Elizabeth Arden, Double Density Maximum Volume Mascara (tusz pogrubiajacy)

Elizabeth Arden, Double Density Maximum Volume Mascara (tusz pogrubiajacy)

Pojemność 10,5 ml

Niesamowicie pogrubiający i wydłużający tusz do rzęs. Hypoalergiczny, bezzapachowy, może być stosowany przez osoby noszące soczewki kontaktowe. Perfekcyjnie rozdziela rzęsy, co ciekawe, jednocześnie mocno je podkreśla, optycznie "otwierając" i powiększając oczy.

Cena: 22USD/ 10,5ml

Dobry, ale szału nie ma

Bardzo przyzwoity tusz. Dobrze się nim maluje, pogrubia, naprawdę głęboki odcień czerni, i jeśli pod oczy nie stosuje się żadnych tłustych mazideł, to jest trwały - spokojnie wytrzymuje na rzęsach cały dzień.

Niby nic nie mogę mu zarzucić, ale czegoś tu jednak brak...
Ogólny efekt pomalowanych rzęs nie jest powalający, a takiego oczekiwałam, szczególnie za taką cenę. Dużo lepiej oczka wyglądają po użyciu 2000 Calorie Max Factora, choć tamten znowu się nie trzyma za długo rzęs:/

Używam tego produktu od: 2 mc

Kupiłam 3-pack na bezcłówce. Pogrubia, ślicznie pogrubia, wydłuża, optycznie 2 razy więcej rzęs (przynajmniej u mnie). Nie roluje się, nie rozmazuje. Wystarcza na długo, nie wysycha. Zmywając makijaż pięknie schodzi. Dla mnie super. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

jestem zawiedziona :(

Po przeczytaniu kilku pozytywnych recenzji i po bardzo kuszącej cenie nabyłam ten tusz tydzień temu...i jestem bardzo niezadowolona :( Tusz jest bardzo nietrwały, z pogrubieniem i wydłużeniem też słabiutko. Oceniam tusz na niską średnią półkę ;)Używam tego produktu od: miesiąca

Rewelacja!

Szczerze polecam.Mam bardzo słabe rzęsy i małe,głęboko osadzone oczy,których bez makijażu prawie nie widać-niestety.Ten tusz to prawdziwe cudo!Nie dość ,że wyczarował mi firanki-serio- to dodatkowo pięknie otworzył oczy!Nie spodziewałam się aż takiego rezultatu.Po walce z innymi konkurentami i miernym efekcie zastanawiałam się nad sztucznymi rzęsami...ale dzięki niemu nie muszę tego robić.Nie uczula,nie osypuje się ,łatwo się zmywa,pięknie eksponuje nawet kiepskie rzęsy.Kupiłam na truskawce ok.65zł.Używam tego produktu od:miesiąca

nie wart nawet centa

Zdecydowanie nie polecam tego tuszu, zupełnie nie spełnia on obietnic producenta:
po 1 osypuje się,
po 2 przy najmniejszej nawet wilgotności powietrza efekt
pandy murowany,aż strach pomyśleć co by było gdyby
złapał mnie deszcz a ja miała bym go na rzęsach.
I nawet gdyby wydłużał rzęsy aż po samo czoło to te dwie wady dyskwalifikują go całkowicie zwłaszcza za tą cenę.
Po za tym:
nie pogrubia, a wydłuża raczej słabo.
W związku z powyższym szczerze odradzam zakup.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Kiepściutki

Jedyną zaletą tego tuszu jest to, że nie skleja rzęs.

Wad jest zdecydowanie więcej:
- pozostawia grudki (możliwe nałożenie tylko jednej warstwy, wtedy jakoś to wszystko wygląda)
- rzęsy wydają się kruche, cienkie, słabe (a ja mam naprawdę ładne rzęsy)
- brak jakiegokolwiek pogrubienia, słowem efekt beznadziejny
- zawsze na szczoteczce jest więcej tuszu niż potrzeba
- do najtańszych to on nie należy - zapłaciłam 61 zł z przesyłką :)

Zdecydowanie nie polecam.

Super!!!!

Ten tusz jest poprostu świetny, nigdy nie miałam lepszego. Rzęsy są nie sklejone, doskonale czarne, pogrubione i wydłuzone. Tusz nie osypuje sie pod koniec dnia, łatwo go zmyc zwykłym mleczkiem. Do tej pory uzywałam głównie tuszy Clinique,ale ten jest duzo lepszy za niewiele większe pieniadze. zapłaciłam prawie 16GB. zdecydowanie ponowię zakup:)

Używam tego produktu od:2 miesiące

bardzo dobry tusz

Tusz świetny, super pogrubia i wydłuża. Faktycznie otwiera oko:) Nie wiem czy kupie ponownie, ponieważ lubie eksperymentowac i kupowac nowości. Tusz polecam w 100%Używam tego produktu od: 07/2008

edit.dodaje gwiazdkę, nadal mozna swietnie pomalowac rzęsy, nie wysycha, w porównaniu do Chanel, jest o 100% lepszy

Nie znam lepszego!

Tusz na który natknęłam się przypadkiem i jakie szczęście!! Najwspanialszy tusz pod słońcem. Niesamowicie wydłuża w moim przypadku nie pogrubia, świetnie rozdziela rzęsy dzięki temu wyglądają bardzo naturalnie, a mimo to są baaaaardzo podkreślone. Nienawidzę sklejonych rzęs i grudek , ten tusz absolutnie tego nie robi :)

Jeżeli ktoś chce mieć świetnie podkreślone rzęsy z zachowaniem naturalnego efektu to ten tusz jest idealny.

Nigdy innego nie kupię :) żadne tam hypnose czy coś. ten nie ma sobie równych.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 4,2 ml.

POGRUBIA ;) !!!

Kupiłam go juz dwa razy i pewniw kupię trzeci - bo nie znam lepszego tuszu. Cudownie pogrubia rzęsy, są bardzo podkreślone, grube, wyraziste, wręcz "teatralne". A ja takie tusze uwielbiam. Nie jest ideałem - skleja czasem rzęsy lub robi lekkie grudki, rozmazuje się też od śniegu, ale nie jest w końcu wodoodporny. Jednak rzęsy po nim są cudnie pogrubione, jest też bardzo trwały.

Polecam dla zwolenniczek mocnych efektów !!!

Używam tego produktu od: 1 rok

B.dobry

Świetny produkt, udało mi sie nabyć za 3 funty.Tusz ładnie podkreśla rzęsy, wydłuża i pogrubia, ale raczej nadaje sie do dziennego makijażu. Dla mnie najważniejsze, że nie osypuje się, jest b. trwaly i łatwo sie zmywa. Polecam

Używam tego produktu od:2 m-ce

pyszny

Tusz spełnia wszystkie obietnice producenta (no, nie potrafię zweryfikować tej o soczewkach kontaktowych;) - baaardzo podkreśla rzęsy, pogrubia, no cudne po nim są, a do tego zupełnie ich nie skleja...Jest wydajny i czego więcej wymagać? Nie daję mu 5* tylko dlatego, ze te w moim sercu zarezerwowane są dla diorshow...

Używam tego produktu od:nieregularnie