Avon, Clearskin, Immediate Response Blemish Treatment (Szybko działający żel na wypryski) (nowa wersja)

Aktywna formuła z kwasem salicylowym. Co ważne, kojące wyciągi nie wysuszają skóry. Pomaga zlikwidować wypryski. Nakładasz miejscowo i zdejmujesz jak maseczkę peel-off.
Usuwa pryszcz w ciągu nocy!

A mi pomógł :)

Nie powiem, zdziwiłam się, że potrafi mi pomóc :) Fakt, że nie usuwa pryszcza w jedną noc, ale naprawdę pomaga.

Plusy:
+ pryszcz zmniejsza się
+ szybko się wchłania
+ zapach NIE drażni, właściwie nie ma zapachu
+ nie wysusza (bo jest to w końcu taki peel-off, więc po zaschnięciu trzeba go ściągnąć. Ja go nie ściągam, ale rozsmarowuję, więc i tak nie wysusza ;))

Minusy:
- niestety nie usuwa pryszcza tak do końca, jeszcze długo po jego zniknięciu zostaje blizna, zaczerwienienie... ale nie wiem czy to jego wina. Może to tylko przez moją cerę.
- szybko się kończy

Chciałabym kupić go ponownie, ale dla mnie i tak jest drogi, używam go często, więc nie starczy na wiele... Więc czekam na promocję :)

PS. Od niedawna używam duacu. Dziwi mnie, że ten antybiotyk działa słabiej od zwykłego żelu punktowego z avonu... Chyba, że to kwestia czasu. Używam tego produktu od: 5 miesięcy

Zmniejsza zaczerwienienie

plusy:
+ ładnie pachnie
+ jest poręczny
+ zmniejsza zaczerwienienie
+ szybko wysycha na skórze
+ bardzo fajna konsystencja
+ kupiłam go za 10.90zł

minusy:
- nie usuwa całkowicie pryszczy
- szybko się kończy

Albo ja jestem dziwna, albo ten żel. Ale nie mogę pojąć, bo mój sztyft wcale nie zamienia się w maseczkę peel-off. Poprostu wysycha na skórze i nie mogę go oderwać, bo nie mam jak. ;P Wysycha tak jak krem i nie pozostawia żadnych śladów na skórze, a więc "znika". Więc nie mam pojęcia jak to można usunąć. ;D

Używam tego produktu od: 5 dni

Beznadzieja

Kupiłam go ze względu, że używam z tej samej serii korektora antybakteryjnego na wypryski, który według mnie jest dobry. Jednak ten produkt wcale nie działa. Przez cały tydzień próbowałam nim usunąć pryszcza.. i nic ;( nakładałam kilka razy dziennie , ale żadnych efektów nie było widać. Moim zdaniem nie warty dwóch złotych

Używam tego produktu od: używałam tydzień
Ilość zużytych opakowań: jedno niezużyte

świetny

Używam, gdy tylko poczuję swędzenie- zwłaszcza przed okresem (czas dojrzewania już dawno za mną)- i po problemie. Gdy nie zdążę nałożyć to wysusza mi krostkę w ciągu nocy, lub dwóch dni. Nie używam żadnego innego- nie muszę- to mój KWC
+ lekka żelowa konsystencj
+ tworzy na krostce jakby kołderkę- przy grubszej warstwie, przy cieńszej bez problemu nakladam na niego makijaz i jest ok
+szybko się wchłania
+ opakowanie funkcjonalne, wygodne, gwarantuje zużycie całej zawartości

Używam tego produktu od: długoooooooo

Nic nie robi !

Ten żelik nie robi kompletnie nic, nakładałam go zawsze na noc na jakiś wyprysk i rano był on w niezmienionym stanie, jedynie był pokryty warstwą tego kosmetyku, który wyglądał, jak schodząca skóra, nie polecam, nic nie robi. I zaznaczam, że nie liczyłam, że zlikwiduje on wypryski przez jedną noc, używałam go regularnie co noc przez kilka tygodni na różne niespodzianki.

Używam tego produktu od:skończyłam

Żel godny polecenia,naprawdę działa.
Ładnie wysusza,zmniejsza niedoskonałości.
Stosuje go na noc,gdyż pozostawiam cienką warstewkę na skórze.
Jest wydajny,jedna mała kropelka wystarczy na kilka niedoskonałości.
Oczywiście ten żel nie jest jakimś cudownym kosmetykiem,który przez jedną noc nam całkowicie zlikwiduje pryszcza,ale jak dla mnie żel działa naprawdę bardzo dobrze.
Jest nieodłącznym elementem mojej kosmetyczki;)

Używam tego produktu od:2 lat

może być

Nie jest rewelacyjny, ale dość skuteczny na pojedyncze, niewielkie niespodzianki.
Jego działanie opiera się głównie na wysuszaniu, ale to dobrze, pod warunkiem, że stosuje się go punktowo, według zaleceń. Niestety mam skórę skłonną do niedoskonałości, więc średnio się u mnie sprawdza.

- nie nadaje się do stosowania w dzień, gdyż po wyschnięciu pozostawia cienką warstwę, podobną do cienkiej folii.

- nie sprawdza się przy nadmiarze niedoskonałości

- mam wrażenie, że skóra przyzwyczaja się do niego podczas dłuższego stosowania, więc sprawdza się przy sporadycznym używaniu

+ wygodny aplikator i w miarę gęsta konsystencja ułatwiają aplikację.

+ zapach nie jest drażniący

+ przez noc potrafi w miarę zredukować niedoskonałość, tak aby następnego dnia można było ją łatwo zatuszować makijażem.

Ogólnie kosmetyk zaskoczył mnie, myślałam, że będzie się gorzej sprawdzał. Nie spotkałam na razie lepszego produktu punktowego do usuwania niedoskonałości.
Jest jednak pomocny i myślę, że warto mieć go w kosmetyczce. Szczególnie jeśli skóra ma skłonności do pojedynczych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 3

Pieniądze w błoto ;)

Kompletne zero jakiegokolwiek efektu... w ogóle dla mnie cała ta Avonowska seria jest beznadziejna... a to co wciska producent to jeden wielki kit ;) żadna (a mam tylko takie delikatne) krostka mi się nawet nie zmniejszyła:P nie wspominając już w ogóle o zniknięciu...

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1 - do połowy, resztę wyrzuciłam

Bardzo dobry :)

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii...
Moja cera ma skłonności do wyprysków, zwłaszcza "sporych", a ten żel wysusza je,zmiejsza,przyśpiesza gojenie.
Poza tym jest bardzo wydajny, maleńka kropelka starczy na pokrycie paru wyprysków.
Ogółem, mogę go spokojnie polecić :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Nic nie pomógł

Moje wrażenia identyczne jak u poprzedniczki. Aplikator sie złamał, żel odpadał w nocy, rano nie było po nim najmniejszego śladu, podobnie jak i śladów działania tego specyfiku. Pewnie za krótko działał, żeby wysuszyć cokolwiek. Nie polecam.

Używam tego produktu od: przez miesiąc

??

Ostatnio przeglądając katalog Avonu, zobaczyłam ten kosmetyk i zdziwiłam się, że jeszcze go sprzedają. Kupiłam go sobie kiedyś w nadziei, że upora się z przykrymi
niespodziankami w ciągu nocy. Właściwie to nic nie zdziałał, na szczęście też nic nie pogorszył. Równie dobrze mogło go nie być. Po nałożeniu żelu na pryszcza zasychał jak maseczka peel-off, ale rano nie musiałam go zdejmować bo sam odpadał w nocy. Miałam też takiego pecha, że jakoś go przycisnęłam szafką i odpadł ten dziubek do nakładania - w efekcie musiałam owijać go folią, by szybko nie zasechł i nakładać palcem, co mnie już całkiem zniechęciło.
Może komuś pomógł, ale mi nie.Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe, bo zaschło)

neutralny

hmm... stoi na półce i się kurzy.

W sumie ani nie przeszkadza, ani nie jest potrzebny.
Nie działa, ale też nie szkodzi, fajna folia się z niego robi jak zaschnie, ale rewelacji nie zrobił.