Elizabeth Arden, Double Density Maximum Volume Mascara (tusz pogrubiajacy)

Elizabeth Arden, Double Density Maximum Volume Mascara (tusz pogrubiajacy)

Pojemność 10,5 ml

Niesamowicie pogrubiający i wydłużający tusz do rzęs. Hypoalergiczny, bezzapachowy, może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Perfekcyjnie rozdziela rzęsy, co ciekawe, jednocześnie mocno je podkreśla, optycznie "otwierając" i powiększając oczy.

Cena: 22USD/ 10,5ml

świetny

Tusz ma same zalety:
- nie podrażnia oczu
- nie zbija się w grudki, rzęsy w dotyku są satynowe, jakby nie było na nich w ogóle tuszu
- równo rozprowadza się na rzęsach, nie skleja, nie trzeba rzęs dodatkowo rozczesywać, żeby nie było efektu "muszych nóżek"
- świetnie pogrubia, jedna warstwa w zupełności wystarcza, otwiera oko, nie wiem czy zwolenniczki dramatycznego looku byłyby zadowolone, ale ja używam go nawet na Sylwestra, wtedy nakładam 2 warstwy

Świetna jakość za niską cenę!!!

szału nie ma...

kupiłam go w ładnym zestawie więc jakoś przeboleję ten zakup, niestety niezbyt udany. Owszem - duże opakowanie i smolista czerń - ale tyle dostać mozna w tuszach dużo tańszych... Żeby uzyskać wyrazistszy efekt trzeba się sporo namachać szczoteczką no i wtedy coś widać, jakieś pogrubienie, a jak się tak długo szczotkuje górne rzęsy to i podnieść je można... Nie jest odporny na deszczi łzy, nie radzę zasnąć z nim na rzęsach - mnie się zdarzyło i obudziłam się z piekącymi, zaczerwienionymi oczami i dodatkowo kserem pod nimi - to może być rzeczywiście teatralny efekt - zombie... Dodatkowo mam wrażenie, że choć niby nie zgęstniał to coraz dłuzej schodzi z nakładaniem, jakby wysechł a przecież nie - przy tak sporej objętości i dużym otworku, powinno go być na szczotce więcej a nie jest - po miesiącu...? gdzie max factor 2000 to niekończąca się opowieść bez łaski za połowę kaski... Adieu. Zabiorę się za testowanie następnego już zakupionego...

Używam tego produktu od: chyba miesiąc minął...
Ilość zużytych opakowań: chyba niecałe jedno...

Dylemat

Na początku zaznaczę, że lubię dobrze podkreślone rzęsy. Tusz ten uważam,że odpowiedni jest dla osób, które lubia naturalny efekt. Waham się pomiędzy 3 i 4 gwiazdkami.

Ładnie rozdziela rzęsy, delikatnie je podkręca i trochę pogrubia. Można nałożyć 2 lub 3 warstwy nie sklejając rzęs. Wydajny. Nie kruszy się i nie rozmazuje.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo tak jak zaznaczyłam dla mnie efekt który daje jest zbyt delikatny.

Średniak, wcale nie taki super

Kupiłam go zanim na wizażu był tak znany i recenzowany. Szukałam tuszu który sprawi, że rzęsy będą ładne, gęste, grube i takie śliskie a nie z grudkami.

Ten tusz ładnie maluje rzęsy, rozdziela, trwałość o.k. ale bałabym się go użyć do zadań specjalnych.

Najgorsze, że jest on dość suchy, daje na rzęsach efekt którego bardzo nie lubię - taki ala pudrowy, nie wiem jak to określić. Ja lubię rzęsy gładkie.

Miałam kolor brązowy, bardzo ładny i naturalny.
Ciekawe opakowanie, dobrze się malowało i nie mazał powiek dzięki tej suchości.

Porządny tusz ale nie dający mocnego efektu pogrubienia...

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, nie wykończone

świetny! nie wysycha!

Naprawdę znakomity tusz dający efekt "otwarcia" oka, ale jednocześnie pozwalający na naturalny wygląd, dzięki czemu można stosować go zarówno na dzień jak i na wieczór. Piękny satynowy odcień czerni, nie zbija się w grudki ani nie osypuje, nie podrażnił moich wrażliwych oczu (noszę soczewki i nie każdy tusz jest dla mnie odpowiedni). Kosmetyk posiada poza tym jedną bardzo istotną zaletę, jaką prawie żaden inny tusz nie może się pochwalić: mianowicie po 3 miesiącach codziennego stosowania nadal jest taki sam jak zaraz po otwarciu, nie zmienił właściwości, nie wysycha ani trochę i o dziwo jeszcze trochę go zostało! Dla mnie jest to ewenement wśród tuszy:)
Naprawdę nie ma się do czego przyczepić:) Na pewno kupię go ponownie.

bardzo dobry tusz

Kupiłam go w promocji w super pharm za 40 pln. Początkowo nie byłam z niego zadowolona, lubię teatralny look, a ten tusz sprawiał, że rzęsy są bardzo naturalne. I tusz przeleżał kilka miesięcy zapomniany w kosmetyczce. Ale jakos ostanio wpadł mi w ręce i postanowiłam dać mu drugą szansę. I doznałam szoku normalnie:) rzęsy są satynowe, w kolorze głębokiej czerni, pięknie wydłużone i zagęszczone. Nie jest to total glamour look, ale dzięki temu tusz nadaje się na dzień. Rzęsy są jak firaneczki a samo oko pięknie się otworzyło. cieszę się, że jednak nie wyrzuciłam tego tuszu

Używam tego produktu od:pół roku

ekstra

uzywałam go bardzo bardzo dawno temu, moja mamie przywiozla kolezanka ze Stanów a ja jej ppdkradałam, ehh jak patrze na zdj jak byłam umalowana nim to az tęsknie za takimi ładnymi rzęskami, gęstymi i ślicznie rozdzielonymi:) szukam ciagle tuszu ktory daje poodbny chodziaz efekt:)

Używam tego produktu od:4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1/4

Zaraz po Sisley

Zdecydowanie jeden z dwóch faworytów. Pierwsze miejsce w moim przypadku od kilku lat zarezerwowany przez Sisley.

Tusz ma w sumie prawie same zalety:
- nie zbija się w grudki
- pięknie rozprowadza się na rzęsach
- świetnie pogrubia, w moim przypadku już jedna warstwa w zupełności wystarcza
- nie podrażnia oczu (wprawdzie nie noszę soczewek, ale mam dość wrażliwe oczy, niektóre tusze podrażniają mi oczy, ten mogę nosić i 12 godzin i nic złego nie dzieje się)
- rewelacyjna cena za 10ml
Dobra jakość za niską cenę!!!

Tak jak napisałam number one to Sisley, ale porównując ceny i otrzymaną jakość, to temu również daję 5*

Bardzo fajny tusz

Tusz kupiłam po naprawdę okazyjnej cenie - 55 zł za 2 sztuki na truskawie, ze zniżkami lojalnościowymi zapłaciłam niecałe 50 zł za dwa tusze!

Nie spodziewałam się cudów, ale przyznaję, że recenzje troszkę dodały mi otuchy, że może tym razem nie wywaliłam pieniędzy w błoto.

Tusz naprawdę godny polecenia. Bardzo ładnie wydłuża rzęsy, pogrubia, po 2 warstwach są naprawdę widoczne. Ładnie rozdziela, nie skleja, nie robi "owadzich nóżek".

W sumie nie miałabym się do czego przyczepić, gdyby się tak nie rozmazywał podczas deszczu, czy jak się popłacze trochę. A zdarzyło mi się popłakać, mając go na rzęsach. Właściwie po chwili był on już wszędzie tylko nie na rzęsach;) Ale że nie płaczę często to na ogół nie mam z nim żadnych problemów.

Fajna szczoteczka - miękka, komfortowa dla rzęs i oczu. Miła odmiana po ostatnich tuszach, jakie miałam, które sprawiały, że aż rzęsy mnie bolały;)

Pewnie go jeszcze kupię, zwłaszcza, jeśli dorwę go w takiej samej promocji jak za pierwszym razem. 25 zł za jeden taki tusz to naprawdę grosze.

Na razie mam mały zapas;)

EDIT:
Postanowiłam edytować recenzję.
Co do właściwości tuszu nie mam żadnych zastrzeżeń, ale mam zastrzeżenia do terminu przydatności - niecały miesiąc i tusz jest grudkowaty, coraz mniej go na rzęsach, jednym słowem zaczął mnie rano wkurzać;) Dlatego odejmuję mu gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 2

fajny!

Świetny tusz:

nie skleja
nie ma grudek
nie robi misia pandy
trwały- cały dzień
dobrze rozdzielone, piękne rzęsy na co dzień (nie jest to efekt teatralny)
cenowo ok (zapłaciłam na promocji w drogerii niecałe 40zł)

polecam, bo wartoUżywam tego produktu od: tygodnia, trochę dłużej
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

4,5

Kupiłam opakowanie 3 szt w cenie 2 i przeliczając na złotówki wyszło to ok 150 zl wiec 50 zl za taki tusz to naprawdę śmieszną cena.
Bardzo wygodna szczoteczka, pięknie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy nie sklejając ich. Doskonały zarówno dla zwolenniczek naturalnego looku (1 warstwa) jak również dla tych, co wola teatralny efekt (przy nakładaniu 3-4 warstw nic sie nie klei i rzęsy nie sprawiają wrażenia "ociekających"). Nie osypuje sie jednak nie radze płakać jak jesteście nim pomalowane ;)
Po miesiącu uzywania zaczyna trochę gęstnieć i jak przy każdym tuszu trzeba co jakiś czas szczoteczkę czyścic żeby sie grudki nie tworzyły.
Zastanawiałam sie czy dać 4 czy 5. Na początku byłam nim oczarowana ale po tym jak teraz zgęstniał i kiedy sie spieszę, zdarza mu sie czasem pare rzęs skleić i odbić sie na powiece.
Polecam i na pewno nie raz jeszcze trafi do mojej kosmetyczki.

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

ok

Tusz jest świtny, jednak mam do niego małe zastrzeżenia - pomimo tego że świetnie pogrubia i wydłuża moje rzęsy zdarza mu się pozostawiać grudki i osypywać. Mam tez wrażenie że lekko skleja rzęsy.. Mimo tego jestem zadowolona, chociaż po tej cenie spodziewałam sie czegoś lepszego.