Soraya, Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająca maseczka na noc z efektem mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to nowoczesny zabieg złuszczania naskórka, który powoduje, że skóra staje się młodsza i wyraźnie gładsza.

Maseczka przyśpiesza odnowę naskórka i intensywnie odżywia skórę. Bogaty w oligosacharydy ekstrakt z opuncji pobudza proces złuszczania obumarłych komórek oraz stymuluje wzrost nowych. Lipomoist 2022 nawilża, poprawia elastyczność i wygładza skórę. Witamina E i naturalny antyoksydant Bioprotectyl opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry oraz likwiduje drobne zmarszczki. Maseczka poprawa funkcjonowanie skóry i usprawnia proces absorbowania wody przez komórki naskórka. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery.

Świetna maseczka ;-)

Używam jej od 4 tygodni. Po kilku pierwszych uzyciach moja buzia była gładziutka w dotyku, ale nic poza tym. Dopiero po jakimś czasie regularnego stosowania (co drugi dzień) mozna było zauwazyć efekt. Wygładzona buzia, zwężone pory i brak czeronych przebarwień. To naprawdę świetna maseczka. Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:

Świetna maseczka -niska cena:)

Zgadzam się z poprzedniczkami. Kosetyk jest świetny, czy to maseczka czy jako krem na noc, ważne że działa. Po dłuższym stosowaniu wygładza cerę, staje się bardziej zdrowa, wypoczęta, co jest widoczne zwłaszcza rano :)
Cena naprawdę śmieszna jak na tak dobry kosmetyk !!!! Polecam gorąco !!!!

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Wspaniała i warta polecenia

Mam tę maseczkę (a właściwie krem) od przeszło pół roku :D Jest naprawdę wydajna z tym, że robię przerwy w stosowaniu aby skóra się za bardzo nie przyzwyczaiła. Zauważyłam też że przy dłuższym stosowaniu lekko podrażnia skórę - dlatego robię przerwy i dlatego mam ją tak długo :)
Maseczka-krem jest wspaniała! Idealna dla mojej mieszanej skóry!
Nakładam wieczorem a rano widzę wypoczętą i świeżą cerę.
Przy dłuższym stosowaniu rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza "wyskoki" krostek. Leczy skórę.
Szybko się wchłania i ślicznie pachnie - mi zapach baaardzo odpowiada. Nie zapycha porów :) Cena bardzo korzystna przy takiej wydajności.
Szczerze polecam, nie znam lepszego kremu na noc!Używam tego produktu od: przeszło pół roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszą tubkę

Świetny krem na noc

Kupiłam tę maseczkę zastanawiając jak to z tą mikrodermabrazją - nie oczekując cudów. Okazała się być strzałem w dziesiątkę.

Zgadzam się, że powinno się to nazywać chyba kremem, nie maseczką, ale to drobiazg.
Plusy:
- nawilżenie
- odżywienie
- niesamowita wydajność
- dość dobre wchłanianie (po20-30 minutach wszystko jest ślicznie wchłonięte, nie zostawia żadnych śladów)
- bezproblemowe rozprowadzanie
- konsystencja - bez problemu wyciska się z tubki, ale nie wylewa
- nie zatyka porów
- nie powoduje podrażnień

Minusem dla mnie jest zapach (na szczęście czuję go praktycznie przy nakładaniu i krótka chwilę później) oraz słabe działanie na rozszerzone pory. Niemniej jednak pozostałe zalety sprawiają, że warto ją kupić i regularnie używać.

Ilość zużytych opakowań: ok. połowy pierwszego

uwielbiam!

Nie mam co prawda pojecia, czemu nazywa sie maska, skoro to zwykly krem, ale nie przeszkadza mi to zupelnie :-)
Kremik ten jest po prostu fantastyczny! Bardzo mily, swiezy zapach, ktory uwielbiam, fajna konsystencja i ladne opakowanie. Co prawda wole kremy w sloiczkach, ale trudno...
Skora po uzyciu tego kremu, jest rano sliczna, swieza, wygladzona, cudnie nawilzona i wypoczeta. Naprawde az milo popatrzec rano w lusterku :-) Nie wiem, czemu producent kaze sie nim smarowac tylko co drugi dzien, bo ja chetnie uzywalabym go codziennie, ale coz... Wole byc posluszna i nie przegiac. Polecam serdecznie, bo za taka cene naprawde warto.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Jak dla mnie bomba

Wg. mnie maseczka faktycznie działa jak bardzo delikatny peeling enzymatyczny, zmniejsza ewentualne krostki i zaskórniki, wygładza, skóra jest miękka i nawilżona. Nie podrażnia i nie wysusza. Czasami stosuję ją też na dekolt i biust. Ma przyjemny zapach i estetyczne opakowanie; konsystencja też fajna. Warto stosować regularnie, bo wtedy daje najlepszy efekt, IMHO:)
Cena bardzo przystępna i (co dla mnie bardzo ważne) kosmetyki Sorayi nie są testowane na zwierzętach (tak twierdzą na swojej stronce).
1 minus - muszę kłaść ręcznik na poduszkę, ale da się przeżyć, w końcu plam to to nie zostawia.

Używam tego produktu od: 5-6 miesięcy?

ok

To prawdziwa dawka nawilżenia dla skóry twarzy, ładnie się rozprowadza i wygładza skórę, pachnie też dosyć miło, ma konsystencje kremu, nie stosuje tej maseczki co 2 dzień- jak się zaleca- ale co ok 2 tygodnie, gdy moja skóra potrzebuje prawdziwej porcji odżywienia.

fajny krem na noc

Używam tej maseczki codziennie na noc. Służy mi jako dobry oczyszzcająco-nawilżający krem na noc. Rankiem buzia jest wypoczęta, dobrze nawilżona, jaśniejsza i nie ,,pognieciona". Ten efekt mikrodermabrazji to chyba lekka przesada, ale generalnie maseczkę polecam :-). Uwielbiam zasypiać z nią na twarzy, bo czuję piękny owocowy zapach :-).
Jest bardzo wydajna, mogłaby się tylko troszkę lepiej wchłaniać. Chociaż jak zaczęłam ją dłużej wmasowywać i wklepywać jest prawie OK :-)
Ps. Od września jestem na kuracji retinoidami, więc moja skóra jest bardzo sucha i skłonna do podrażnien - i stwerdzam, że ta maseczka jest róónież znakomita dla tego rodzaju skóry ( ja teraz używam jej troszke rzadziej, bo 1-2 razy w tygodniu)

Używam tego produktu od:około miesiąca - teraz juz ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 2 - bardzo wydajna :-)

KWC!!!!!!!!!!!!!

Po wielu latach wojowania z pryszczami ta maseczka, a raczej krem na noc, pomogła mi się z nimi uporać. Wygładza blizny po pryszczach, zmarszczki (używałam do spółki z mamą). Nie wysusza, podrażnienia zdarzały się gdy użyłam 2 wieczory pod rząd, zamiast przepisowo co 2 wieczór. Hiperwydajna - słuzyła mi przez 5 miesięcy regularnego stosowania i jeszcze korzystałysmy we dwie z moja mama. Estetyczne opakownie i miły zapach- nic dodać nic ująć. I jeszcze ta cena.

fajna ta maseczka

moja skóra jest odżywiona, nie "wyskakują" mi zaskórniki, ogólnie miło się tej maseczki używa, również ze względu na zapach. Cena też skłania do zakupu.Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

dość dobra

Kupiłam ją przez wzgląd na to, że nie stać mnie na regularne oczyszczanie twarzy u kosmetyczki, licząc że stan mojej straty T nieco się poprawi. Po miesiącu mogę smiało stwierdzić, że rewelacji nie ma, ale skóra jest widocznie gładsza, a zaskórniki jakby "złagodniały". Minusem jest dla mnie zbyt długie wchłanianie, a że wieczorną toaletkę robie na chwile przed pojściem spać, to muszę dłuugo czekać żeby nie ubrudzić poduszki. Ogólnie jednak: moja skóra ją lubi.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: niecałe pół