Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Essence, Forget it! 3 in 1 concealer (Korektor 3 w 1)

Paleta 3 korektorów w jednym opakowaniu. Kolor różowy - dla maskowania sińców pod oczami, kolor beżowy - dla wyprysków, kolor zielony - dla naczynek. Kremowa konsystencja i połączenie trzech kolorów w jednym opakowaniu to główne zalety tego produktu.

słaby

Trio korektorów fajnie wygląda i to wszystko. Najciemniejszy odcień jest chyba dla jakiegoś południowego typu urody a nie dla Słowianek. Za gęste pod oczy, osadzają się w zmarszczkach, o jakości krycia też by można polemizować. Nie dla mnie.

Niezły

Ten podkład poleciła mi znajoma. Patrząc na opakowanie pomyślałam, że będzie beznadziejny, bo cóż może zatuszować coś takiego...A jednak
*Bardzo dobrze kryje cienie pod oczami (w połączeniu z podkładem lub pudrem), żaden inny korektor mi tego nie dał
*brązowa część całkiem w porządku-zakrywa wypryski, jednak nie na długo
*zieloną można używać wszelako.

Plusem jest zdecydowanie cena oraz to, że mamy do wyboru kilka rodzajów korektora (trzy kolory). Troszkę irytuje aplikacja, ale nadrabia to kremową konsystencją.

Za tą cenę jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nic dobrego

Kryją marnie. Podkreślają suche skórki. Nie nadają się pod oczy - raz, że nie ma odpowiedniego koloru; dwa, że konsystencja na to nie pozwala.

Nic dobrego, naprawdę. Początkowo byłam zadowolona z tych korektorów, ale po kilku dniach stosowania stwierdziłam, że tylko zielony znajdzie u mnie jakieś zastosowanie.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bubello bum bum.

Najgorszy korektor jakiego używałam, najsłabszy produkt Essence jaki testowałam.
Plusy:
-brak
Minusy:
- słabe krycie
- niesamowita wręcz prędkość osadzania się w zmarszczkach o których się nie ma pojęcia
- podkreślanie porów o których również się nie ma bladego pojęcia
- kolory: zielony nie neutralizuje w ogółe zaczerwienień, beżowy(?) możnaby go chyba używać do konturowania <lol>, w każdym razie napewno nie dla bladolicych, jedynie można się pokusić aby różowego użyć jako rozświetlacz ( którego nie będzie widać po 15 min, dodam że mam suchą cerę )
- opakowanie- znowu klapa, rozleciało się po kilku dniach
- mogłabym jeszcze powymieniać kilka minusów, ale sądzę że to co napisałam wystarczy by uzasadnić moje zdanie: NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: używałam go około roku temu
Ilość zużytych opakowań: jakoś przemęczyłam się z jednym

dobry jak na swoją cenę

Kosmetyk jest niedrogi, dobrze kryje cienie czy niedoskonałości, ale niestety nie jest zbyt wydajny (a może po prostu zbyt często go używam ;p).
Ale na pewno jeszcze go kupię!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Do niczego.

Taka jakość za taką cenę - można było się spodziewać. Tylko wyjątki mogą być tanie a dobre. To się tu nie sprawdza. Jest do niczego. Za ciemne kolory, nie kryją w ogóle, kolory są brzydkie i nie wtapiają się w skórę. Zwykły badziew, którego nie polecam nikomu. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Raczej nie

Ten produkt nie przekonał mnie do końca. Beżowy słabo kryje i niezbyt dobrze się aplikuje. Zielony totalna lipa, zerowe krycie, niekiedy wałkował się pozostawiając smugi. Jedynie różowy był do zniesienia, naprawdę maskował siniaki i zaciemnienia pod oczami. Więc w sumie z 3 najlepiej spisał się 1, to rewelacji nie ma. Mimo, iz cena zachęca ale jakość nie zbyt. Poza tym mam uwagę również do opakowania, które było niezbyt trwałe, ponieważ klapka ciągle mi pękała.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Taki sobie

Plusy:
- kremowa konsystencja
- cena, jest niedrogi
- wydajny
i to chyba tyle..

Minusy:
- kolor beżowy dla mnie jest zdecydowanie za ciemny
- nie maskuje wyprysków tak dobrze jakbym tego oczekiwała
- różowego który ma być pod oczy w ogóle nie widać, a jak już widać to jest to wygląd nienaturalny
- należy go nakładać pędzlem (dla niektórych może to być problemem)

Podsumowując, korektor nie dla mnie.
Ale polecam do wypróbowania bo cena nie jest wygórowana a może komuś kto ma ciemniejszy odcień cery przypadnie do gustu.
Pozdrawiam, owieczka91

Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie

ok

Korektor kupiłam z ciekawości. Bardzo przekonująca była niska cena ( ok. 12zł)
Plusy:
- kremowa konsystencja
- fajnie kryje ( bez podkładu jak nałoży się zielony i różowy a na nie beżowy bardzo fajnie stapiają ze skórą i dają taki naturalny efekt)
- wydajny
- niska cena
Minusy:
- trzeba bardzo dokładnie i precyzyjnie wklepywać podkład w miejsce nałożenia korektora, żeby go nie zetrzeć
- opakowanie nie jest zbyt estetyczne
Ogólnie jestem zadowolona. Jak za tak niska cenę to jest dobry.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Jest ok.

Szczerze powiedziawszy, zauroczyłam się tak niską ceną za trzy korektory. Nie zawiodłam się. Są dobre.
Różowy, w moim przypadku bardzo dobrze kryje cienie pod oczami, beżowy wszelkie zaczerwienia, a zielony.. hmm.. :) w sumie, jakoś specjalnie go nie używam.. czasami zamiast beżowego, na różnorodne pryszcze i również bardzo dobrze się sprawdza.

Ogólnie produkt ok. :)

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego.

OK

Mogę powiedzieć, ze mam szczęście bo akurat kolor beżowy jest dla mnie idealny, a czytając recenzje widziałam, że wielu osobom nie odpowiadał.
Zielony: prawie go nie używam więc ciężko mi go oceniać.
Różowy: cienie pod oczami to moje utrapienie, a tu niespodzianka. Kryje jednak nie na długo, po pewnym czasie schodzi. Często na niego nakładałam jeszcze beżowy i wtedy zachowywał się lepiej,
Bezowy: kryje dość dobrze, jakieś drobne wypryski itd, nadaje się nawet pod oczy :)
Dałabym 5 gwiazdek gdyby nie trwałość(1 gwiazdka) i to że opakowanie po niecałym miesiącu lata jakby mi miało zachwile rozpaść się w ręce (pół gwiazdki)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Całkiem, całkiem.

Ten korektor nie był ani rewelacyjny ani tragiczny. Używałam tylko zielonego i różowego.

Plusy ;
- Przystępna cena. Kupiłam go za ok. 8 zł.
- Nie miał jakiegoś drażniącego zapachu, z tego co pamiętam.
- Małe opakowanie (które można było wszędzie zmieścić) kryło aż 3 korektory.
- Zaczerwienienia i drobne cienie pod oczami - z tym sobie całkiem dobrze radził.
- Konsystencja była na tyle stała żeby trzymać się pudełeczka i nie wypływać ale też na tyle miękka, że bez problemu nabierałam małą ilość pędzelkiem.

Minusy ;
- Pudełeczko szybko się zepsuło i pokrywka ciągle gdzieś latała. Musiałam trzymać w kosmetyczce a w torebce spinać gumką.
- Beżowy był trochę za ciemny jak dla mnie.
- Korektor niekiedy gromadził się w załamaniach powieki i w niektórych miejscach pod oczami.

Używam tego produktu od: używałam rok temu