Rival de Loop, Preparat do demakijażu z wyciągiem z ginko i ogórka (stara wersja)

Preparat do demakijażu nie zawierający tłuszczu, z wyciągiem z miłorzębu japońskiego i ogórka, nieperfumowany.
Preparat delikatnie i dokładnie usuwa makijaż niewodoodporny.

DOBRY

używam od dawna, jestem zadowolona, często do niego wracam, wydajny, super stosunek jakości do ceny, mnie nie podrażnia i nie uczula, dobrze zmywa makijaż. aż tak bardzo się nie namacham. wad nie widzę. uważam, że jest lepszy od Biodermy do której mam duży uraz. za ta cenę warto, polecam.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

dobry

Preparat tani i jak na ta cene to ok. Jest delikatny i nie podraznia. Cociaz zawsze po nim przemywam twarz tonikiem ogórkowym ziaja, bo mam uczucie nie do konca domytej skóry, jakby sie kleila. Nie jest wydajny. Mimo wszystko cena sklania do ponownego kupna...

tani dobry produkt godny uwagi !

Pierwszy raz spotkałam się z tym produktem, gdy pokazała mi go koleżanka, że ona tylko tego jednego płynu używa, bo reszta ją uczula, a ten jeden nie. Ja nigdy nie wierzyłam w rossmanowskie produkty, ale po sugestiach, że to niemieckie kosmetyki, postanowiłam spróbować. Dodam, że nie mam skłonności do alergii prakycznie wcale, ale używam szkieł kontaktowych i czasem niektóre produkty szczypią w oczy.
Na początek kupiłam malutkie podróżne opakowanie, a potem drugie, a teraz i trzecie.;p

Plusy:
- nie podrażnia oczu (noszę szkła kontaktowe)
- nie wysusza skóry wokół oczu
- nie podrażnia skóry alergicznej
- dobrze zmywa tusz, jednak potem zawsze myję jeszcze twarz żelem do mycia twarzy, więc nie wiem, czy samym tym produktem wystarczy zmyć makijaż
- bez zapachu

Minusy:
- faktycznie pieni się trochę, jak go dużo się naleje na wacik, ale nie wyolbrzymiajmy i nie są to jakieś fale Dunaju, które przeszkadzają w demakijażu

Bez promocji kosztuje około 4,70 za 100ml. Mały około 2zł z groszami.

Używam tego produktu od: grudnia 2010
Ilość zużytych opakowań: 2 duże po 100ml i jedno małe podróżne 50ml

nie

kupiłam w promocji, za bodajże 3,49zł. i nawet tych pieniędzy żałuję.
nie zmywa dobrze makijażu, pozostawia tłustą warstwę a co najważniejsze : podrażnił moje oczy! potwornie piekły za każdym razem, gdy go używałam.
nie polecam.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

KWC

Plusy:
- świetnie usuwa makijaż
- nie podrażnia
- nie natłuszcza
- cena

Minusy:
- mało wydajny

Szczerze powiedziawszy to używałam go tylko do zmywania makijażu wodoodpornego i trzeba przyznać, że bardzo dobrze sobie z tym poradził - nie rozmazał makijażu, lecz go zmył. Jedyną jego wadą jest wydajność, ale i tak u mnie zasłużył na miano najlepszego:-).
POLECAM!

Podrażnił.

Ogólnie na początku byłam zadowolona z tego produktu, teraz sama nie wiem co o nim myśleć. Kupiłam go, bo potrzebowałam czegoś taniego do demakijażu, bo nie maluję się często, więc nie chciałam jakoś specjalnie wydawać na coś co będzie u mnie długo stało i się kurzyło. Płyn świetnie zmywał ogromną tapetę na twarzy (czyli makijaż a\'la maszkara). Nie podrażniał, nic nie piekło, nic nie wyskakiwało. Ponieważ płynu ubyło dość dużo postanowiłam kupić kolejne opakowanie - na zapas. No i dzisiaj się bardzo zawiodłam na tym produkcie. Próbowałam zmyć nim tusz do rzęs, kredkę, cienie etc. - męczyłam się z tym baardzo długo (a były to produkty niewodoodporne). Jakoś godzinę później spojrzałam w lustro - i szok, w koło oczu mam ogromne czerwone plamy.
Produkt na razie odstawiam, zobaczymy czy następnym razem też podrażni. Gdybyby nie podrażnienie dostałby większą ocenę :)

Najlepszy!

Swoje poszukiwania prepartu do demakijażu zakończyłam właśnie na tym produkcie. :) Dotychczas demakijaż kojarzył mi się z tarciem oczu, bo tusz nie chciał zejść i tłustą skórą na około. Tutaj czegoś takiego nie ma. :)

Plusy:
+ dokładnie usuwa makijaż bez tarcia oczu
+ nie podrażnia
+ nie tłuści
+ nie uczula
+ jest wydajny
+ ma przystępną cenę

Wad nie zauważyłam. Będę już do niego stale wracać. :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

zmywa i koi

Kupuję go od lat i już nawet nie eksperymentuję z innymi. Sprawdza się u mnie w 100%.
Rzadko kiedy coś pozostawi, tylko jeśli mocno obrysuję dolną powiekę czarną kredką, ale te resztki usuwam żelem do mycia twarzy.
Także zmywa jak dla mnie bardzo dobrze, w ogóle nie podrażnia spojówek, nie szczypie. Ma właściwości łagodzące, wyraźnie przynosi ulgę skórze. Dlatego też stosuję na całą twarz, sprawdza się doskonale. Nie lepi się, nie pozostawia żadnej warstwy.

Nie mam mu nic do zarzucenia, a biorąc pod uwagę, że stale go kupuję, to uczciwie należy się ode mnie tytuł KWC.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z 30 albo i więcej

tak!

Jeden z lepszych preparatów do demakijażu oczu.
+ cena
+ dobrze zmywa makijaż
+ mała buteleczka zmieści się wszędzie
+ wydajny
- kiedy dostanie się do oczu nie jest za ciekawie

Ogólnie - polecam! Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Dobry i tani

Bardzo lubię ten płyn. W promocji można go kupić za 3.99 zł! Na opakowaniu jest napisane, że jest przeznaczony do zmywania makijażu NIEWODOODPORNEGO! Więc proszę od niego nie wymagać by zmywał makijaż wodoodporny.

Plusy:
+taniutki
+łagodny
+dokładnie zmywa niewodoodporny makijaż
+opakowanie całkiem ładne
+otrzymał notę bardzo dobry w oko-test
+wydajny
+bezzapachowy
+nie zawiera tłuszczu
+wyciągi z ginko i ogórka wysoko w składzie (na 3 i 4 miejscu)
+łatwo dostępny - w każdym Rossmannie

Serdecznie polecam ten produkt, mi on w zupełności wystarcza, nie potrzebuję Biodermy za 60 zł ;)
************************************************-
Edit: zmienili mu skład :/ wyciągi z roślin nie są już tak wysoko - odejmuję gwiazdkę

dobrze zmywa ale pieką oczy

Dla niewymagających jest jak najbardziej. Dobrze zmywa makijaż, jest tani, łatwo dostępny, ładnie pachnie, ma dobra butelkę i dużą pojemność. jednak szczypie trochę w oczy i łatwo go przelać za dużo na wacik. Nie polecam dla osób noszących soczewki.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 10?

Całkiem całkiem :)

Kupiłam jako pierwszy taki płyn :) wcześniej używałam mleczka. Postanowiłam spróbować i to było to

Nie stosuje wodoodpornego makijażu i nie mam wrażliwych oczu.

Dla mnie jest rewelacyjny !
Radzi sobie z każdym makijażem oczu nawet tym mocnym, ciemnym. Bardzo dobrze zmywa tusz nie ma żadnych pozostałości. Nie podrażnia mi oczu nie odczuwam pieczenia ani nie widzę zaczerwienień. Jest bezzapachowy, nie pozostawia tłustego nalotu na powiece, czego po prostu nie znoszę. Jest wydajny i tani !!!

Polecam :)

Używam tego produktu od: 5 lat ... z przerwami