Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Eva Natura, Komfort Młodej Skóry 18+, Krem nawilżająco - matujący SPF7

Krem na dzień przeznaczony dla młodej skóry,ale już nie trądzikowej. Zawiera polisacharydy i proteiny zbóż przez co skutecznie nawilża skórę i wzmacnia jej odporność, ale nie obciąża jej (beztłuszczowa, matująca formuła). Polecany dla dziewczyn i młodych kobiet prowadzących aktywny tryb życia, narażonych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Wzmacnia odporność skóry na stres i zmęczenie spowodowane aktywnym trybem życia m.in. pracą przy komputerze.

delikatny..

Krem ma lekka konsystencja ktora szybko sie wchlania.
Ladnie pachnie i jest wydajny.
Dosc dobrze nawilza skore.
Stosowany na noc daje efekt wypoczetej skory.

Niestety wada jest to ze nie matuje i ma ciezki sloiczek.

Ale wroce do niego jeszcze.

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:poczatek 1

Uwielbiam go

Kocham ten krem jest idealny do mojej ceryy, nawilża , matuje, swietnie sie rozprowadza, uwielbiam jego zapach.... tylko sa trudnosci z zakupieniem. asle jakos sobie z tym radze ....... lepzego kremu nie miałamm norlalnie gdyby nie ten krem + żel nie wychodziłabym, z domu:)kiedys miałam bardzo duzo prtyszczy teraz mi wyskakuja punktowo i to od okazji typu okresu... teraz moge sie szczycic moja cera naprawde wyglada swierzo.... podusmowujac bardzo el to bardzo cieszesie z jego zakupu mam dzieki niemu ceer normalna:)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Również się spodobał.

Kupiłam go z powodu małego ów czas budżetu ;).
Odrazu przejdę do oceny:
PLUSY:
+miła, delikatna konsystencja
+nie zostawia tłustego filmu
+wchłania się natychmiastowo pozostawiając buzie gładką
+gdy nakladam go na noc (zdarza się) rnao buzia wygląda na znacznie wypoczętą!
+odkąd go używam nie nękają mnie żadne przykre niespodzianki (a przede wszystkim nie mam zadnych podskórnych gul)
+zapach i cena są zdecydowanie zachęcające

MINUSY:
-znikomy efekt matujący (ale nie spodziewałam się cudów po tak tanim kremie)
-słoiczek ciężkawy (szklany)

Generalnie jestem zadowolona, może więc zdecyduje się i na krem w wersji na noc. :)

Używam tego produktu od: 2tyg

Przyjazny

Kremy matujące zazwyczaj wysuszają, a nawilżające nabłyszczają skórę. Ten nie robi nic z tych rzeczy, aczkolwiek jego działanie nie jest spektakularne, w sam raz dla młodych, bezproblemowych cer.

+ Przystępna cena (choć ta firma kojarzy mi się z jeszcze tańszymi kosmetykami); dobrze zredagowana etykietka; przyjemny, choć trochę za głęboki (krem wchodzi pod paznokcie) słoiczek z matowego szkła.
++ Szybkie wchłanianie; lekka konsystencja otulająca buzię cieniutką, miłą kołderką; delikatny, pudrowy zapach.
+++ Bardzo przyjazny skład, napakowany wyciągami roślinnymi; obecność niewielkich filtrów.
++++ Pozostawia skórę gładką, miękką, zrelaksowaną; nie świeci się sam w sobie i normalizuje wydzielanie sebum; chroni przed wysuszaniem bez efektu natłuszczenia; nie zapycha; nadaje się pod makijaż.
- W zimnym okresie czy na wietrze policzki potrzebują czegoś treściwszego, nie są dostatecznie chronione.
-- Nie świeci się, ale nie matuje perfekcyjnie, raczej normalizuje. Po paru godzinach strefa T się błyszczy, choć znacznie mniej niż bez zastosowania niczego.

gorszy od 'nocnego'.

Kupiłam razem z kremem na noc i żelem pod oczy.

Sam w sobie nie nawilża zbyt mocno, nie reguluje jakoś cudownie skóry (rewelacyjnie robi to krem na noc z tej serii), trochę wygładza i delikatnie rozświetla cerę. Krem jest bardzo lekki, świetnie nadaje się pod makijaż.

Bez wątpienia cera wygląda na wypoczętą, ale ja oczekuję trochę więcej od kremu na dzień. Zwłasza teraz, w okresie grzewczym.

Używam tego produktu od: 2miesięcy

chyba jednak trochę zapycha..

Używam miesiąc i stwierdzam,że dopiero teraz pokazał swoje prawdziwe oblicze....okazało się,iż jednak zapycha:/, bo zaczęło przybywać mi na czole zaskórników. Ale nie jest aż tak źle... I bardzo nad tym ubolewam,bo krem wyśmienity. Na forum biochemicznym już mnie uświadomomiono, że napakowany jest wieloma cennymi wyciągami roślinnymi (chyba z 1/3 składu), więc jest naprawdę wartościowy. W praktyce przejawia to się całkiem niezłym nawilżeniem- idealnym niemal dla mojej mieszanej cery, a nawet odżywieniem skóry.
Matuje tak jak lubię- czyli delikatnie, ale za to bardzo długotrwale. Działa właściwie jak krem normalizujący- skóra po prostu mniej sie przetłuszcza w ciągu całego dnia. Jak większość kremów matujących, ma jednak w skłądzie aluminium, a to mi się nie do końca usmiecha.
Jednak wychwalam dalej: bardzo dobrze się wchłania i nie zostawia tłustego filmu, a ja to sobie bardzo cenię. Ciekawy słoiczek; równie intrugujący jasno karmelowy kolor. Zapach na początku trochę mnie drażnił, ale szybko sie z nim oswoiłam. Jrednakże trudno mi go określić. Pięknie wygładza; skóra jest miękkka, a zarazem idelanie napięta (nie mylić ze ściągnięciem ;) )
Wydajny- zuzułam może z 1/5 słoiczka. Tani.

Czegóż chcieć więcej? ;) Serdecznie polecam odpornym za zapychanie ;)

Może byc.

Kupiłam ten krem gdyż potrzebowałam natychmiast czegoś matującego, nawilżającego i w przystępnej cenie.
+Ładnie się rozsmarowywuje-nawet dobry pod oczy
+Skóra po nim wydaje się taka świeża i gładka
+Neutralny zapach

(+/-) Dobrze się wchłania ale podejrzewam że gdybym spróbowała wsmarowac cały słoiczek to by mi się udało -> szybko się zużywa

Nie ma jakiś super efektów ale twarz czuje się świeża i za taką cenę można go kupic. Ale ja jednak szukam czegoś innego.

zapycha mnie :(

na początku zachwyciła mnie gładkość, po zastosowaniu tego kremu. następnie przeraził mnie fakt, ze na moim nosie pojawiły się bardzo widoczne wągry!!! to jest niedopuszczalne! zrobiłam drugie podejscie, bo łudziłam się, z może to po czymś inny. i niestety za drugim podejściem jest to samo :(
jestem zła, bo niedawno go kupilam i jest jeszcze tego cały słoiczek ;/

Używam tego produktu od: stycznia

super gładkość

Kremik bardzo dobrze się rozsmarowuje, bardzo dobrze nawilża i nawet matowi buźkę, opakowanie ładne rzucające się w oczy. Trochę nieporęczny słoiczek.
Krem nie zapycha mojej cery, nie powoduje wysypu podskórnych krostek.Używam tego produktu od: