SVR, Xerialine Creme Visage (Krem do twarzy)

SVR, Xerialine Creme Visage (Krem do twarzy)

Krem nawilżający do codziennej pielęgnacji suchej skory twarzy dzieci i dorosłych. Xerialine zawiera kompleks nawilżający (mocznik, kwas mlekowy, glicerol), którego działanie wzmocnione jest technologia ciekłych kryształów. Dzięki temu Xerialine na długo nawilża wysuszoną skórę.
Formuła O/W łagodzi uczucie napięcia skóry i odnawia film hydrolipidowy.
Doskonale nawilża i delikatnie natłuszcza, łagodzi podrażnienia, skóra staje się miękka, delikatna i wygładzona.
Zawiera: 1,5% mocznik, kwas mlekowy, gliceryna, masło Karite, alantoina, L-fukoza

świetny!

Szukałam kremu, który szybko i skutecznie nawilżyłby skórę po kuracji kwasowej, a jednocześnie nie byłby tłusty ani zbyt ciężki. Xerialine poznałam dzięki próbce i to był strzał w 10! Konsystencja jest treściwa, ale łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania (na mojej mieszanej skórze nie do matu). Początkowo używałam go tylko na noc, bo miałam wrażenie, że makijaż na takim treściwym kremie może się nie utrzymać, ale kiedyś przypadkiem nałożyłam go na dzień zamiast Biodermy Legere i w tej roli też bardzo dobrze się sprawdził :D Makijaż trzyma się świetnie, jedna warstwa sypkiego pudru ładnie go zmatowiła, a skóra jest gładka i zadbana.
Samo działanie kremu jest wyśmienite - nawilżenie jest bardzo dobre i w dodatku długotrwałe, skutecznie i szybko pozbyłam się suchych skórek. Do tego krem jest bardzo delikatny, praktycznie bezzapachowy, nie ma mowy o podrażnieniu czy zapychaniu :D
Opakowanie bardzo funkcjonalne, nic się nie marnuje i nie psuje dzięki bajeranckiej pompce :)

TAK!

Mam cerę mieszaną, trądzikową, przesuszoną kwasami.

Krem świetny, szybko się wchłania, nadaje się pod makijaż, zostawia miłą, miękką skórę, czuję, że po jego użyciu jest dobrze nawilżona.
Minusem jest to, że skóra trochę się po nim świeci, ale baza pod makijaż załatwia sprawę.
Nie zapycha.
Polecam.

Ilość zużytych opakowań:

Doskonały

świetny krem, używam go głównie na noc po zrobieniu peelingu SVR Xerialine Gommage (równie doskonałego), bardzo dobrzez łagodzi wszelkie podraznienia. Mimo, że mam cerę mieszanę, nie zapycha porów, po przebudzeniiu skóra jest swieża i wygładzona. Czasem stosuje go także na dzień, bardzo dobrze sprawdza się pod makijażem, nie ma mowy o wałkowaniu podkładu. Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Polecam!

Krem swietny na kazda okazje: na dzien, na noc, na podraznienia. Fajne opakowanie - tubka z aplikatorem. Dobrze matuje, ale delikatnie nawilza. Do cery wrazliwej idealny. Polecam.

Używam tego produktu od:nie pamietam

zapchał mnie!

- krem mnie zapchał
- podrażniał mi cerę
- nie mogłam go używać w okolicach oczu, ponieważ mi łzawiły w jednej sekundzie
- nie mogłam znieść tego zapachu (mimo, że balsam xerialine lubię. ale widocznie nie lubię tego zapachu na twarzy).

miałam 2 tubki. jedną oddałam, 2 chciałam zużyć, ale nie mogłam tego zrobić do końca. użyłam ok połowę (myślałam, że może się przyzwyczaję..) ale się nie przyzwyczaiłam. zużyłam wcierając w stopy.

Nie kupiłam więcej i nigdy więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: pół

lepszy od clarinsa

Rozczarowana nowym kremem firmy Clarins, postanowiłam wypróbować nawilżacze SVR - Xerialnie i Xerial5. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, krem ma fajną lekką konsystencję, dobrze się wchłania i wygładza. Nareszcie moja skóra jest porządnie nawilżona przez długi czas. Absolutnie nie podrażnia, jest bardzo łagodny. Wyraźnie poprawił kondycje mojej skóry. Ogólnie bardzo dobry krem nawilżający, cena jak najbardziej adekwatna do jakosci czego nie można powiedzieć o niektórych drogich bublach...Używam tego produktu od: 2 miesiące

Dobrze nawilza

Uzywam go na zmiane z kwasami i niezle radzi sobie z przesuszeniem skory. Dopiero po zastosowaniu tego produktu zdalem sobie sprawe znaczy slowo nawilzanie.
Niestety nie moge go stosowac na codzien, gdyz krem powoduje swiecenie i podejrzewam, ze lekko zapycha. Ale jest to krem dla suchych cer, wiec nie odejmuje gwiazdek - mam cere tlusta. Dla osob o suchej skorze bedzie idealny.
Dla mnie w sam raz do sporadycznego uzywania, kiedy skora jest zmeczona kremami antytradzikowymi.
Polecam.

Używam tego produktu od:4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Dobry, ale drogi..

Krem ładnie się wchłania, nie pozostawia na twarzy tłustego filmu, nie zatyka porów. Dosyć dobrze nawilża. Produkt jest dość wydajny..

Używałam zamiennie z Xerialine balsam do ciała - Xerialine do twarzy jest troszkę lżejsze, natomiast efekt jest porównywalny.
Dlatego nie kupie ponownie tego kremu, gdyz taniej (taka sama cena) wychodzi kupno balsamu do ciala (500ml)..

Skład podobny (w balsamie nawet lepszy), działanie również podobne - wiec po co przeplacac?

Świetny nawilżacz

Został mi polecony przed mojego dermatologa. Mam cerę cuchą i niestety odwodnioną, walczę z tym jak mogę. Xerialine cudownie nawilża, a nakładany regularnie co 2-3 godzinki, doprowadza skórę do miękkości pupy niemowlęcej :P. Dla mnie kompletne cudo :). Wygodne opakowanie z pompką. Pod makijaż również sprawdza się dobrze. Polecam! Jedynym minusem jest cena przy pojemności 40 ml:/ Jednak przy oszczędnym ( ale nie przesadnie) aplikowaniu starcza na dłuuugo Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w takcie drugiego