Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo Water Sheen to silnie metaliczny, jasny błyszczyk, którego składniki mają za zadanie realnie powiększyć usta poprzez ich lekkie podrażnienie.
Maxi Lip przywraca gęstość skórze właściwej - zwiększa objętość ust nawet o 40%, poprawia kontur ust, nawilża i pielęgnuje. Usta stają się nawilżone i gładkie. W eleganckim opakowaniu kryje się pędzelek, dzięki któremu można dokładnie "wylakierować" usta.

Miłe zaskoczenie

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się po tej marce tak dobrego efektu, a tu proszę - można się mile rozczarować. Już wiem, że kupię następny, bo pierwszy raz jestem tak zadowolona z jakiegokolwiek błyszczyka:

+ ma efekt podobny do Carmexu, delikatnie szczypie w usta, co ma chyba symbolizować to powiększanie 3d ;)
+ ładny, naturalny kolor - posiadam taki jasnobrązowo-czerwony, a wciąż nie wygląda sztucznie przy mojej bladej cerze
+ dość trwały
+ niska cena
+ wydajny
+ wygodny aplikator
+ nie drażni mnie jego zapach

Jak za 6zł to naprawdę rewelacja - z pewnością poeksperymentuję z innymi odcieniami.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Mmm ten zapach

To, co urzekło mnie w tym błyszczyku najbardziej, to jego zapach. Kojarzy mi się on z gumą balonową z dzieciństwa :D Uwielbiam czuć go na ustach ^^
Poza tym błyszczyk nadaje ustom ładny kolor (mam jasny róż), połysk, utrzymuje się dość długo (chyba, że pokusa na gumę balonową jest zbyt silna :P), deilkatnie powiększa usta, a co za tym idzie, daje efekt lekkiego szczypania. Polecam wypróbować :)

faajny

Lubię te błyszczyki a w szczególności jasny pudrowy róż. Na ustach wygląda wyjątkowo świeżo i estetycznie. Naturalnie. Bardzo podoba mi się ten efekt., Niestety z tym odcieniem są największe problemy ponieważ szybko znika z półek i cięzko w ten sposób na niego trafić:/
Na pewno kupię nie raz :) i polecam

Używam tego produktu od: ok 6 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

niska cena - słaby efekt

Niska cena i efekty też nie powalają. Co prawda kolor wydawał się fajny i nawet zapach przyjemny, ale na ustach nie robił już takiego efektu. Kupiłam błyszczyk w kolorze jasnego różu, gdy się pomalowałam to ten róż był prawie niewidoczny. Usta ładnie błyszczały, no i tylko tyle. Poza tym szybko się "zjada". Dobrze chociaż, że byl tani.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym koniec

kupie jeszcze jeden

błyszczyk kupiłam w moim osiedlowym sklepiku z \'\'gadzecikami\'\'dla pan,za 5 zł:] powiem szczerze ze kupowałam tam roz tez z wibo i akurat zobaczyłam ze sa tam takie błyszczyki w fajnych kolorach i ładnych opakowaniach,skusiłam sie:]
nie jestem jakisms tam błyszczykowym specem,uzywam głowie pomadek pielegnacyjnych wiec chyba i wyamagan nie mam zbyt wielkich:]
plusy;
-ładne kolory,nie sa tandetne
-ładne,elegancie opakowanie
-aromat gumy do zucia,mnaim,pachnie mi troche jak \'\'donaldowa\'\'
-nie lepi sie
-jest gesty
- dosc wydajny
-fajnie chłodzi usta
-ładnie je nabłyszcza
-nie zbiera sie w koncikach ust
-nie powieksza ale w moim przypadku to dobrze bo i tak mam spore usta,z reszta....czego sie spodziewac za 5 zł:]
najwiekszym minusem kosmetyku jest jego słaba trwałosc,jak nic nie jem i nie pije trzyma sie maks poł h.jak cos pije zaraz musze poprawiac
jesli jestesce wymagajace to nie zadowoli was głownie ze wzgled na trwałosc....ja ...laik w błyszczykowej dziedzinie :] jestem zadowolona,mam bezowy,mam chec na czerwien

Używam tego produktu od: miesiaca

nie ma szału

Nie będę się za bardzo rozpiswać na temat tego produktu, ponieważ chcę tylko napisac, ze jak na swoja cene to nie ma sie co spodziewac nie wiadomo jakich cudów. Na ustach daje ładny efekt, ale jest strasznie nietrwały, więc jeśli ktoś szuka takiego który się długo utrzymuje na ustach to nie polecam, ale do codziennego użytku, kiedy wiadomo, ze można nanieść poprawki to jest ok :)

Używam tego produktu od: rok

Mocna 4! :)

Nie lubię jak coś pachnie guma balonową i nie lubię jak szczypie w usta. Więc czemu kupiłam ten błyszczyk?

Po pierwsze dlatego, że jestem uzależniona ;). Po drugie dlatego, że zbiera bardzo dobre opinie Wizażanek. No i - nie zawiodłam się!

Plusy:
- nawilża!
- ładne wygląda na ustach (mam odcień nude, niestety na opakowaniu nie ma oznaczeń)
- efekt chłodzenia zaskakująco przyjemny i na szczęście dość krótkotrwały
- solidne opakowanie

Minusy:
- pędzelek - no trochę za mały i za sztywny - czuję się jakbym dłubała patykiem w wardze
- zapaszek mógłby być inny, nie lubię syntetycznej gumy balonowej; ale ale - szybko znika, więc idzie wytrzymać

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Mój KWC przez wakacje

Uwielbiam te błyszczyki. Miałam kilka odcieni ale najbardziej pasuje mi delikatny róż - po nałożeniu na usta, wyglądają one delikatnie i lekko się mienią.

W wakacje zawsze mam go w torebce, kieszeni, na biurku - byle był pod ręką.

Plusy:
- tani
- wydajny
- ładne odcienie - duży wybór
- fajnie mrozi
- NIE WYSUSZA ust, z czym mam zazwyczaj problem
- łatwo dostępny
- wygodna aplikacja, fajny pędzelek

Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale dużo

Bez rewelacji, ale daje radę.

Kupiłam go przez przypadek, szukałam bardziej odpowiedniego koloru niż konkretnego błyszczyka i akurat natrafiłam na ten.
Byłam do niego sceptycznie nastawiona, jednak rozczarował mnie mile.
Za tą cenę jest to bardzo dobry błyszczyk:

+ładny kolor
+przyjemnie pachnie
+miło mrozi usta (chociaż nie zależało mi na tym)
+nie skleja ust
+ładnie podkreśla i nadaje połysk

-troszkę się rozmazuje przy nakładaniu

nie powiększa ust ale nie nie daje za to minusa ponieważ nie zależało mi na tym

Ogólnie tani dobry błyszczyk, jakością dorównujący pewnie tym droższym

Pozytywne zaskoczenie :)

Kupiłam na wariata, na pięć minut przed zamknięciem Rossmanna, poganiana przez obsługę. W takich warunkach złapałam najtańszy z błyszczyków - w razie czego nie byłoby mi szkoda wyrzucić, na co mocno się nastawiałam.
No i proszę - błyszczyk okazał się świetny! Po pierwsze fajne opakowanie, które sprawia wrażenie jakby był o wiele bardziej markowym produktem ;) Po drugie - ładnie się nakłada i zachowuje na ustach. Nawilża, leciutko natłuszcza, nie wałeczkuje się, nie wysusza ust. No i kolor - kupiłam najbardziej wyrazisty jaki był, brudny ciemny róż. Super zastępuje szminkę, choć oczywiście nie jest tak trwały. Ale efekt wyszminkowanych ust jest.

Efekt mrożenia nie jest dla mnie ważny, ale nie narzekam, skoro jest. Powiększenia też nie oczekiwałam, więc tu też nie będę się czepiać.

Jeden z niewielu błyszczyków, którego używam nawet wieczorem, przed położeniem się spać :)

Nie wiem skąd problemy z numeracją, może firma się poprawiła, bo na moim (obok kodu kreskowego) jak byk stoi nr 41.

Chyba kupię sobie kilka innych odcieni :) Wyjdzie taniej niż za jeden "markowy", a wcale nie lepszy.
Jestem prawie zachwycona, polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Fajnie mrozi:)

Jest moim MOIM HITEM na ta chwilę, ale przymierzam się do sprawdzenia innych z efektem chłodzącym, więc na razie nie wiem czy kupię go znowu.
Chłodzenie...na tym mi zależało najbardziej i rzeczywiście jest.. uwielbiam to lekkie mrożenie..:D chyba się uzależniłam już:D
Czy zwiększa objętość ust..? Dziewczynki... to może sprawić tylko chirurg:P nie oczekujmy cudów;) No może troszkę wydają się nabrzmiałe dzięki temu efektowi chłodzenia:)
Konsystencja jest super, nie lepi się i nie pozostawia żadnego osadu, gdy już zniknie z ust. Super nawilża i daje efekt mokrych sexy ust.
żałuję, że nie ma kolorów bardziej nude.. no ale przypasował mi jako tako kolor najmniej różowy i najmniej czerwony;) nie wiem..one chyba nie mają swoich oznaczeń..?:/
pędzelek mi nie odpowiada:/ za to odejmuję pół gwiazdki.
zapach też mnie trochę denerwuje, bo nie chcę się czuć jak mała dziewczynka:P a błyszczyk pachnie niestety guma balonową dla dzieci;) za to też odejmuję pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2 dni
Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam;)

Idealny na codzień !

Zdecydowanie daje 5 gwiazdek ! Plusy :
-przede wszystkim cena
-zapach ( wręcz się od niego uzależniłam)
-łatwo dostępny
-przyjemne uczucie chłodu po nałożeniu
-poprawna konsystencja
-aplikator zdecydowanie w moim typie
Jest jedno małe "ale". Błyszczyk nie daje efektu powiększonych ust jak jest to obiecane , ale czy można tego wymagać od produktu o takiej cenie?
Podsumowując, jest doskonały do codziennego użytku ;)