest wydajny, konsystencja też niczego sobie. Dobrze nawilża włosy, ale ich nie rekonstruuje, zresztą nie można oczekiwać takiego efektu od szamponu, ale jednak liczyłam na coś więcej... Sama nie wiem, czy chciałabym go kupić ponownie, znam jednak lepsze i tańsze niż ten. Wiem, że stosując całą serię Joico efekty są świetne, więc może skuszę się jeszcze na cały zestaw, kiedyś...

Ilość zużytych opakowań: 1 o pojemności 500ml

nie jest zły

Szampon jak szampon.Oczyszcza skórę głowy.Zapach przyjemny.Wydaję mi się,że nawilża włosy.Jednak nie jest szczególnie fajny na tyle,żebym go kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: od lutego

absurdalnie nie do słabych włosów

Hm, no właśnie. Przeczytałam recenzję poniżej i doszłam do wniosku, że na szczęście jestem normalna. Mi także ten szampon "ni lzia". Jako konsument świadomy zakupiłam cały zestaw, coby zrobić ze swoich mizernych kudełków gąszcz, a tu ni rybka ni pipka jak mawiała moja babcia śp.
Szampon mocno oczyszcza, fakt. Włosy skrzypią i ten efekt lubię, ale pieni się dopiero po 2 nałożeniu. Konieczna jest odżywka. Nałożyłam, zrobiłam i co? Włosy są cudownie sypkie i miękkie, układają, się ale nawilżenie to słabe jakoś, włosy się mocno puszą co mnie nieźle zdziwiło, bo za tą cenę w duecie z odżywką spodziewałam się efektu salonowego. A tu wszystkie młode odrastające włoski dęba.....no ludzie wybaczcie ale za taką cenę? Rozumiem jeszcze gdyby było napisane, że to szampon nie do włosów delikatnych, farbowanych ale TO JEST szampon regenerujący zdaje się.
Nie mogę napisać niestety, że to dobry produkt jest tylko dlatego, że jest lepszy od szamponów z marketu. Z uwagi na cenę i klasyfikację w palecie produktów fryzjerskich oceniam ten produkt jako słaby.

nawet, nawet..

wykasowałam swoją niepochlebną opinię po teście jaki zrobiłam z innymi produktami tej marki.

Szampon do codziennego użytku.
Moje odczucia są bardzo mieszane, bo nie czuję do końca takiego nawilżenia, o jakim piszą wizażanki...
Dla mnie wielkim plusem jest to, że nie obciąża i można go stosować codziennie.