Golden Rose, Holographic Color

Golden Rose, Holographic Color

Lakier do paznokci, szybkoschnący, holograficzny.

Już jedna warstwa wystarcza do uzyskania bardzo ciekawego efektu (w świetle dziennym jak i sztucznym lakier mieni się setkami barw). Niewielki pojemniczek i dość krótki pędzelek, ale lakier dobrze się rozprowadza. Dostępny w około 20 odcieniach. Ładnie prezentuje się na ciemnym lakierze.

Cena: 8zł / 6ml

ok

Jak lakier do paznokci to tylko z Golden Rose ,według mnie nie różni sie niczym od lakieru z inglota ,czasem odprysnie ,ale to jak każdy inny lakier i do tego ma dużo odcieni.Często kupuje lakiery tej firmy

KWC !!

Jak dla mnie jeden z najlepszych lakierów jaki kiedykolwiek miałam!! Kupiłam go za (uwaga!)- jedyne 3,50zł!! Mam na dzień dzisiejszy 4 odcienie- 49(ładna czerwień), 06 (beż) , 18 ( delikatny róż), 50( złoty) ;) Lakier na paznokciach prezentuje się bardzo ładnie- u mnie wytrzymuje około 3/4 dni bez jakiegokolwiek odpryskiwania. Osobiście uważam że kolory ciemne prezentują się ładniej niż jasne, ale to już kwestia gustu. Naprawdę polecam ten lakier. Lakieru praktycznie nie da się "zedrzeć" z paznokcia to pokazuje jego trwałość. Już po nalożeniu 1 warstwy można uzyskać naprawde bardzo ładny kolor;) Polecam Polecam Polecam!!! ;)))

Używam tego produktu od:około 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania 4 opakowań na raz ;))

OK

Jestem mile zaskoczona, lakier bardzo dobrze schnie, nie odpryskuje sie, a kolor wyglada bardzo ladnie, tymbardziej gdy pomaluje sie wczesniej paznokcie na czarno. Prownalabym go z drozszymi lakierami np.inglota.
Minusem jest malo trwaly uchwyt

Używam tego produktu od:1 rok

Świtny

Bardzo ładny lakier, kupiłam numer podajże 105 i świetnie się prezentuje ;] Chociaż mało go używam bo Ja wole kolory rzucające się w oczy. Ale jeśli pomaluje tym lakierem, potem brokatowym i bezbarwnym to super się świecą ;] Gorąco polecam ;] jeśli chodzi o trwałość to też się dobrze trzyma ;]

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

świetny

Lakier jest świetny, trafiłam na niego dość przypadkowo skusiła mnie przede wszystkim cena i paleta barw. Wypróbowałam wiele rodzaje lakierów stawiam go w zasadzie na równi z firmą inglot. Ręce to nasza wizytówka, więc dbam szczególnie o paznokcie z tym lakierem to sama przyjemność! :)
Plusem jest:
- nie pozostawia smug
- świetnie się rozprowadza
- cena jest niska
- szybko schnie, dla jeszcze lepszego efektu można pomalować jeszcze raz.
Gorąco polecam!

Najfajniesze lakiery jakie mam

Poprostu super! Mam 4 sztuki lakieru i napewno kupie jeszcze więcej. Są dobre na każdą okazje bo jest i czarny i różowy i zielony. Cały czas patrze na paznokcie bo taki fajny efekt daje ten lakier że oczu sie oderwać nie chce :) Tak więc polecam do używania.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 4 - w trakcie używania

super rewelacja

Lakier świetnie się rozprowadza, nie pozostawia smug - można prawie malować po ciemku. Bardzo szybko schnie, po krótkim można bez problemu nakładać drugą warstwę. Efekt wspaniały, szczególnie w świetle słonecznym - paznokcie wyglądają, jakby odbijała się w nich tęcza. Miliony maleńkich drobinek mienią się pięknymi kolorami. Mam cztery kolory. Są wersje jaśniejsze i bardziej wyraziste - 106 jest bardzo delikatny, idealny na dzień, 114 ciemniejszy, dobry na wieczór. Minusem jest dość niewielka paleta odcieni, ale myślę że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Trwałość zadowalająca, dwa dni lakier potrafi przetrwać bez problemu. Duży plus za to, że nie odpryskuje, tylko po dwóch dniach ściera się na końcach. Cena niezbyt wygórowana - niecałe 6 zł. Zdecydowanie polecam, warto wypróbować.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Super-Błyszczące-Cudeńko

Lakier daje cudowny efekt - nie dość, że holograficzne drobinki mienią się ferią barw (szczególnie w słońcu), to paznokcie wyglądają jakby dodatkowo były pomalowane nabłyszczaczem. Lakier szybko schnie na paznokciu, natomiast w buteleczce może stać długo i nie gęstnieje - zachowuje swoją konsystencje bardzo długo. Lakier nie odpryskuje, długo trzyma się na paznokciu, po ok. dwóch dniach lekko ściera się na końcówkach.Jak najbardziej polecam ten produkt lubiącym błyskotki na paznokciach:)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

śliczny

Kolejny mój ukochnay lakier. Ma niesmaowite kolory i zawsze po nałożeniu ślicznie się reprezentyje na paznokciu. Moje dłnie wyglądają jakbym dopiero co wyszła od kosmetyczki. Lakier ten mogę nakładać nawet przy złym śwetle, bo i tak przy drugiej warstwie jest bardzo równomierny i nie sposób źle nim pomalować. Nie wiem ile się trzyma na paznokciach, bo ja zmieniam kolorki co drugi dzień nawet, ale mogę powiedzieć że lakier ten jest wydajny.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2 pierwszych

Bardzo ładny :)

Moim zdaniem ten lakier jest naprawdę super ! Bardzo ładnie wygląda na moich paznokciach, które są naprawiane przeze mnie po wielu latach obgryzania. Jest boski :).
Trwałość ? Nie mogę powiedzieć za dużo, ponieważ zmieniam kolor lakieru praktycznie co 2 dni. Jedno, co zauważyłam, to dosyć szybkie ścieranie się lakieru na końcówkach.
Na moich paznokciach wygląda bardzo soczyście, nie potrzeba używać żadnego nabłyszczacza itp.
CUDOWNA konsystencja. Naprawdę, gdyby każdy lakier taki był, to świat byłby lepszy :)
Fajna, mała buteleczka. No i ogromny plus za cenę.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

Niezły

PLUSY:
+ fajne mieniące się kolory
+ łatwo się nakłada
+ szybko schnie (na paznokciu ;))
+ ładnie się prezentuje na paznokciach
+ nie pozostawia takich jakby smug
+ wystarczy jedna warstwa, by paznokieć był ładnie pomalowany
+ nie wysycha tak szybko (w buteleczce :D)

MINUSY:
- ściera się i to bardzo szybko
- nie jest trwały

mięcioch xD

Bardzo ladnie wygląda-nie dośc,ze holograficzny, to wygląda jakby był jeszcze z wierzchu delikatnie polakierowany, szybciutko schnie, dokładnie pokrywa płytkę paznokcia,nie tworzy smug, ale...no własnie....szybko się ściera:/ bywa,ze zdarza mu się już po dniu znikać z końcówek. Gdyby nie ten szkopuł byłby praktycznie idealny.
Opakowanie ma dość niewygodnie zaprojektowane-nie dość że mały, to jeszcze sporo lakieru sie marnuje, bo nie da się go wyciągnąć z buteleczki.
Pojemność mi zbytnio nie przeszkadza-nie ma czasu,zeby mi się kolor znudził.
Paleta odcieni dość ciekawa, mogłoby być więcej beży zamiast tych różnorakich szarości

Używam tego produktu od:jesieni
Ilość zużytych opakowań:3-różowy, szary, fioletowo-szary