Avon, Planet SPA, Japanese Sake and Rice, Illuminating Body Lotion (Rozświetlający balsam do ciała)

Poznaj japońską receptę na piękno i odkryj niezwykłe właściwości ryżu i sake zawartych w produktach z nowej serii Planet SPA. Doskonale wygładza nawet bardzo suchą skórę. Zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia. Odżywia i zmiękcza skórę pozostawiając ją gładką i miłą w dotyku. Posiada bardzo lekką konsystencję, świetnie się wchłania.
Idealnie:
-rozświetla ciało
-odżywia
-wygładza bardzo suchą skórę
-zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia
-zmiękcza skórę

Bardzo dobry ;)

Zużyłam jedno opakowanie tego balsamu już jakiś czas temu, ale z przyjemnością mogę stwierdzić, że to bardzo udany produkt. Przede wszystkim pięknie roświetla skórę, dzięki temu, że posiada mnóstwo drobniutkich złotych drobinek. Dobrze nawilża skórę, pozostawiając ją gładką i miękką. Ma praktyczne opakowanie z wygodną pompką, jest przeźroczyste, dlatego widzimy jak dużo balsamu pozostało jeszcze w środku. Poza tym jest wydajny. Jedyną rzeczą, która mi w nim przeszkadza to średni zapach, chociaż właściwie można do niego przywyknąć... a wiadomo zapach to rzecz gustu (świadczą o tym różne opinie jakie zebrał), więc komuś innemu może bardziej się podobać ;) Polecam

Używam tego produktu od: kiedyś

6/10

Jestem wybredna co do balsamów,ale temu dam 6/10 :)
Rozswietla,nawilza nawet moja sucha skore na lokciach czy kolanach.
Ma ten swoj zapaszek charakterystyczny, takie egzotyczny, tropikalny nawet ;) ale mimo to jest wydajny i sie sprawdza.

Używam tego produktu od:pół roku

taki se

Bardzo podoba mi się opakowanie jest ładne i praktyczne. Sam balsam już mniej co prawda ma drobinki które fajnie rozświetlają ale słabo nawilża a po zmyciu go skóra wydaje się bardziej wysuszona niż była wydaje mi się że to sprawka parafiny. Po za tym ten zapach taki chemiczny. Myślę że jest za drogi biorąc pod uwagę ilość i jakość.

Używam tego produktu od:3 miesięcy(nieregularnie)
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Mój KWC balsamów

Naprawdę znakomity balsam, bardzo dobrze nawilża, zmiękcza i rozświetla skórę! Polecam w 100% Dla mnie wadą jest tylko zbyt małe opakowanie, szybko się kończy.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

KWC balsamów rozświetlających

Kocham ten balsam! Za cudowny zapach, za konsystencję, za świetliste drobinki, za to, że się dobrze wchłania. Nawet za praktyczne przezroczyste opakowanie w pompką;-)Wracam do niego bardzo często.
Oby wszystkie produkty Avonu były tak udane...

Używam tego produktu od: od kiedy pojawił się w ofercie Avonu
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6

Śmierdziuszek

Jedyną wadą tego produktu jest jak dla mnie jego zapach, bardzo ostry i mdly, nawet znajoma czując go na mnie powiedziala, ze ją drażni. Niestety, intensywny zapach utrzymuje sie na mnie bardzo dlugo, az do kąpieli. Ale to oczywiscie subiektywne odczucie, niektorym zapach będzie odpowiadać, mi akurat nie. Niestety, pompka z dozownikiem rozlatuje sie, ale mysle, ze to po prostu przypadek, zdarza sie pewnie jedna felerna buteleczka na 1000. Poza tym polecam, jako rozświetlacz, jeżeli ktoś chce subelnego efektu satynowej skóry, z nawilżaniem gorzej, slabo nawilża, ale ja mam suchą skórę. Balsam ma przyjemną konsystencje, wystarczy mala ilosc, zeby sie dokladnie wysmarowac. Dosc wydajny. Nie klei sie, szybko wchlania. Cena w promocji przystępna.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

cudowny

Używam go bez przerwy od kilku lat.Ma śliczny zapach,delikatną konsystencję,szybko się wchłania,pozostawia ciało nawilżone i bardzo gładkie.Ma dużo rozświetlajacych drobinek bardzo widocznych.Ma wygodny dozownik i dość przystępną cene

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:już nie zlicze

uwielbiam...

zakochałam sie w tym delikantym zapaszku :) dodatkowo fantastycznie nawilza skóre i nadaje leciutki połysk. jedna gwiazdke zabralam za małą pojemnosc :)

Używam tego produktu od: 2-mc

Lubię :)

To moja ulubiona seria Planet Spa. Boski, relaksujący zapach. Balsam dobrze się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną, a małe drobinki ładnie ją rozświetlają.
Mógłby być tańszy przy tej niedużej pojemności, ale i tak do niego wrócę!

NAJLEPSZY BALSAM

nie przepadam za avonem ale moje 2 ulubione kosmetyki do ktorych zawsze bede wracac to perfumy perceive i wlasnie ten boski balsam:) wszystko jest w nim dobre: opakowanie praktyczne z pompka przezroczyste, widac ile kosmetyku zostalo, drobinki, satynowy ekekt jaki pozostawia, rozswietlenie nie nachalne ale subtelne, no i zapach... nieziemski, jesli chodzi oi balsamy to ten the best

Używam tego produktu od: KILKU LAT ;)
Ilość zużytych opakowań: 7 ? jakoś tak :)

śliczny

Balsam bardzo przyjemny.
Mi zapach się podoba :D a drobinki są takie delikatne i ślicznie rozświetlają ;)
Poza tym wygodny dozownik i miła konsystencja :D

Polecam!

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry,tylko zapach ble!

Balsam sam w sobie bardzo fajny!Wygodne opakowanie,bardzo podoba mi się "inteligentny" aplikator,który dozuje kosmetyk w sam raz.Konsystencja bardzo przyjemna,bardzo szybko się wchłania,nie pozostawia tłustej warstwy,drobinki rozświetlające są bardzo delikatne,także można stosować niezależnie od pory dnia.Nie uczula,nie podrażnia.Jedynym moim zastrzeżeniem to zapach,który mi osobiście nie przypadł do gustu.

Używam tego produktu od:W zeszłym roku