Kryolan, Ultra Fluid Foundation

Kryolan, Ultra Fluid Foundation

Kategoria
Marka

Fluid nadaje się do wielu typów cer. Jest delikatny w swojej konsystencji i łatwo się go nakłada. charakteryzuje się wysoką zdolnością krycia, nie tracąc efektu transparentności. Wpostaci szklanej butelki z aplikatorem.

fluidy

Świetny do charakteryzacji

Posiadam podkład w kolorze białym, nie używam go na co dzień, więc nie potrafię ocenić jak sprawuje się jako regularny kosmetyk. Używany od czasu do czasu nie zapycha, nie wysusza, nie dzieje się nic złego.

Ale powiem wam jedno - to cholerstwo trzyma się cały dzień i całą noc na mojej tłustej cerze, bez żadnych poprawek i pudrowania!

Mocne krycie uzyskuje się przy 3 warstwie, co jest moim zdaniem zaletą - nie cała twarz wymaga szpachli, można odpowiednio dawkować większą ilość podkładu na to, co chce się zamaskować.
Ładnie stapia się ze skórą gdyż ma wodnistą konsystencję. Szybko przez to zastyga, co może sprawiać trudności w nakładaniu.
Nie warzy się i pozostaje matowy.

Generalnie nie lubię podkładów, omijam je szerokim łukiem ponieważ moja cera odrzuca je jak nieudany przeszczep, ale z Kryolanem tworzy zgrany duet.
Kosmetyki tej firmy służą do wykonywania makijażu oraz charakteryzacji w telewizji, teatrach i profesjonalnych salonach, co samo za siebie mówi o ich jakości - trzeba tylko nauczyć się ich używać, to jest coś zupełnie innego od kosmetyków dostępnych w drogeriach…

dwa plus

Podkład najśredniejszy z średnich. Obiecywane mocne krycie nie ma miejsca a podkład nie jest też pielęgnacyjny.
Bywa że używam podkładów słabo kryjących ale muszą one nawilżać lub po prostu prześlicznie wyglądać na buzi *coś z nią robić* tu byłam zawiedziona. Lubię Kryolan dlatego doszukiwałam się- chyba trochę na siłę - zalet tego podkładu ale jest ich niewiele. Podkład przyjemnie pachnie i nie uczula przy tym wygląda bardzo naturalnie ale góra na 3 -4 h potem przy suchej skórze uwidacznia wszystkie skórki,nawet te normalnie niewidoczne i wygląda się po prostu nieestetycznie a przecież podkład stosujemy po to żeby właśnie wyglądać estetycznie. Niestety nie dla mnie choć nie wiem jak zachowa się na skórze tłustej.

Używam tego produktu od: używałam 4 - 5 mieś
Ilość zużytych opakowań: jedna buteleczka

świetny naturalny efekt

* ładnie kryje drobne niedoskonałości - jest dokładnie tak jak pisze producent: to podkład średnio kryjący
* ślicznie wyrównuje koloryt skóry! wygląda nieskazitelnie i jak tu już ktoś pisał - tak czysto - za to duży plus!
* w ogóle nie widać go na twarzy, wygląda baaardzo naturalnie
* nie zapycha porów
* utrzymuje się baaardzo długo - w ogóle się nie ściera nawet w upale
* niezliczona ilość odcieni - baaardzo duży plus (alabaster - ideał dla bladolicych)
* średnio wygodne ale higieniczne aplikowanie szpatułką (ja szpatułką wyjmuję podkład na rękę, nie na twarz)
* cena niewygórowana - dałam za niego w hurtowni 42zł - nie raz te drogeryjne są droższe
* minus - straaasznie zapycha przy codziennym używaniu, ale że ja używam głównie na wyjścia i śluby - nie jest źle

Trzeba tylko uważać żeby nałożyć go w miarę szybko - szybko zasycha - i cienką warstwą - ewentualnie po wyschnięciu dołożyć kolejną :)
Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

zawiodłam się, tylko dla nieskazitelnej cery

Używałam go na twarzy innych osób, które raczej na co dzień nie mają problemów z niedoskonałościami, ale ten podkład nie kryje nawet idealnej cery. Przy rozsmarowaniu na twarzy staje sie jakby jeszcze bardziej rozwodniony. Nie podoba mi się jego konsystencja, nie daje też satynowego wykończenia. Stworzony chyba tylko dla osób z piękną cerą, które chcą mieć poczucie, ze są pomalowane...ale jeżeli nie ma żadnego efektu, to po co go w ogóle nakładać go na twarz? Przy tak niewidocznym efekcie, moim zdaniem cena też jest wygórowana 49 zł - za co? :(

Używam tego produktu od: lipiec 2010
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie skończyłam

Nie zamienie na żaden inny!!!!

Nie mogę zgodzić się z niektórymi recenzjami, które mówią tu o lekkim kryciu "lekka mgiełka", jest to podkład, którym można uzyskać dosyć spory zakres krycia, od delikatnego do mocnego. Nie bez powodu nazwano go podkładem profesjonalnym, używanym przez wykwalifikowane wizażystki, ponieważ należy umieć się nim malować, a by uzyskać porządany efekt. Jest to podkład średnio- kryjący, a więc z dużymi defektami trzeba ratować się koretkorem luz kamuflazem, ale nazwa mowi sama za siebie średnio- kryjący, a nie mocno kryjący, ale też nie lekko, więc nie wiem skąd te recenzje. Ja postępuję w ten sposob: nakładam pierwszą warstwę (oczywiście po nałożeniu na skórę, przed roztarciem, należy odczekać kilka chodziaż sekund, aby mógł nabrać konsystencji, inaczej będzie się mazać), następnie po odczekaniu np 20 sekund nakładam drugą warstwe (co powoduje, że podkład kryje coraz mocniej), z kolejną wartswą robię to samo. Efekt? Buzia jak z okładki, odmłodzona, odświeżona, taka promienna, jakby czysta:P:)

Dodatkowo używam paletki korektorów peggy sage, oraz pudru sypkiego Kryolan Anti Shine.

Podkład trzyma się cały dzień, bez poprawek, a mam skórę tłustą. Nie zatyka porów, ogromny wybór kolorów. NAPEWNO KUPIĘ PONOWNIE

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 3 po 30 ml

Świetny ale nie nie kryjący

Podkład bardzo dobry trwały dobrze się rozprowadza ładnie stapia się ze skórą przyjazny i przyjemny lekki na lato idealny. Kupiłam jednak ten kosmetyk dla tego wspaniałego krycia...a nie kryje świetnie- kryje odrobinę mniej niż Ever Fresh chociaż jest chyba od niego lepszy bo wygląda naturalniej. Dermacol pod względem krycia bije go na głowę... Właściwie to napaliłam się na Kryolan a Dermacol był przy okazji..Dobrze że jednak kupiłam Dermacol -to on kryje nie Kryolan. Dałabym mu nawet 5 bo jest naprawdę dobry chociaż dość drogi ale czuję się trochę oszukana bo szukałam czegoś mocno kryjącego (na ślub brata) a producent obiecał mocne krycie.
Kupie go raczej na 100% ponownie i być może wymienie na niego Ever Fresha jako że jest dość drogi jak na mój uczniowski budżet nie wiem jednak czy będę go używać na co dzień czy będę tylko do niego wracać ale sądzę że za jmie stałe miejsce w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: ok tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Na pewno go wiecej nie kupie,kicha!

Zalety:

- ladnie wyglada na buzi
- wydajny

Wady:

- zeby dobrze nalozyc trzeba szybko go nalozyc szybko wysycha,czlowiek niz doslownie szura po twarzy zeby dobrze bylo
- mimo wszystko nie jest taki lekki i zapycha
- cena za wysoka jak na takie cos
- nieporeczne opakowanie po kiego grzyba ten patyczek tam?! nie mogli dac pompki ?!
- byle jaki po prostu podklad i tyle

Nie polecam !

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 i ostatniego

moze byc

wlasciwie to ciezko okreslic czy jest taki cudowny jak wszyscy zachwalali :)

fakt - super sie rozprowadza ale to jest wlasciwie taka lekka warstewka, mgielka na twarzy. jak ktos ma wypryski to sobie nie poradzi chyba ze z bdb korektorem lub kamuflarzem

trwaly, dlugo utrzymuje sie na twarzy (nawet mojej mieszanej sklonnej do blyszczenia) ale nie daje kompletnego matu co dla mnie jest plusem.

kolor - mialam olive ale byl zle dobrany

rewelacyjny flakonik z patyczkiem

wyprobowalam kilka kosmetykow z kryolana i uwazam ze sa trochę przereklamowane, jedyne co mozna polecic z czystym sumieniem to fixator

Nie wiem czy go jeszcze kupie.

Używam tego produktu od: 1 buteleczka

dobry ale potrzebny korektor

fluid dobrze sie rozprowadza, mozna w jednym miejscu nakładac więcej, w innych mniej, wyglada naturalnie, nie tworzy efektu maski

jest trwaly, nie zmywa sie w ciągu dnia, nie przetłuszcza się

ale na naczynka i sińce pod oczami ten fluid to za malo - potrzeba jeszcze korektora

jesli chodzi o kryolan to jest super paleta kolorow do wszystkich produktów nawet bladziochow

nie wiem czy dac 3 czy 4 najchetniej dałabym 3+
Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Dobry ale...

nie wiem o co tyle szumu. Miał byc perfekcyjny. A to fluid jak to fluid - faktycznie doskonale się rozprowadza, ładnie wtapia się w cere, komponuje sie z jej kolorytem, troche matowi, troche kryje, ale zeby miał bardzo dobrze wlasciwosci kryjące? Nie wiem na jakiej podstawie ta opnia. Bez korektora ani rusz.
Jesli bedzie okazja to pewnie kupię go drugi raz, ale nie jako rewelacje, a zwyczajnie dobry, fajny fluid.
Minusem jest oczywiscie szklana buteleczka z patyczkiem, jak zawartosc sie konczy to trzeba kombinowac by wydobyc ze słoiczka zawartosc