Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Johnson's Baby, Soothing Naturals, Krem intensywnie nawilżający

Nowa linia Johnson`s Baby Soothing Naturals to udowodniona łagodność Johnson`s wzbogacona ekstraktem z liści drzewa oliwnego, czystą witaminą E oraz minerałami niezbednymi dla prawidłowego funkcjonowania skóry.

Już po pierwszym zastosowaniu krem przynosi ulgę i ukojenie suchej skórze dziecka, nawet w najbardziej suchych miejscach. Szybko się wchłaniająca, nietłusta konsystencja zapewnia 24-godzinne nawilżenie. Można go nakładać na skórę twarzy i całego ciała.

Stworzony we współpracy z pediatrami.

sprawdza się

Jestem zdecydowanie na tak!!!!!!!!!!! krem jest niedrogi, ma świetną konsystencję, nie jest ciężki, szybko się wchłania i ma łagodny, przyjemny zapach, skóra po nałożeniu staje się delikatna i miła w dotyku, naprawdę "przynosi ulgę suchej skórze"...

Używam tego produktu od:2 lat

Zapchał...

Krem ten zakupiłam zachęcona opiniami i w okresie, gdy po zimie moja mieszana cera przeszła raczej w suchą. Na początku było cudnie, świetne nawilżenie, lekki mat, skóra mięciutka i gładziutka. Niestety, po ok. 2 miesiącach zaczął mnie zapychać :| Odstawiłam na jakiś czas, skóra wróciła do normy. Zrobiłam eksperyment - posmarowałam się nim raz wieczorem.Następnego dnia obudziłam się z czerwonymi kropami na policzkach...tak więc to na pewno wina tego kremu. Szkoda, bo skład przyjazny, zapach ostry ale znośny,niezłe działanie i wydajność...Ale resztę musiałam zużyć do smarowania łydek.

Używam tego produktu od:marca

wielki pozytyw

Przyłaczam sie do zwolenniczek tego kremu:) mialam bardzo sucha skore (skutek uboczny leczenia retinoidami) i rewelacyjnie ukoil skore, zniwelowal suche skorki. Swietnie nadaje sie pod makijaz, nawet nie musze uzywac zadnej bazy pod podklad, wygladza. Widze same plusy. TYm bardziej ze skoro jest dla dzieci to raczej nic z jego skladu na pewno nie zaszkodzi. Aaaaa i jest mega wydajny (biorac pod uwage to ze sie go uzywa tylko do twarzy, ale jak ktos chce do ciala to warto moze zainwestowac w balsam tej serii:)) Cena troche wyzsza niz podana w recenzji powyzej (nie pamietam juz ile dokladnie) ale i tak bardzo przystepna. Polecam!Używam tego produktu od:3 miesiecy

si!

Skuszona wielce pozytywnymi opiniami innych użytkowniczek, postanowiłam krem nabyć. Widzę tu same plusy-świetnie nawilża, wygładza, ślicznie pachnie, jest wydajny, przyjemny w użyciu. Polecam:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Brak zastrzeżeń

Ponieważ producent zamieścił na opakowaniu napis "Najlepszy dla dziecka. Najlepszy dla Ciebie", pozwolę sobie zinterpretować to jako przeznaczenie tego kremu dla wszystkich grup wiekowych i przyznam sobie prawo do wystawienia recenzji.
Krem kupiłam zachęcona składem oraz działaniem balsamu z tej serii. Stosuję go do rąk w ciągu dnia. Działa szybko i skutecznie. Świetnie nawilża bez zbędnego natłuszczenia, wygładza i zmiękcza skórę, dobrze się wchłania zostawiając jedynie delikatny film (akurat taki jak lubię), konsystencja i zapach bardzo przyjemne, wydajny i niedrogi jak na tą pojemność, opakowanie estetyczne i wygodne.
Podsumowując: jakichkolwiek zastrzeżeń brak.

u w i e l b i a m !

ubóstwiam ten krem ! jest dosłownie na wszystko:
+ zlikwidował suche skórki na nosie i w innych miejsach na buzi
+ nie zapycha mojej mieszanej skóry ! (poprawił mi się stan cery odkąd go używam, a dodam, że moja trądzikowa skóra była naprawdę w opłakanym stanie)
+ poprawia koloryt przy dluzszym stosowaniu
+ nie powoduje świecenia ! wchłania się do matu
+ konsystencja jest taka milutka i delikatna
+ prześlicznie pachnie
+ jest tani i wydajny !

podpisuje się rękoma i nogami po pozytywnymi ocenami! ;)

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i będą kolejne

kolejny bardzo dobry

Kolejny bardzo fajny kremik dla dzieci ktory jest swietny do codziennej pielegnacji skory doroslych. Dobrze nawilza, ladnie sie wchlania, ale jednak zostawia troche filmu na twarzy. Nie zapychal mnie, gdy mialam tradzik. Na dodatek ma sliczny zapach. Jedynie sklad troche dluzszy niz kremu hipp, ale zadnych niepokojacych skladnikow w nim nie znalazlam.
Rowniez bardzo polecam.

UWIELBIAM.... :-)

Jest to mój następny kosmetyk Wszech Czasów! :)

Niby wyłącznie dla dzieci, a jednak nie wyłącznie ;)

Ja mam aktualnie dwa opakowania-jedno w domu, drugie noszę zawsze przy sobie w torebce :)
Używam go do smarowania twarzy, rąk, czasem nawet jako balsam do ciała.
Krem pięknie pachnie :love: ma miłą, delikatną konsystencję. Dobrze się rozprowadza i świetnie wchłania! Formuła, którą opracował J&J jest naprawdę godna podziwu! Wchłania się bardzo szybko nie pozostawiając śladu lepkości, śliskości czy tłustości; matowi, a jednak film jest (bardzo delikatnie odczuwalny). Nawilża genialnie! Kilka zastosowań i skóra jest jak nowa :)
Wygładza, zmiękcza, nadaje optymalny poziom nawilżenia skórze :)
Kocham go i już ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, teraz dwa w trakcie, które są zużyte w połowie

zdecydowanie NAJLEPSZY!

To najlepszy krem z drogerii jaki mialam :love:.

Kremik ma swietna konsystencje: lekka i nietlusta. Uzywam go wlasciwie tylko do twarzy. Najwieksza zaleta jest to, ze rewelacyjnie nawilza. Cera jest po jego uzyciu miekka i zrelaksowana. Nie jest tlusty i nie zostawia po sobie zadnego filtra. Skora jest po nim matowa, ale nie wysuszona. Nie zapycha porow i sprawia, ze buzka jest jakas taka promienna i wypoczeta. Do tego szybko sie wchlania, wiec rano nie trzeba dlugo czekac, jesli sie spieszymy.

Uzywam go zarowno na noc, jak tez na dzien pod makijaz. W obu wariantach spisuje sie doskonale.

Zawiera parabeny, ale sa one na samym koncu skladu, wiec duzo ich nie jest, a poza tym tak naprawde nie udowodniono, ze parabeny maja negatywny wplyw na zdrowie. O wiele wiecej substancji konserwujacych spozywamy kazdego dnia jedzac zwykle produkty ze sklepu. :cool:

Bardzo ladnie pachnie :love:, uwielbiam ten zapach :D. Do tego jest nadzwyczaj wydajny. Jedna tubka starcza mi na pol roku codziennego uyzwania.

To moj ulubiony kremik :love: i do tego kosztuje tylko 12,49zl.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

nic dodać, nic ująć

Jest genialny po prostu. Nie równają się z nim żadne inne kremy nawilżające ani apteczne ani drogeryjne. Jest cudowny :)

- nawilża, ale nie zostawia tłustej warstwy
- skóra jest mięciutka
- daje efekt długofalowy (gdy mi się skończył i przez kilka dni nie mogłam kupić kolejnej tubki to skóra pozostawała nadal nawilżona)
- pięknie pachnie
- ma poręczne opakowanie

No po prostu nic dodać nic ująć :)

Używam tego produktu od: nie pamietam :P

warto

uzywamy z mama jako kremik do rak. bardzo dobry! wersja tresciwsza niz ta w wiekszym opakowaniu.

swietne nawilzenie, ale nie pozostawia tlustosci, dobrze sie wchlania, duza pojemnosc, niska cena, delikatny zapach, skora jest miekka, gladka.

naprawde polecam!!

Używam tego produktu od:4mcy
Ilość zużytych opakowań:

Świetny

Krem kupiłam zachęcona opiniami na wizażu, polecany był jako nawilżacz podczas kuracji kwasowych a ja mam problem z przesuszoną skórą zwłaszcza jesienią i zimą.
Krem faktycznie się sprawdza. Ma przyjemną gęstą i kremową konsystencje, dobrze się wchłania i zostawia matową buzię ale mimo to czuję jak koi i nawilża skórę. Cera staje się gładka, aksamitna, miła w dotyku ale jednocześnie nawilżona. Doskonale radzi sobie z podrażnioną skórą i suchymi plackami łuszczącej się skóry. Cudotwórca. Krem stosuję głownie na noc ale dobrze sprawdza się jako krem dzienny, używam go wtedy, gdy nie wychodzę z domu lub wychodzę wieczorem. Kilka razy aplikowałam go pod filtr i tez się sprawdził, miałam wrażenie, ze filtr i makijaż dużo lepiej się trzyma.
Krem ma dużą pojemność i niską cenę, na pewno starczy na długo, jest wydajny. Opakowanie jest wygodne i estetyczne.
Jeszcze zapach - w pierwszej chwili mnie odrzucił, jest bardzo intensywny i specyficzny, teraz się przyzwyczaiłam i w ogóle mi nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca