Babydream, Krem do twarzy i ciała

Babydream, Krem do twarzy i ciała

Krem z rumiankiem oraz pantenolem, z woskiem pszczelim oraz witaminą E. Nie zawiera oleju mineralnego, barwników ani konserwantów.

rewelacja

Na stałe zagościł na mojej półce dzięki delikatności i właściwościach pielęgnacyjnych godnych drogiego specyfiku.
Stosuję na noc - nie zatyka porów, świetnie nawilża.
Cena śmiesznie niska jak na tak dobry krem. Zostanę przy nim na długo.
Wydajność również godna pochwały.

Używam tego produktu od: 1 rok

niepozorny, zwykły, najlepszy!

Jestem w szoku że taki taniutki, kremik może być taki świetny! Mam mieszaną cere w kierunku tlustej, mnóstwo zaskórniakow, gdzie niegdzie jakaś niespodzianka, do tego bardzo wrażliwa i alergiczna, ten krem okazał sie stworzony dla mnie :) wchłania sie do matu co jest efektem tak cudownym na mym obliczu że wprost nie dowierzam gdy patrze sie w lustro, u mnie to jest tak żadkie zjawisko jak śnieg w lipcu, poza tym pieknie nawilża, łagodzi podrażnienia no i nie zapycha, cera jest ładna i gladka, ideał!Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: dopiero pierwsze w trakcie ale bedzie ich sporo :)

Idealny dla niewymgających !!!

Krem idealny dla osób poszukujących niezapychającego, bez sztucznych dodatków kremu najlepiej na noc (krem jest dosyć tłustawy)

Po pierwsze wspaniale wygładza, likwiduje zaczerwienienia i nadaje skórze fajną elastyczność.

Aktualnie krem dostępny jest w tubie !

POLECAM !

nie podrażnia!!!

krem bardzo fajny zwłaszcza za taką cene ja mam niesamowicie sucha wrazliwa cere a ten krem łagodzi podrażnienia nawilza jednak troche słabo ale zdecydowanie lepszy od SVR za 60 zł ktorego używałam przed nim

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

dla mnie bomba

To najlepszy krem nawilżający, z jakim się do tej pory spotkałam. Jak dla mnie, ma same zalety

+ ma lekką konsystencję, ale mimo to dobrze nawilża
+ nie podrażnia, a nawet koi i uspokaja cerę
+ od razu po użyciu skóra jest przyjemna w dotyku, gładka, nieściągnięta i efekt ten się utrzymuje
+ dobrze się rozprowadza i wchłania, nie jest lepki
+ tani i wydajny

Używam tego produktu od: niecałego roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 4

***

Kupiłam sobie ten kremik przy silnym przesuszeniu, podrażnieniu i swędzeniu skóry spowodowanym bodajże alergią. Wcześniej używałam tzw. aptecznych baz, ale są one dosyć drogie i nieprzyjemne w użyciu, więc pomyślałam, że krem dla niemowlaczków być może będzie wystarczająco delikatny i odżywczy, aby mi pomóc.
Delikatny - niekoniecznie, powoduje czasem pieczenie. Odżywczy - trochę pomaga, nawilża i natłuszcza, ale chyba potrzebuję czegoś mocniejszego.
Próbowałam go także używać na całe ciało w momencie jego silnego "zimowego" przesuszenia, ale tu z kolei jest zbyt zatykający.
Zapach przyjemny, spora wydajność. Nie umiem w tej chwili powiedzieć, czy kupię go ponownie; wypróbuję inne i wtedy ocenię, jak się sprawował w porównaniu z ofertą konkurencji. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

niepozorny a skuteczny

zakupiłam go z myślą o używaniu jako nocny nawilżacz i przyznaję,z ę dobrze się spisał:

+ jest lekki ale dobrze nawilża skórę;
+ po zastosowaniu mam wrażenie ściągniętej skóry ale rano jest ona doskonale nawilżona, gładka, miękka;
+ zaskakująco dobrze radzi sobie z moja suchą skóra ale efekty sa widoczne przy regularnym stosowaniu;
+ przyjazny skład;
+ nie zapycha;
+ tani:
+ wydajny;
+ duża pojemność;

taniutki-ale jakosc super

po
1.cena- niska:)
2. superowy kremik,ładnie sie rozprowadza, cera jest nawilzona, ale nie swieci sie, moge go nakładac duzo na buzka a mimo tego skora pozostaje swierza i nie swieci sie jak po wiekszosci kremow,
3. duza pojemnosc:) starczy na długo.. POLECAM

Używam tego produktu od:roku

znam, polecam

Kupiłam dla córci, i kiedyś przypadkiem obsmarowałam ją i siebie też bo wybrałam zbyt dużo ze słoiczka. Miluśki, gładziuśki, nie tłuści, nie świeci się. Kupuję i polecam.

Używam tego produktu od:6mcy
Ilość zużytych opakowań:2szt

zupełnie OK

Krem zupełnie przyzwoity. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. We mnie wchłania się do matu, nie ściąga skóry, dobrze nawilża, skóra po nim jest gładziutka, bez uczucia poślizgu. W zimie kapituluje w konfrontacji z niskimi temperaturami, polecam poszukać sobie na ten czas czegoś bardziej treściwego. Przy zmaltretowanej alergią buzi po aplikacji umie zaszczypać, ale i tak mniej niż przy reszcie stosowanych gotowych preparatów.
Zapach nie jest nachalny,. szybko się ulatnia. Nie lepi się na buzi, nie bieli. Da się na nim zrobić sensowny makijaż.
Nie podrażnił ani nie uczulił mnie, więc ma ciepłe miejsce w mojej pamięci zapewnione.
Podsumowując-całkiem rozsądny krem nawilżający za małe pieniądze.
Używam tego produktu od: opakowanie jest duże, starcza do twarzy na bardzo długo.

Miłość od pierwszego użycia :)

Kupiłam ten kremik gdyż nie miałam żadnego specyfiku na noc a nie chciałam też wydawać dużo kasy. Krem okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie ma moim zdaniem minusów, a oto plusy:

+ nawilża
+ wygładza (nałożony na noc daje rano mega-gładką skórę)
+ dobry skład sprawdzony z listą dr Różańskiego
+ wydaje się ciężki ale na twarzy jest ok

dopisek: po miesiącu używania oceniam ten krem niżej, jest nadal ok ale nic w zasadzie nie robi szczególnego, 5 * jakie mu dałam to za dużo, odejmuję więc 1*

Polecam ten cudowny krem :)Używam tego produktu od: tydzień

Bardzo dobry krem

lekka konsystencja
calkiem dobry sklad
BEZ PARAFINY
wydajny
tani
zapach co prawda nie zachwyca ale nie mozna miec wszystkiego
w polaczeniu z zelem z tej seri daje bardzo dobry efekt cera jest uspokojona , nawilzona i odswiezona bo krem nie zawiera zapychaczy...
polecam

Używam tego produktu od: pol roku