Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo, Water Sheen with Maxi Lip (Błyszczyk do ust z efektem 3D)

Wibo Water Sheen to silnie metaliczny, jasny błyszczyk, którego składniki mają za zadanie realnie powiększyć usta poprzez ich lekkie podrażnienie.
Maxi Lip przywraca gęstość skórze właściwej - zwiększa objętość ust nawet o 40%, poprawia kontur ust, nawilża i pielęgnuje. Usta stają się nawilżone i gładkie. W eleganckim opakowaniu kryje się pędzelek, dzięki któremu można dokładnie "wylakierować" usta.

Bardzo go lubię.Polecam!

Oj..Pamiętam ten szał wiele lat temu gdy ukazał się ten błyszczyk na półce wibo. Miałam 2x: jasny beż mocno perłowy(wtedy szalałyśmy z koleżankami za tym kolorem) i obecnie mam ostry róż pink mieniący się na złoto(na ustach jest całkowicie transparentny a tym ostrym różem tylko się mieni)

plusy:
+długo trzyma się na ustach ..bez jedzenia i picia
+nie klei się i nie spływa
+jasny chłodny beż piękny..mało która firma ma taki kolor
+duży wybór kolorów
+jest wydajny!!
+ładny słodki zapach (ale nie nachalny i nie ostry..więc mnie nie męczy)
+brak smaku który zawsze mnie mdli
+cena
+podoba mi się to małe kwadratowe opakowanie
+efekt w przypadku obu kolorów 1 klasa. Perła tworzyła taką taflę na ustach a ocenie transprarentny róż daje mnóstwo mieniących się pyłków różowych które nie roznoszą się po policznach

Minusów nie widzę. Bardzo lubię ten błyszczyk i do niego co jakiś czas wracam. Polecam.Od taki normalny, przyjemny błyszczyk.

Używam tego produktu od:uuu...albo i dłużej.Pierwszy zaraz po ukazaniu się go na półkach!:)
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania:) Cóż używam różnych błyszczyków ale do tego wciąż wracam co jakiś czas

Słodziak !

Bardzo przyjemny błyszczyk :) testowałam juz miliony blyszczyków ale ten wyjątkowo mi przypadl do gustu:) Jest mega słodki w smaku jak guma balonowa :D po za tym ma milo konsystencje niezbyt lepką ale gęsta i odzywczo-nawilzającą :) jest tani w fajnym opakowaniu no i milo chlodzi:) ale nie jest to zbyt drazniące:) usta zadbane i optycznie powiększone ! :) super ! napewno jeszcze kupie ale wyproboje nowe kolory;)
polecam

Używam tego produktu od:tydzien

za tą cene KWC

niedawno odnalazłam go w torebce noszonej zeszłej jesieni:)
mam kolor różowy z drobinkami. Nic a nic sie nie zestarzał, mimo iż ponad rok zalegał w torebce.
Kolor cudowny, pięknie wygląda na ustach i optycznie powiększa je.
Błyszczyk daje przyjemne uczucie chłodzenia, delikatnie nawilża usta :)
Jak dla mnie bomba! i cena niewygórowana!
Przejde sie do drogerii po kolejny błyszczyk , moze przetestuję inny kolor tym razem.

Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

fajny:)

Ładnie wygląda na ustach, nie spływa, przyjemny efekt chłodzenia i ciekawe kolory. Usta są po nim przyjemnie nawilżone, a do tego niedrogi. Godny polecenia:)

średni

Miałam 3 błyszczyki z tej serii. Na początku byłam zadowolona. Niestety nie we wszystkich błyszczykach jest taki sam efekt chłodzenia. Ładnie powiększa usta. No i niedawno podrożał :( Może jeszcze kiedyś się skuszę :P

Używam tego produktu od:dawna

Za tą cenę-super:)

Mam błyszczyk w kolorze jasnego brązu.
Na ustach jest trochę jaśniejszy niż w opakowaniu,daje taki metaliczny efekt.
Nie roluje się,nie zbiera w kącikach ust i nie wylewa się poza ich kontur.
Dość dobrze nawilża(mam takie usta,których wymaganiom mało co może sprostać,a jednak temu kosmetykowi się udało).
Duży plus za efekt chłodzenia-idealny w lecie,w czasie upałów.
Nie wiem,czy powiększa,co najwyżej optycznie;)ale to potrafi każdy błyszczyk.

Błyszczyk jest tani,ma ładne opakowanie,ślicznie pachnie i występuje w wielu kolorach.
Polecam.

Dobry ;)

Dobre tanie błyszczyki. Tak można je najprościej określić.
Mają ładne kolorki, które nadają ustom delikatny odcień i taki ładny blask - nie za mocny ale też nie słaby. Nawet długo utrzymują się na ustach.
Smak jest owocowy, słodki, cośjakby guma balonowa ;P
W nakładniu jest wygodny, a to za sprawą pędzelka, którym można dokładnie się pomalować.
Najbardziej do gustu przypadł mi efekt chłodzenia jaki wywołuje, co cenię sobie szczególnie latem ;)
Ogólnie to jest to kosmetyk godny polecenia i jestem pewna, że jeszcze nie raz go zakupię :)

Ilość zużytych opakowań: kilka

polecam

posiadam obecnie kolor blady róż z drobinkami- na ustach transparentny z pięknym połyskiem.
+ ładny zapach
+ śliczny efekt tafli wody na ustach
+ chłodzący efekt
+ niska cena

- szybciutko znika z ust
- bardzo wodnisty, wolę bardziej gęste produkty

ogólnie przyzwoity

Tani a dobry

Skuszona dobrymi recenzjami, od jakiegoś czasu czaiłam się na ten błyszczyk, ale odstraszały mnie silnie metaliczne kolory- wolę mat. Tym razem trafiłam na zimny jasny róż, bez żadnych drobinek i metalicznego połysku.
Minimalnie rozjaśnia usta, w zasadzie jest raczej transparentny.
Rewelacja - zwłaszcza w ciepły/ gorący dzień, gdyż błyszczyk fajnie chłodzi usta. Do tego utrzymuje się dość długo i się nie klei.
Przyczepić się mogę jedynie do zapachu, bo jest dość intensywny, ale produktu do ust dla mnie jeszcze nie wyprodukowano - najchętniej używałabym bezzapachowych.
Błyszczyk ten sprawdza się doskonale a za taką cenę można pozwolić sobie na wiele odcieni - jest też kilka bezdrobinkowych. Porównać go można z wielokrotnie droższymi, których używałam - trwałość, jakość bardzo zadowalająca.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

fantastyczny

Błyszczyki to moje "poprawiacze humoru", dlatego co jakiś czas trafia do mnie kolejny. Błyszczyk Wibo kupiłam bez żadnych oczekiwań, wychodząc z założenia, że nie ma sensu spodziewać się cudów po tak tanim produkcie, ale szybko przekonałam się, iż byłam w błędzie.

Podobnie, jak poprzedniczka, mam kolor różowy z domieszką brązu. Na ustach wygląda naprawdę pięknie, elegancko i naturalnie, bo nie zawiera drobinek. Wargi są apetycznie lśniące i nawilżone.

Błyszczyk fantastycznie rozprowadza się za pomocą pędzelka, dzięki czemu można szybko się umalować bez poprawek i wychodzenia poza kontur. Konsystencja w sam raz: ani zbyt rzadka, ani zbyt gęsta.

Opakowanie jest ok. Cena śmieszna i na każdą kieszeń. Jedynym minusem jest paleta kolorów. Przynajmniej w moim Rossmannie nie ma subtelnych odcieni, tylko te mocne. Dlatego na razie zostanę przy wybranym różu.

Rzadko wracam do błyszczyków, ale ten będzie wyjątkiem i na stałe zagości w mojej torebce.

KWC !

Błyszczyk jest bardzo tani a przy tym naprawdę rewelacyjny. Mam sporo błyszczyków, a ten uważam za jeden z najlepszych.
Mam kolor, który w opakowaniu wygląda jak brudny róż złamany brązem (ciążko go opisać) bez drobinek i perły, na ustach wygląda bardzo naturalnie, lekko przyciemnia naturalny kolor ust.

Po pierwsze daje świetny efekt na ustach, taki szklisty (a wiele błyszczyków daje efekt tłusto-lepki), usta wyglądają jak pokryte "warstwą wody" (nie umiem tego inaczej opisać;) ). Efekt jest prawdziwie elegancki, bardzo świeży i naturalny. Po drugie świetnie się rozprowadza, konsystencja jest dosyć rzadka, wodnista, ale nie wylewa się poza kontur ust. Kolejnym ogromnym plusem jest fakt, że błyszczyk WOGÓLE się nie klei, do tego nie wysusza ust (w moim odczuciu nawet trochę je nawilża), co bardzo ważne po jakimś czasie NIE zbiera się nieładnie na linii wewnętrznej ust. Nie utrzymuje się zbyt długo, ale to w końcu błyszczyk. Przyjemnie mrowi/chłodzi. Pędzelek wygodny, pojemność 6 ml starczy na długo. Do tego pachnie gumą balonową :) czego chcieć więcej? :D
Opakowanie mogłoby być ładniejsze, ale w tej cenie mu wybaczam:).
Poluję jeszcze na jakieś jasne kolorki, ale ciężko je dostać.

Jeśli ktoś szuka taniego, dobrego błyszczyka to naprawdę warto zainwestować w właśnie ten, ja osobiście w tej cenie nie znam lepszego. Ten błyszczyk jakością naprawdę dorównuje o wieele droższym błyszczykom !Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, ale czaję się na inne kolorki

dobry ale mógłby byćlepszy :)

probowalam wiele kolorowkilka lat temu . niestey nie dają efektu tafli wody , raczej perłowego wykończenia. taki efekt płynnej pomadki, dlatego tez odejmuję na gwiazdce. opakowanie fajne, blyszczyk jestna ustach chwilunięale jest tani i dostepny wiec wiadomo :D niestety nie moge natrafic na kolory jasne ( takie jak na zdjeciu )

Używam tego produktu od:kilka lat temu