Miraculum, Złota Orchidea, Ekskluzywny krem energizująco-rozświetlający na dzień

Ekskluzywny krem na dzień o delikatnej konsystencji i delikatnym zapachu, dostarcza skórze niezbędnych składników odżywczych. Regularnie stosowany likwiduje drobne zmarszczki oraz idealnie wygładza skórę. Preparat doskonale nawilża skórę, koi i łagodzi wszelkie podrażnienia, poprawia elastyczność skóry. Drobinki złota rozświetlają i dodają cerze blasku, dzięki czemu zyskuje ona zdrowy i atrakcyjny wygląd. Krem zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem. Nowoczesny dozownik ułatwia aplikację preparatu.
Efekty stosowania:
- wyraźna redukcja i wygładzenie zmarszczek
- cera pełna blasku i witalności
- dogłębnie nawilżona skóra

Cena: ok. 22zł / 50ml

fantastyczny

Ten krem jest świetny, pięknie pachnie - jakby orzechowo, bardzo dobrze się wchłania, jest lekki, ale treściwy, stosowałam go na szyję i tu spisał się idealnie, a do tego zamknięty jest w wygodnej buteleczce z dozownikiem.Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od:właśnie się skończył

przyzwoity

Z kremami Miraculum kojarzą mi sie lata dzieciństwa i pani Walewska u mamy - potem długo, długo nic...Ten kremik skusił mnie ładnym opakowaniem, ciekawym opisem i niską ceną - zawsze mozna wypróbować ;)
Opakowanie ładne, choć to zewnętrzne bardziej. Wygodny flakonik z pompką. Konsystencja emulsji o delikatnym, dośc przyjemnym zapachu. Dobrze sie rozsmarowuje, szybko wchłania. Początkowo nabłyszcza, ale to mija. Pozostawia lekki film. Nawilża przyzwoicie, acz nie rewelacyjnie. Drobinki złota sa ciut widoczne przy ostrym świetle, ale bez efektu bombki ;)
Ogólnie - przyzwoity i dośc przyjemny krem, mozna spróbować...Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 50 ml
Edytuję: Zużyłam juz tak 2/3 opakowania ( jakies 1,5 miesiaca), bo jest wydajny, a ja nie uzywam go codziennie. Musze podwyższyc ocenę - naprawdę bardzo przyzwoity krem! Szkoda, ze bez filtrów...