Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.85/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

Preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną. Nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wygładza drobne zmarszczki. Zapobiega fotostarzeniu oraz łagodzi podrażnienia.
Do cery suchej i skłonnej do zmarszczek. Idealny pod makijaż. Po 20 roku życia
Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, kompleks składników koziego mleka, prowitaminę B5 (D-panthenol), witaminę A, witaminę E.

Poprzedni skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Petrolatum, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Stearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Sodium Hydroxide

Skład od 2017 roku: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Strearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Goat Milk Extract, Retinyl Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid.

HIT

Mam problematyczną cerę i próbowałam już wiele drogeryjnych kremów. Niestety po każdym albo mnie skóra piekła albo pojawiały się podrażnienia.
Ten krem nie dość, że ładnie i przyjemnie pachnie to dodatkowo świetnie nawilża. Cera od razu inaczej wygląda. Jest gładka, delikatna, nie mam po jej użyciu żadnych problemów. Na noc lubię sobie więcej nałożyć.
Takie efekty za taką cenę. Super!

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rewelacja!

Krem otrzymałam w ramach testowania. po 2 tygodniach stwierdzam, że doskonale nawilża, a przy tym pięknie pachnie. Ma lekką konstystencję i nie zostawia na skórze tłustej warstwy, szybko się wchłania. Na pewno kupię ponownie ;)

Ziaja kozie mleko nawilżanie skóra skłonna do zmarszczek

Ostatnio trafiłam na ten krem i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Krem jest rewelacyjny. Wypróbowałam wiele kremów, zaczynając od tych z niższej półki kończąc na bardzo drogich. Mimo że wszyscy zapewniali super efekty, niestety nic się nie sprawdziło. Mam delikatną cerę i przez to większość mnie uczulała. Krem z linii Ziaja faktycznie dobrze nawilża i szybko zauważyłam efekty. Pierwsze zmarszczki zniknęły a moja cera jest świetlista i pełna blasku. Dodatkowym atutem jest delikatny zapach i bardzo niska cena. Wreszcie znalazłam produkt który spełnił moje oczekiwania i faktycznie działa tak jak zapewnia producent. Polecam z całego serca

Świetny

Od roku szukałam czegoś mocno nawilżającego, przeszłam przez większość kremów drogeryjnych. Po żadnym nie miałam prawdziwego uczucia nawilżenie, kremy się rolowały i zupełnie nie spełniały swojego zadania.
Z podkulonym ogonem wróciłam do tego kremu, który bije wszystkie inne na głowę.
Krem przede wszystkim nawilża, skóra "pije" produkt, jest odżywiona i wygląda zdrowo. Jedyny minus to niestety drażniące działanie na moje oczy, muszę uważać aby szeroko omijać te okolice, bo łzawienie murowane.

Ziaja :)

Krem jest idealny gdy cera jesienią lub zimą robi się kapryśna i przesuszona. Używam go głównie wtedy,świetnie nawilża i koi skórę. Nie zapycha i nie podrażnia. Nie używam go jednak codziennie gdyż dla mnie jest trochę za ciężki ale właśnie w takich sytuacjach gdy skóra zaczyna się buntować jest niezastąpiony! Czasami używam go w większej ilości jako maseczki ❤️ sprawdza się idealnie :)

Kupiony w: U konsultantki

Lekki krem nawilżający

Ten kremik bardzo przypadł mi do gustu.

- cena bardzo przystępna
- wydajny
- zapach dosyć intensywny podobny do Dove
- konsystencja bardzo lekka, wodnista
- szybko się wchłania nie zostawiając tłustego filmu

bardzo dobry!

Kremu używałam na dzień i sprawdzał się bardzo dobrze. Konsystencja jest lekka, lecz pomimo tego nawilża odpowiednio skórę, nie jakoś zachwycająco, ale pod makijaż w sam raz. Pięknie pachnie i kosztuje grosze. Nie podrażnia, nie zapycha, nie uczula. Polecam wypróbować.

Kózka grzechu warta

Mam bardzo długi staż jeśli chodzi o produkty Ziai - bardzo niechętnie kupuję kremy innych film, ponieważ wiem, że Ziaja nie zawiedzie. I to samo myślę o tym kremie, który zdecydowałam się kupić po usłyszeniu od Pani w sklepie firmowym Ziai, że Azjatki przyjeżdżając do Polski wyjeżdżają z walizką pełną tego produktu.

Używam go codziennie rano, i wieczorem, po nałożeniu tonika i mlecznego koncentratu młodości tej samej serii. Razem działają naprawdę fantastycznie i robią to co mają robić - nawilżają.

Krem nie jest zbyt tłusty (na pewno tłuściejszy jest oliwkowy tej samej firmy). Jest leciutko przejrzysty, więc konsystencję ma - prawie że - żelową. Wchłania się dobrze, ale pozostawia po sobie lekką komfortową warstewkę, którą lubię czuć na twarzy. Nakładając go wieczorem, rano go już nie czuję na twarzy - więc czasami potrzebuję czegoś więcej, dlatego zazwyczaj nakładam pod niego olejek. Pod makijaż sprawdza się wspaniale, nic się nie waży (patrzę na ciebie kremie z olejkiem awokado!!!). Zapach jest delikatny, ale jestem zwolenniczką preparatów, które nie posiadają żadnego zapachu, który może podrażniać. Dodatkowo jest tani i bardzo dobrze dostępny. Niestety szybko znika mi ze słoiczka, chciałabym żeby był większy, tak jak reszta kremów Ziai.

Warte zakupu

Krem szybko się wchłania, idealny pod makijaż (podkład się nie waży) co do niwelowania zmarszczek to po 1 opakowaniu nie zauważyłam tego, buzia staje się jednak promienna, jestem w trakcie użytkowania 2 opakowania (1 opakowanie wystarczyło mi na 1 mc)

Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie

Krem jak najbardziej okey sprawdził się naprawdę dobrze pod makijaż
nawilżał i dawał przyjemne ukojenie na twarzy. Zapach również cudowny nie za mocny taki w sam raz ;)
Szybko się wchłania co jest na plus kiedy musiałam zrobić szybki makijaż a krem przed makijażem obowiązkowo, a ten zdał egzamin.

Bardzo dobry krem !

Świetnie nawilża, dobrze sie laczy z makijażem. Kupilam go z polecienia i od dlugiego czasu uzywam regularnie. Jest lekki ale czuc nawilzenie i „uspokojenie” na twarzy. Mam cere raczej suchą, wrażliwą, naczynkową i u mnie dobrze ten krem działa. Kolejne opakowania mowia same za siebie.

Tani i skuteczny

Uwielbiam całą serię Ziaji kozie mleko i ten krem również spisał się u mnie bardzo dobrze. Zamknięty jest w plastikowym słoiczku z nakrętką. Ma gęstą, ale nietłustą konsystencje. Jest też bardzo wydajny. Uwielbiam także zapach tego kremu- kremowy, lekko mleczny, delikatny. Krem bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania i nie pozostawia lepkiej ani tłustej warstwy. nie powoduje tez błyszczenia się skóry w strefie T. Nie podrażnia, nie zapycha, za to przyjemnie nawilża i daje ukojenie przesuszonej skórze. Staje się ona miękka, gładka, jędrna i bardzo przyjemna w dotyku. To fajny, lekki krem, niedrogi i skuteczny, polecam.