Lancome, Juicy Tubes

Lancome, Juicy Tubes

Kategoria
Marka

Juicy Tubes to błyszczyk o wyjątkowym blasku i żelowej konsystencji, nadający ustom kuszący połysk i transparentny, naturalny kolor. Charakterystyczny dla niego jest smakowity owocowy zapach. Opakowanie w postaci tubki zachęca do aplikacji soczystego nektaru wprost na usta. Dostępny w wielu kolorach od niemalże niewidocznych, poprzez zawierające dodatek brokatu, aż po intensywniejsze barwy czerwonych owoców.

Efekt
transparentne, naturalny, z drobinkami
w płynie /z aplikatorem

zakochałam się

Jest to błyszczyk który ostatnio przedkładam nad wszystkie inne.Mam kolor "no taboo"taki fiolecik jasny bardzo błyszczący z mnóstwem drobinek.Używanie go to sama przyjemność :)) po pierwsze zapach :))mniam mniam :)) po drugie sposób aplikacji,który bardzo mi odpowiada :))po trzecie długotrwały efekt i konsystencja,te dwie rzeczy porównałabym do błyszczyku Chanela,ale z korzyścią dla Lancoma,bo nie jest taki ciężki i się tak BARDZO nie klei :))Pięknie mieni się na ustach,kolorek który mam jest na ustach transparentny z lekką poświata tego fioleciku a resztę "załatwiają" mieniące się drobinki,dzięki którym usta wyglądaja naturalnie ale bardzo kuszaco - błyszczaco :)) No i nie mogę zapomnieć o wielkości opakowania a przy tym błyszczyk nie należy do tych rzadkich w swojej konsystencji :)) Już się szykuję na inne kolorki :))Polecam wszystkim :))Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania

cudny:)

Wiosną i latem w zasadzie nie rozstaję się z nim. Daje efekt smakowicie błyszczących ust ;). Zawarte w nim drobinki, odbijają światło i pięknie połyskują, na szczęście zdecydowanie subtelniej niż brokat. Jak na błyszczyk jest niezwykle trwały i baaaaardzo wydajny. Sprytny sposób aplikowania pozwala umalować się, w zasadzie bez lusterka.Używam tego produktu / Ilość zużytych opakowań: 2 i 1/2

hmm...

Mialam wersje perlowa, czy moze bezbarwna z drobnym brokatem. I zawiodlam sie. Blyszczyk okazal sie klejacy, ciezki. Na golych wargach wygladal fatalnie, szczegolnie na krawedziach ust(aplikowalam powoli i starannie). Polozony na sam srodek ust na pomadke daje ladny ciekawy efekt. Blyszczyk jest trwaly, to trzeba mu przyznac. Ale, ze pieknie pachnie??? O rany...Moja wersja kolorystyczna smierdziala i smakowala jak przeterminowana plastelina. Jeszcze jeden plus: pojemnosc.Zuzylam jedno opakowanie.

Bardzo piękny zapach

Błyszczyk ma cudowny zapach, nie klei się zbyt mocno, trzyma się dość długo i bardzo go lubię, ale mam z nim jeden problem, niestety kupiłam kolorek Fraise nr 17 i jest dla mnie zbyt intensywny. Chyba kupię jaśniejszy, a ten będę używać od święta. Polecam bo brak odpowiedniego koloru to wynik mojego gapiostwa (tak to jest jak mam czasami na coś ochotę, ale nie mam precyzyjnie określonego koloru i zdam się na opinię pani w sklepie, akurat w tym przypadku była to Sephora), a błyszczyk jest naprawdę cudowny.

Cudo!

Po prostu wspaniały! Pięknie pachnie i smakuje, doskonale nawilża i zabezpiecza usta. Jest naprawdę trwały! Lekko się lepi, ale to właśnie dzięki zawartości miodu trzyma się super!Koszt błyszczyka to 85 zł - spory, jednorazowy wydatek; ja jednak pocieszam się przelicznikiem ceny do pojemności: 1 ml kosztuje 5,60 zł - przy cenach np. Bourjois (40 zł za 6 ml), czy - to już zgroza - Avon 31,90 za 1,5ml!!!! zakup Lancome bardzo się opłaca! Jestem maniaczką błyszczyków, a ten to mój zdecydowany faworyt. Mam nr 19 - usta wyglądają miękko, ślicznie, ponętnie. Po prostu bosko!

Bardzo apetyczny

Bardzo ładnie pachnie, jest trwały, daje efekt mieniących się, lekko wilgotnych ust. Mam tuskaweczkę z brokatowymi drobinkami - jestem bardzo zadowolona, nie wyobrażam sobie aby go nie było w mojej kosmetyczce. Poleciłabym go przede wszystkim nastolatkom i młodym kobietom lubiącym naturalny wygląd.

blyszczyk jakich wiele

zwykly lepki blyszczyk - dla mnie zbyt lepki, szybko sie zjada, a aplikacja paluszkiem nie nalezy do precyzyjnych - latwo wygladac na "osliniona". smak i zapach mile, ale za 90zl?

fajniutki

Fajny błyszczyk.Lubie takie transparentne kolorki z mieniącymi się drobinkami. Błyszczyk ten nadaje ładny połysk ustom,dzięki temu wydają się być pełniejsze, długo się trzyma, ma apetyczny smak.Nie wysusza ust.<BR>Plus za dużą pojemność i wygodną aplikację.

przyjemniutki

Dla mnie fantastyczny. Ogolnie nie jestem zwolenniczka blyszczykow, ale skusilam sie na ten ze wzgledu na "smaczny" zapach i pasujacy do mojej pomadki kolor. Nie rozstawalam sie z nim przez cale lato i uwazam, ze jest swietny. Latwy w aplikowaniu (bardzo latwo go rozsmarowac bezposrednio z tubki), nadaje delikatny, ale zauwazalny kolor i wyrazny polysk. Wytrzymuje do kilku godzin (chociaz przy tych owocowych zapaszkach trudno sie powstrzymac od oblizywania) a jego "kleistosc" jest zdecydowanie w granicach mojej akceptowalnosci :-)

jednak nie rewelacja

A do mnie nie pasuje (NIESTETY), jest zbyt lepki, bardzo łatwo go zjeść. Ale połysk, zapach i smak (mniam, mniam - zjadłam melona) bardzo w porządku.

błyszczy

Bardzo fajny kosmetyk. Polecam go głownie młodym dziewczynom gdyż kolory nie są zbyt intensywne za to efekty - błyszczenie, iskrzenie itp, są stowrzone dla nastolatek. Poza tym sposób aplikacji (najlepiej paluszkiem) też chyba bardziej przystoi młodszym pannom, no ale to nie jest reguła. Mi to nie przeszkadza

paaaaachnie:-)

Bardzo dobry, pięknie pachnący błyszczyk,delikatnie iskrzący się(mam wersję z drobniutkim brokatem). Jest trochę mniej trwały niż np błyszczyk Chanel, ale rekompensuje to jego dużo większa ilość za niższą cenę. Cudownie pachnie owowcami i nie jest tak lepki jak typowy błyszczyk.Nawet wygodny w aplikacji, bo łatwo otrzymac pożądaną ilość kosmetyku. Z czystm sumieniem polecam:-)