Soraya, Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająca maseczka na noc z efektem mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to nowoczesny zabieg złuszczania naskórka, który powoduje, że skóra staje się młodsza i wyraźnie gładsza.

Maseczka przyśpiesza odnowę naskórka i intensywnie odżywia skórę. Bogaty w oligosacharydy ekstrakt z opuncji pobudza proces złuszczania obumarłych komórek oraz stymuluje wzrost nowych. Lipomoist 2022 nawilża, poprawia elastyczność i wygładza skórę. Witamina E i naturalny antyoksydant Bioprotectyl opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry oraz likwiduje drobne zmarszczki. Maseczka poprawa funkcjonowanie skóry i usprawnia proces absorbowania wody przez komórki naskórka. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery.

piękny zapach

Po pierwsze śliczny zapach, wyjątkowo przypadł mi do gustu. Po drugie super nawilżenie. Używam tej maseczki jako kremu na noc i świetnie się sprawdza. Rano budzę się z gładką, miekką skórą. Co do efektu mikrodermabrazji to trochę przesadzili, bo jak krem może zastapic ten zabieg. Jednak jako nawilżacz nieźle się sprawdza i nie zatyka porów. Już zawsze maseczka będzie u mnie mile widziana i uwielbiana.

dziwne toto

Poczatkowo nawet dzialala. Slabo, to slabo, ale czulam rano wygladzenie i nawilzenie skory. Stosowalam co 2 noc. Spektakularnych efektow, o jakich czytalam w recenzjach na wizazu, nie zauwazylam. Po jakims czasie zupelnie przestalam zauwazac, zeby cos robila. Nie pomoglo zwiekszenie/zmniejszenie czestotliwosci stosowania - efektow jak nie bylo tak nie ma. Co wiecej mialam wrazenie, ze robi mi sie po niej wiecej zaskornikow. Aktualnie zostala mi jakas 1/3 opakowania, ale nie moge sie zmusic, zeby ja skonczyc.
Na plus: przyjemny zapach, dosc dlugo utrzymujacy sie na skorze, lagodzenie podraznien, mozliwosc stosowania jako krem pod puder (ladnie wygladzala, nie widac suchych skorek).
Na minus: slabe jakiekolwiek dzialanie.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2/3

cienko... cienko..

1. Wygładzenie - niezauważalne
2. Oczyszczenie - zerowe
3. Nawilżenie - minimalne
4. Efekt mikrodermabrazji - to jakiś żart??

Śmietankowata, lejąca się konsystencja. Chemiczno - tłustawy zapach. Mam wrażenie, że po nałożeniu zostaje na powierzchni, aż do rana utrzymuje sie świecąca tłustawa warstewka. Cera rano jest jakby rozpulchniona.

Nieprzyjemny.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 męczę

pomyłka

mam cerę tłustą.. kupiłam maseczkę po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii na wizazu... jedyne plusy jakie zauważyłam to:
-ładny zapach
-skóra rano jest troszkę gładsza,
ale dla mnie sie nie nadaje.. szukam czegos co dziala skuteczniej

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

całkiem dobrze

Mam cerę wrażliwą, z comiesięcznymi problemami trądzikowopodobnymi. Maseczka b szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, ma miły zapach, skóra rano jest wyczuwalnie gładsza. Do zalet należy jeszcze: cena oraz wydajność.
Natomiast wadą jest to, że chyba stosowanie maseczki nie wpływa na żadne niedoskonałości cery.
Jeśli jednak nie znajdę nic lepszego, to kupię ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

warto kupić

Zacznę od tego, że moja cera nie jest najgorsza, ale nie jest też idealna. Na moją cerę działa świetnie, nawilża, wygładza, rozświetla, od kiedy jej używam mam wrażenie, że moja cera jest po prostu gładsza, kolor bardziej jednolity, a skóra jest zdrowsza. Cena jest niska, tubka duża i widać efekty, jestem bardzo zadowolona :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 1/6

bubelek

Ustosunkuje sie do obietnic producenta:
*wygladzanie - nie zauwazylam
*oczyszczanie - j.w.
*zluszczanie - j.w.

Nie wiem co ta maska ma wspolnego z mikrodermobrazja.
Liczylam ze cos pomoze na zaskorniki ale to moje pobozne zyczenie.
Moze moja problemowa skora jest za trudna dla tego kremu.
Ja naprawde zadnych efektow nie zauwazylam, dlatego po ok. 10uzyciach odlozylam i dam chyba mamie.
Ewentualnie uzyje od czasu do czasu jako krem na noc, nie oczekujac cudow.

Używam tego produktu od:2m-cy

Warto wypróbować

Kupiłam ją zachęcona opiniami moich poprzedniczek i nie żałuję.
Maseczka blyskawicznnie się wchłania pozostawiając buzię dobrze nawilżoną, odżywioną i wygładzoną.
Nie zostawia po sobie tłustej warstwy czego nie lubię i do tego jest tania i niezwykle wydajna.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

Porażka

Jak wczesśniej jedna z wiżażystek napisala, ta maseczke nie robi dosłownie nic, nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu, ogromny minus za to ze podaczas nakładania łzawią mi sie oczy, stosowałam sporo maseczek ale pierwszy raz nastąpiła taka reakcja.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

moje odkrycie roku

Maseczka jest moim odkryciem roku 2008. Kupiłam skuszona opiniami na Wizażu ;)
Używam jej już 4 miesięcy i zauważyłam poprawę cery- mniejsza ilość zaskórników i przykrych niespodzianek co jakiś czas (+ za dobre oczyszczanie). Maseczka dobrze złuszcza i odświeża cerę- dzięki niej rzadziej stosuję peeling z drobinkami. Stosuję zgodnie z zaleceniami na noc ,co dwa dni i następnego ranka skóra twarzy jest przyjemna w dotyku, wygładzona (chodzi o efekt przy dotyku a nie zmarszczki ;)). Ogromnym plusem jest wydajność- maseczki używam raczej regularnie, czasem ktoś mi ją podbiera a i tak po upływie 4 miesięcy nie skończyłam opakowania (zostało jeszce ok. 15%).
Maseczka faktycznie bardziej przypomina krem- nakłada się niewielką ilość, która po mniej więcej kwadransie wchłania się. Przyznaję max gwiazdek. polecam !

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

SUUUPER!

maseczka rewelacyjna! odpowiada mi w niej wszystko, czyli:
super wydajność, piękna skóra po przebudzeniu, zapach, konsystencja, rozwiązanie problemu zaskórników... oj mogłabym gadać i gadać a po prostu polecam spróbować:). do tego cena! używam juz druga tubkę i wreszcie moja sucha skóra jest jednolita, bez łuszczących się obszarów a jednoczesnie pory oczyszczone! mam nadzieję że soraya nigdy nie zakończy produkcji tego cudu;) jedyne co mogę opisać jako minus to fakt, że przy regularnym stosowaniu skóra sie za bardzo przyzwyczaja (ale to chyba normalne) ja zrobiłam sobie dwutygodniowa przerwę przed druga tubką, a obecnie używam co 3-4 dni

Ilość zużytych opakowań: w trakcie eksploatacji drugiego

Fajny krem ;-)

Postanowiłam przetestować, kupiłam i nie zwiodłam się
Jak dala mnie to również krem nie maseczka ;-)
Zalety
- Fajnie nawilża
- odżywia
- rozpromienia
- wygładza
- lekko rozjaśnia
- nie zatyka porów
- bardzo tania i wydajna

WARTO Kupić
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego