Soraya, Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająca maseczka na noc z efektem mikrodermabrazji

Mikrodermabrazja to nowoczesny zabieg złuszczania naskórka, który powoduje, że skóra staje się młodsza i wyraźnie gładsza.

Maseczka przyśpiesza odnowę naskórka i intensywnie odżywia skórę. Bogaty w oligosacharydy ekstrakt z opuncji pobudza proces złuszczania obumarłych komórek oraz stymuluje wzrost nowych. Lipomoist 2022 nawilża, poprawia elastyczność i wygładza skórę. Witamina E i naturalny antyoksydant Bioprotectyl opóźnia proces przedwczesnego starzenia się skóry oraz likwiduje drobne zmarszczki. Maseczka poprawa funkcjonowanie skóry i usprawnia proces absorbowania wody przez komórki naskórka. Maseczka przeznaczona jest do każdego rodzaju cery.

świetna.

- Przyjemna konystencja, dość szybko się wchłania,
- widoczny efekt wygładzenia, lekko rozjaśnia i zwęża pory,
- mam wrażenie, że przynajmniej częściowo zapobiega niespodziankom,
- niesamowicie wydajna - używam jej ok. 2 miesiące prawie codziennie i jeszcze się nie skończyła.

na pewno kupię ponownie.
polecam.

Używam tego produktu od: ok. dwoch miesiacy,
Ilość zużytych opakowań: wciaz 1.

ulubiona!

Musze przyznac, ze to najlepsza maseczka jaka kiedykolwiek mialam. Efekty sa naprawde zauwazalne. Mam cere sucha na policzkach, zaczerwieniona, z pekajacymi naczynkami, a strefa T jest tlusta - rozszerzone pory, zaskorniki, wypryski i tez naczynka na nosie i brodzie.
Maseczke stosuje co drugą noc tylko na czolo, nos i brode - omijam policzki, bo boje sie, ze podrazni. Jest super wydajna i tania. Nawilza, nie zapycha mojej skory, ktora jest niesttey bardzo podatna ;/

Konsystencja jest dosc tlustawa, zapach moze draznic, ale to kwestia przyzwyczajenia. Wystarczy niewielka ilosc - jak kremu. Efekty widoczne byly juz od pierwszych uzyc - zniknal problem suchych skorek, buzia stalaa sie gladsza, mieksza, o jednolitym kolorycie, do tego nawilzona. Rano sie nie swiece. Nie zwężyla tak porow jak ja bym sobie zyczyla, ale bede ja stosowac dzielnie z nadzieja, ze poprawi jeszcze bardziej stan mojej skory. Po trzech miesiacach ją odstawie, a pozniej znow do niej wroce.

Generalnie polecam. Warto.Używam tego produktu od: miesiąca

Używam jeszcze tej maseczki i muszę przyznać, że trzeba ją odstawiać co jakiś czas, bo skóra się przyzwyczaja. Wowczas daje ja facetowi do smarowania skory i sie potem zamieniamy. Oboje jestesmy zadowoleni.

Dobra, bez rewelacji.

Używam jej bardzo nieregularnie, ciężko ją wcisnąć w grafik, pomiędzy retinoidy/nawilżacze :) dlatego wypowiem się na temat jej doraźnego, nie długofalowego działania.
+ odrobinę wygładza;
+ rzeczywiście złuszcza naskórek - mi schodził ze skrzydełek nosa;
+ twarz wydaje się być naprawdę nawilżona;
+ tania;
+ intensywny zapach, nie każdemu musi się podobać;
+ bardzo, bardzo wydajna.

-/+ nie wiem czy to wada czy zaleta. Wyraźnie, w bardzo krótkim czasie oczyszcza twarz, co u mnie objawia się "wyciąganiem" na zewnątrz ropnych krostek. Jeżeli chcę przyspieszyć proces powstawania->wysuszania krostki smaruje ją punktowo, a za kilkadziesiąt minut/do kilku godzin na buzi pojawia się biały czubek.

- UWAGA NA OCZY! Zalecenie producenta, żeby omijać je szerokim łukiem to nie czcze ostrzeżenie. Po tym jak posmarowałam nią pod oczami wylądowałam następnego dnia w klinice okulistycznej. Płukanie oczu, krople i inne specyfiki pomogły dopiero trzeciego dnia. Oczy tak mnie bolały, że nie mogłam ich otworzyć.

Rewelacja!!! :)

Jest to najlepsza maseczka jaką kiedykolwiek używałam, która daje efekt już po pierwszym użyciu. Mam cerę z tendencją do niedoskonałości, zaczerwienień i ta maseczka przez noc to wszystko doskonale reguluje. Cera jest wygładzona, odrobinę rozjaśniona, na dodatek mam wrażenie, że niedoskonałości są mniejsze, o czym nie wspominał producent. Maseczki używam wtedy, kiedy jej potrzebuję i następnego dnia widzę doskonałe efekty. Przy zbyt częstym jej stosowaniu, skóra twarzy może zostać przesuszona, w zależności kto ma jaką cerę, dlatego najlepiej używać jej zgodnie z z zaleceniami producenta. Nie znalazłam jakichkolwiek minusów, dostrzegam same plusy. Cena tego produktu w porównaniu do działania jest po prostu rewelacyjna :)

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wybieram się właśnie po 2-gie opakowanie :)

Bardzo dobra na noc :)

Używam ją na noc, szczerze przyznając - wtedy , gdy nie zapomnę :) najczęściej jednak sięgam po nią, gdy potrzebuję by nastepnego dnia moja buzia wyglądała przyzwoicie. I tak się dzieje. Budzę się z buzią gładką, rozjaśnioną, wyglądającą zdrowo. Wszelkie zaczerwienienia przez noc znikają ... ominął mnie także problem suchych skórek, z którymi czasem się borykałam. Kocham ją za wszystko :) a także za zapach... piękny... Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 roku

kocham ja!

Moja ulubiona maseczka ktorej uzywam albo co drugi dzien (jak poleca producent) albo codziennie albo raz w tygodniu, w zaleznosci od czasu, nastroju i kondycji skory. Mam ogromne sklonnosci do alergii i czasem ciezko przewidziec czy jak zjem truskawki albo uzyje zlego toniku, nie bede miala zaczerwienienia na twarzy albo czerwonych kropek, jakby mnie pogryzly komary. Ta maseczka lagodzi te podraznienia i znikaja w 1 noc. Swietnie regeneruje naskorek, ewentualne przebarwienia tez szybko znikaja. Co do wygladzania to nie wierze ze jakikolwiek krem/maseczka moze idealnie wygladzic skore. Uzywam jej od 2 lat i ciagle jestem nia zachwycona, na pewno kupie kolejna jak ta sie skonczy. Ma cudowny zapach, jest bardzo wydajna, wygodne i ladne opakowanie. Moge jej zarzucic jedynie to ze czasem jak jest przerwana skora to maseczka szczypie w twarz ale jest to krotkie, a efekty sa dla mnie tak powalajace, ze nawet to nie odbierze jej gwiazdki.

Nieco irytujący zapach:)

Całkiem niezła - maseczka, nie-maseczka? - krem na noc? Ja takwłaśnie stosuję. Jak krem na noc na olejek Decleor. Jest niezła, cudów nie należy się spodziewać, dość dobrze natłuszcza, nawilża, nie wygładza jakoś spektakularnie, ale za tę cenę...Kupiłam z ciekawości jako maseczkę, jednak producent każe stosować inaczej - nie używam co drugi dzień bo chyba jej wtedy nigdy nie wykończę...Ogółem - można, ale ja już nie wrócę. Aha, i zapach (zielska, bardzo intensywny) - jest irytujący. Rzadko przeszkadza mi zapach kosmetyków pielęgnacyjnych, ale to zielsko...

Używam tego produktu od: dłuuuugo:
Ilość zużytych opakowań:połowa?

Warto spróbować

Wydajna, nadaje się bardziej jako krem na noc, fajny zapach - migdałowy , ale dość intensywny, dlatego warto spr. przed zakupem. Oczyszcza delikatnie, efekt jest trwały, ale nie spektakularny, nie podraznia.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Na mnie działa

Po dwóch miesiącach stosowania maseczki mogę stwierdzić, że działa, i to w taki sposób na którym mi zależało. A zależało mi na oczyszczeniu paszczy i zwężeniu porów - i faktycznie po dwóch miesiącach regularnego stosowania (co drugi wieczór) buźka jest wyraźnie gładsza, wyeliminowałam grudki na czole, pory są mniej widoczne, więc jestem bardzo zadowolona.
Są też minusy - maseczka słabo się wchłania (na mojej mieszanej cerze, może przy suchej wygląda to inaczej) i mimo iż nakładam naprawdę cienką warstwę, to po pewnym czasie zostaje mi na twarzy tłusto-mokra warstwa, raczej irytująca. Ale uznałam, że warto się przemęczyć :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

niezła

Fajna maczka za przystępna cenę. Zawsze używam na noc, rano twarz wygląda na bardziej wypoczęta. Skóra jest miękka, nawilżona, wygładzona, koloryt wyrównany. Ładnie pachnie, jest bardzo wydajna i gęsta.

Używam tego produktu od:pol roku

tylko na początku

Kupiłam oczywiście pod wpływem pozytywnych recenzji i z początku byłam bardzo zadowolona. Skóra rano była wypoczęta, miękka, gładka, rozjaśniona. Ale teraz, gdy już kończę opakowanie mam wrażenie, że ta krem-maseczka wręcz pogarsza stan mojej cery. Teraz rano widzę i czuję, że skóra jest szorstka, przesuszona, zaskórniki bardziej widoczne.
Ogólnie ta maseczka w ogóle nie nawilża, najwyżej natłuszcza. Od jakiegoś czasu moja cera jest przesuszona mimo (albo przez) używania tej maseczki.
Konsystencja super, wchłanianie dobre, zapach może być, nie podrażnia.

Używałam ją na różne sposoby: codziennie, co drugi dzień (jak zaleca producent), co kilka dni. Efekty są takie same, czyli żadne.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

cudotwórca

Muszę wreszcie pochwalić publicznie tą maseczkę.
Mam już drugie opakowanie co świadczy o tym że naprawdę lubię ten kosmetyk i będę do niego wracać.
To jest maseczka specyficzna, nie stosuję jej regularnie, dopiero gdy widzę że moja skóra staje się kapryśna, zanieczyszczona z rozszerzonymi porami i wypryskami, grubszą warstwą smaruję buzię na noc i nie zmywam do rana.
Maseczka cudownie goi wypryski, rano są zasuszone i prawie niewidoczne, zawsze rano zastanawia mnie fakt jak ona to robi ;)
Cera wygląda po niej jak po urlopie, jest idealnie gładka, rozjaśniona. Jedynym minusem jest to że lekko wysusza skórę i rano czuję trochę dyskomfort ale wystarczy użyć kremu nawilżającego i to mija.
Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa