Lancome, Juicy Tubes

Lancome, Juicy Tubes

Kategoria
Marka

Juicy Tubes to błyszczyk o wyjątkowym blasku i żelowej konsystencji, nadający ustom kuszący połysk i transparentny, naturalny kolor. Charakterystyczny dla niego jest smakowity owocowy zapach. Opakowanie w postaci tubki zachęca do aplikacji soczystego nektaru wprost na usta. Dostępny w wielu kolorach od niemalże niewidocznych, poprzez zawierające dodatek brokatu, aż po intensywniejsze barwy czerwonych owoców.

Efekt
transparentne, naturalny, z drobinkami
w płynie /z aplikatorem

Przeminęło z wiatrem

Kultowy błyszczyk z lat 90, prawdziwy powiew luksusu, na tle popularnych oleisto-klejących, chemicznie, sztucznie pachnących i znikających ekspresowo z ust błyszczyków te jawiły się jako cudo.
Dostawałam je z Niemiec, bo w PL cena była bardzo wysoka, byłam im wierna z 10 lat, ale z czasem pojawiały się coraz lepsze i tańsze błyszczyki i tak powoli wypychały Juicy Tubes z mojej torebki.

Teraz dostałam w prezencie 2 owocowe tubki od Lancome: Color: 05 Marshmallow Electro (z mini drobinkami) i 02 Spring Fling - creamy millenial pink.

Błyszczyki są tak samo fajne jak te 20 lat temu, ale nie są już bezkonkurencyjne.
Mam swoich ulubieńców (np. tani Rimmel Oh My Gloss! Plump i drogi Dior Addict Lip Maximizer )

Pyszne dla pysznych

O ile jestem w stanie zainwestować dużo pieniędzy w porządną szminkę do ust,o ile jestem swojego rodzaju maniaczką jeśli chodzi o błyszczyki o tyle stwierdzam,że w tym przypadku warto poszukać tańszych zamienników.
Na ten błyszczyk skusiłam się tylko raz przy okazji zakupów (kupowałam pomadkę Rouge). Nie,żebym była zawiedziona tym błyszczykiem,jest naprawdę jednym z fajniejszych z jakimi miałam do czynienia, przepięknie pachnie, nawilża usta, zostawia delikatną nie nachalną poświatę , wszystko ok ale cena... W tej chwili 105zl. Wolę dołożyć i kupić szminkę. Mówiąc wprost uważam,że zainwestowałam :)
Opakowanie niestety tandetne, podobne do setek innych o działaniu typowo pielęgnacyjnym

Bardzo go lubię, ale nie przypadło mi do gustu opakowanie

Myślę, że ten błyszczyk zna wiele osób i większości przypadł do gusty, w tym i mnie. Lubię go przede wszystkim za konsystencję, która nie spływa w miarę upływu godzin. Błyszczyk trzyma się na ustach, nie gromadzi się w kącikach.
A ten zapach!! Boski, świeży i owocowy, gdy stosuję go w jesienne dni od razu mam przed oczami wakacje ;)
Błyszczyk jest transparentny, nie nadaje ustom żadnego koloru, ale bardzo ładnie prezentuje się na ustach, stają się nieco pełniejsze, ale to efekt tego, że jest przezroczysty i ładnie mieni się na ustach.
Bardzo lubię do niego wracać, jedyne co mi się nie podoba to opakowanie- nie lubię takich tubek, zresztą nawet do samej marki mi nie pasuje, mało eleganckie.

Super błyszczyk

Błyszczyk długo się trzyma na ustach, nawilżający ze złotymi drobinkami, daje efekt błyszczących ust. Błyszczyk ma dość gęstą konsystencję i zapewnia bardzo dobry kolor i optyczne powiększenie ust. Są różne rodzaje tego błyszczyka - lustrzane, perłowe i z drobinkami.

Fajny

Bardzo glossy a przy tym zupełnie nieklejące. Nie, że cud i najlepsze na świecie, bo naprawdę są tańsze i równie dobre ale generalnie po prostu przyjemne. Długo się trzymają, nawilżają usta, po zmyciu wargi nie są wysuszone. Nawet po zjedzeniu na ustach zostaje lekka, ochronna warstewka.
Ładnie wyglądają też na powiekach, ale tam już się nieco kleją.
W tej cenie opakowanie nieco tanio wyglądające.

Bardzo fajne

Bardzo to sympatyczne błyszczyki :) Kupiłam zestaw 4 mini, wydany chyba jako limitowanka. Jest złoty, różowo - grejpfrutowy, lekko pomarańczowo - czerwony i ciemniejszy róż. Wszystkie ze złotymi drobinkami.
Bardzo je lubię - dają efekt pięknie błyszczących ust, nie za mocno i nachalnie, delikatnie się skrzą, a w słońcu wyglądają pięknie. Nie dają mocnego efektu kolorystycznego, bardziej poświatę danego koloru, ale widoczną.
Dobrze nawilżają, trzymają się dłużej niż inne błyszczyki, kiedyś zrobiłam test i przez 4 godziny mając JT na ustach nic nie jadłam (cóż za wyczyn ;)), po tym czasie błyszczyk co prawda zniknął, ale zostały ładnie wyglądające drobinki. I co ważne - drobinki nie wędrują po całej twarzy.

Wspaniałe błyszczyki!

Otrzymałam tubkę tego błyszczyka (w dwóch kolorach) od znajomej z USA, gdyż u nas w PL nie są one tak popularne..ale od razu mnie zachwyciły. Mają dość gęstą i lepka konsystencję (dla mnie to akurat plus bo długo sie trzymają i nawilżają usta), która zapewnia bardzo dobry kolor i połysk a także optyczne powiekszenie ust. Są różne rodzaje - lustrzane, perlowe i z drobinkami - każdy z nich mogłabym mieć i używałabym z ogromną przyjemnością.

Bardzo lubię

Dotychczas mialam 2 jasne odcienie, bez drobinek.
Jego plusy to:
+ piekny zapach
+ idealna konsystencja
+ dosyc trwaly
+ usta sa nawilzone
+ nie klei sie
+ ladne opkowanie
+ duzo kolorow z roznych serii
Minusy:
nie posiada:)

nie ma rewelacji

Ma przyjemny, delikatnie owocowy zapach. Jest dość gęsty, co umożliwia precyzyjne wyrysowanie kształtu ust. Produkt niestety pozostawia w ustach gorzki posmak i bardzo mocno transferuje na szklanki / kubki.

Mój ulubieniec

Bardzo lubię ten błyszczyk ma piękny zapach bardzo owocowy, wygodny aplikator, łatwo się go wyciska z opakowania, dość długo utrzymuje się na ustach dodatkowo pięknie na nich wygląda jest przezroczysty i usta wyglądają jak pokryte miodem pięknie się mienia przepięknie błyszczą.

Super efekt

Po użyciu usta są bardzo błyszczące, wyglądają ładnie. do wyboru jest duża gama kolorów do wyboru. Produkt na ustach utrzymuje się długo. Aplikator jest wygodny. Zapach jest przyjemny. Nie powoduje przesuszenia ust. Polecam.

7/10

Bardzo fajny błyszczyk. Jego wada to konsystencja, jest bardzo lepki. Kolor jest ładny, wypełnia usta, mocno się błyszczy. Ma przyjemny zapach i smak. Jest wydajny. Trwałość okej, mogłaby być nieco lepsza. Opakowanie tubka z zakrętką, która lubi się ubrudzić podczas zamykania.