Golden Rose, Holographic Color

Golden Rose, Holographic Color

Lakier do paznokci, szybkoschnący, holograficzny.

Już jedna warstwa wystarcza do uzyskania bardzo ciekawego efektu (w świetle dziennym jak i sztucznym lakier mieni się setkami barw). Niewielki pojemniczek i dość krótki pędzelek, ale lakier dobrze się rozprowadza. Dostępny w około 20 odcieniach. Ładnie prezentuje się na ciemnym lakierze.

Cena: 8zł / 6ml

Super jakość i cena:)

Już od dawna polowałam na te lakierki. Są absolutnie cudowne! Dwie warstwy zapewniają genialny efekt na paznokciach. Jest trwały, nie odpryskuje nawet tydzień i szybko schnie .Są wydajne, jednak szkoda, że występują w tak małych buteleczkach. Gama kolorystyczna również mogłaby być nieco szersza. Niewprawionym może przeszkadzać trochę niewygodny pędzelek. Poza tym nie mam innych zarzutów. Na pewno jeszcze nie raz zakupię ten lakier, ponieważ jest to zdecydowanie mocna strona tej firmy.

rewelacja

Lakier jest bardzo dobry, szczególnie jeżeli chdzi o trwalość- bardzo rozdwajają mi się paznokcie i wiekszość lakierów zaczyna odpadać po 2, 3 dniach. Ten trzyma sie tydzień. Dodam jeszcze, że dużo piszę i najczęściej lakier na paznokciach, którymi uderzam w klawiaturę cały odpada, ten nie.
Plusy:
-TRWAŁOŚĆ,
- efekt (super wyglada na paznokciach - mam odcienie 101, 105,110),
- szybko schnie,
- latwo sie nakłada,
- cena - 5,90,-
Minusy:
- szybko gęstnieje, ale większość lakierów, które mają drobinki szybko gęstnieje.
Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:różne odcienie - w sumie 6 buteleczek (obecnie mam 3 zużyte do połowy).

Ja też jestem za! :-)

Niedawno zakupiłam trzeci odcień i na pewno na tym się nie skończy.:-) Fajne te lakiery i tyle.:-) Są trwałe, bardzo dobrze się rozprowadzają (konsystencja w sam raz) i co najważniejsze - dają fantastyczny efekt końcowy. Ja zawsze maluję dwie warstwy, ale pomalowanie jeden raz też by wystarczyło - efekt byłby tylko troszkę jaśniejszy. Prócz tego szybko schnie i długo się trzyma. Taki właśnie powinien być lakier do paznokci.:-) SZCZERZE POLECAM!!!

Używam tego produktu od: jakiś trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy buteleczki wciąż są

Jestem za!

Kupię i to pewnie nie jedno opakowanie. Lakier jest mały, nie zdąży się znudzić, bo już można kupić nowy. Tak jak mówi producent: wystarczy jedna warstwa, żeby całkowicie pokryć płytkę, trzyma około tygodnia, nie odpryskuje, ładnie błyszczy. Jedyna wada to taka, że lekko ściera się na końcach. Ogólnie super.

Używam tego produktu od:miesiąc