Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Krem na dzień przeznaczony dla młodej skóry,ale już nie trądzikowej. Zawiera polisacharydy i proteiny zbóż przez co skutecznie nawilża skórę i wzmacnia jej odporność, ale nie obciąża jej (beztłuszczowa, matująca formuła). Polecany dla dziewczyn i młodych kobiet prowadzących aktywny tryb życia, narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wzmacnia odporność skóry na stres i zmęczenie spowodowane aktywnym trybem życia m.in. pracą przy komputerze.

całkiem całkiem ;)

kremik bardzo fajny, lekki, szybko się wchłania, ma ładny i delikatny zapach :)
matuje dość przyzwoicie, nawilża też wystarczająco ;)
jak za tą cenę to myślę, że warto spróbować ;)
odejmuję jedną * dopiero po odstawieniu zauważyłam jak mnie zapychał...

Dobry, ale czegoś mu brak

Krem ogółem dobry, ale u mnie ma jeden minus - słabo matuje, z racji, iż mam tłustą cerę, świecę się niesamowicie, i nie jest dla mnie wystarczający. Owszem dobrze nawilża, nie zapycha, nie powoduje u mnie nowych syfków ( a z tym mam ogromny problem ). Dobrze, że jest tani i nie testowany na zwierzętach. Być może jak nie znajdę nic lepszego, to do niego wrócę, ale chwilowo jestem na etapie poszukiwań.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:3/4

EXTRA

Świetny krem z filtrami SPF7 w bardzo dobrej cenie. Bardzo dobrze nawilża i matuje. Wzmacnia odporność młodej skóry na stres i zmęczenie spowodowane aktywnym trybem życia. Jednym słowem EVA NATURA Komfort młodej skóry krem na dzień to number 1 :-)

Używam tego produktu od: 1,5 roku

extra!

Krem ten także kupiony przez przypadek w supermarkecie... Początkowo miałam obawy przed jego użyciem, gdyż miał strasznie lekką konsystencję, która przy nakładaniu momentalnie się wchłaniała. Jednak krem okazał się idealny... Spełnia swoje zadanie w zupełności. Akurat szukałam kremu z filtrem... i aż nie mogłam uwierzyć, że 90% kremów w drogeriach nie ma żadnej ochrony pomimo często wygórowanej ceny. Krem idealnie matuję, ma cudowny zapach, nie powoduje lepkości skóry... A co do nawilżenia mam duże wymagania więc muszę zużyć cały słoiczek, by się przekonać.

Ilość zużytych opakowań:pół

Coś dla młodych duchem

W kremie szczególnie odpowiada mi, że ma on właściwości nawilżająco-matujące. Według mnie bardzo fajnie matuje skórę i nadaje jej żywy koloryt. W końcu przestałam się świecić. Kremik bardzo delikatny z filtrami SPF7, więc wychodząc na powietrze, nie muszę już pamiętać o kosmetykach przeciwłonecznych. Jak dla mnie rewelacja :-)

Używam tego produktu od:1 rok

idealny!:)

długo szukałam i oto znalazłam idealny dla mnie krem:)
cerę mam młodą, ale problemową - wrażliwą, skłonną do podrażnień i zaczerwienień, a przy tym mieszaną. kremik nie podraznił mojej cery, nie zapchał mnie, bardzo dobrze nawilża - mam wysuszoną skórę po terapii dermatologicznej i kremik się naprawdę sprawdza, rzeczywiscie matuje - nie uzywam juz wcale pudru, jest wydajny i niezwykle tani. IDEAŁ:)

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Działa!

Odkryty zupełnie przypadkiem (dostałam próbke). Zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Swietnie matuje, wyglada jak bardzo lekki podklad na twarzy, przy tym nawilża a patrząc na jego skład stwierdzam, ze jest optymalny dla mojej cery. Twarz po nim wygląda świeżo i promiennie, nadaje się pod makijaż, rozświetla zmęczoną i zszarzałą cerę. Tego mi trzeba. Mój KWC.

EDIT: Kremik jest ciezko dostepny i długi czas nie moglam go znalezc a moja skora cierpiala, kiedy eksperymentowalam wtedy z innymi, czesto dużo droższymi specyfikami, ktore nie były nawet w połowie tak dobre jak ten. Na szczescie niedawno odkrylam sklep, gdzie krem ten jest cały czas w sprzedaży i z radością znów go używam :) Niezastąpiony :)

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami (wymuszonymi!)
Ilość zużytych opakowań: ponad 5 na pewno

Komfort? Tak!

Już dawno temu skończyłam 18 lat, ale kupiłam ten krem, bo lubię kosmetyki Polleny-Ewy za te składy naładowane wyciągami roślinnymi i niskie ceny. Poza tym te "cyferki" traktuję bardzo orientacyjnie. :D
Po raz kolejny nie zawiodłam się: krem bardzo fajnie nawilża, jest leciutki, nie obciąża, nie tłuści, dobrze się wchłania i nadaje pod make-up. Przyjemnie, delikatnie pachnie. Nie potrafię ocenić czy zapycha, bo moja cera zapycha się różnych innych przyczyn, ale chyba nie.
Poskarżyć się jedynie można na brak matowania i znów ten niewygodny słoiczek! :nuda:

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/3

jest...średnio

Nie jest to zły krem. To na wstępie. Nie jest też jakoś specjalnie dobrze. Ot zwykły krem który nic specjalnego nie robi, ale spełnia swoje zadanie. Nawilża, matuje, nie zauważyłam zapychania, nie śmierdzi, ma poślizg (pod podkład), utrzymuje poziom natłuszczenia, dobry na dzień na lato. Nie ma jednak specjalnych plusów, a w wieku 23lat wymagałabym albo filtra, albo jakiegoś rozświetlenia, albo lekkiego dotlenienia.Producent mówi że to krem dla 18stek i wzwyż, jednak myślę że tak zwykły krem pasuje młodym dziewczynom bez żadnych specjalnych potrzeb. W tym spisuje się bardzo dobrze, bo nawilża i matuje jak nam obiecano.

Ilość zużytych opakowań:1całe

zapycha:/

Produkt ogólnie dobry i przystępny cenowo(5zł zapłaciłam w sklepie firmowym)

bardzo lekki i dobrze się wchłania
Nie wysuszył mi skóry
super pod makijaż się nadaje(nie spływa)

pewnie wystawiłabym mu 5 gwiazdek gdyby nie fakt,że zauważyłam po mesięcu,dwóch,że stan mojej cery się pogorszył-krem faktycznie zapycha!

Ilość zużytych opakowań:jedno

średni

Jak na te cene to nawet niezly krem ale wole zapłacic więcej i kupić krem dobry.
Ma dość dobrą konsystencje, dobrze sie rozprowadza ale troche dlugo wchłania.
Niestety przy dłuższym stosowaniu wysusza skórę-nie jakoś bardzo ale wysusza. A miał nawilzać...
Poza tym ma filtr 7-zdecydowanie za niski, nawet na zime.
Mysle, ze warto zaiwestowac w jakis lepszy krem.

Świetny!

Wspaniały krem! Używam go, choć mam 28 lat. Jest lekki, nie obciąża skóry, dobrze nawilża oraz ma ładny zapach. Jest dużo lepszy od innych kosmetyków z wyższej półki dla młodej skóry. Polecam.