Lovely, Lip Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Lovely, Lip Care, Lip Balm (Balsam do ust)

Nadaje ustom promienny połysk, odżywia je i pielęgnuje, dzięki zawartości witaminy E i oleju z pestek mango. Sprawia, że nawet wysuszone i popękane wargi nabierają blasku. Zawiera ochronne filtry UVA i UVB.
Nie zawiera konserwantów.

Cena: 6zł / 10ml

Idealny balsam/błyszczyk!!!

Skonczyła mi sie pomadka ochronna do ust hydro i postanowiłam kupic cos nawliżajacego do ust,znów miała to byc pomadka ochronna ale po przeczytaniu rezenzji tego balsamu szybko poleciałam po niego do roosmana ;) Kupilam za śmieszna cene 4,99zł i jestem zachwycona! Jużchyba nigdy sie z nim nie rozstane.Więc:
-ma świetną gesta konsystencje
-ładny zapach
-błyszczy na ustach jak najlepszy błyszczyk
-bardzo dobrze nawliza
-trzyma sie na ustach tak długo że nie mogłam uwierzyc
-najlepszy jaki do tej pory uzywałam
-bije na glowe wszystkie błyszczyki i pomadki typu nivea

Polecam z całrgo serca :)

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1 (ale na pewno nie ostatniego ;) )

Genialy kosmetyk do ust!!!!

Mam i ja! Super pachnie wanilią,gęsty a to ważne.
Daje 5 dlatego że jest on najlepszy! Super pachnie,smaku super wanilią,gęsty.Same zalety nie ma wad.
Do kupienia w Rossmannie. dla mnie 5Używam tego produktu od:połowa 1
Ilość zużytych opakowań: jeszcze jest :P
Zapomniałam dodać,że jest b.dobry,gęsty nie klei się ,nawilża,natłuszcza.Usta pięknie lśnią,długo się trzyma na ustach.Jest strasznie tani.Dostępny w drogeriach Rossmann.Szczerze polecam,na pewno kupię jeszcze jeden egzemplarz,bo kosmetyk jest tego wart! Polecam serdecznie.

super

Balsam jak dla mnie jest super :) Daje efekt mokrych ust , gdzie niektóre blyszczyki nie sa w stanie dac tego efektu.

Balsam jest super wydajny, ma ladne opakowanie , nawet dlugo utrzymuje sie na ustach , a gdy ma sie popekane usta , natychmiast je nawilza . Polecam kazdej z nas :) A do tego jest bardzo tani : )

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:1 w toku

Dobry

O zapachu mango-wanilia, nadaje ładny połysk, nawilża i pielęgnuje, jest po prostu ekstra. Nie klei się, nie jest gęsty. Opakowanie jest ładne i ma wygodny aplikator. Polecam, jest dobry.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:brak

Lubię

Kupiłam ten balsam po zachwytach mojej koleżanki. Podoba mi się w nim (kiczowate, ale urocze) opakowanie, które jest praktyczne, trwałe i nic się z niego nie wylewa. Konsystencja balsamu jest dość rzadka, aczkolwiek dzielnie trzyma się ust i nie spływa. Uzyskany nim efekt jest bardzo naturalny, lekko błyszczący ze złoto - różowymi niewyczuwalnymi drobinkami (w słońcu). Jeśli chodzi o pielęgnacje to jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana - usta są miękkie, lekko natłuszczone i przyjemne w dotyku. Cenię w nim to, że praktycznie nie waży się (chyba, że nałoży się go zbyt dużo). Lubię jego słodki, nienachalny (na szczęście!) zapach, przyjazną cenę i wydajność. Zmieniłabym jedynie paskudny smak i trwałość (nie jest zachwycająca, ale przymykam oko ;)). Moim zdaniem jest to świetny produkt (jak na Wibo) - z pewnością mogę go polecić.Używam tego produktu od: trzech, czterech miesięcy

Maleńkie cudeńko

Edytuję recenzję, poprzednio dość pozytywną, aby dać w końcu temu kosmetykowi maksymalną ilośc gwiazdek. Ale do rzeczy:

Balsam działa. I to bardzo dobrze. Zostawiony na noc zregeneruje skórę, zaleczy ranki (dla mnie to ważne, wygryzam usta), zmiękczy i nawilży usta. Niezastąpiony na dzień - usta od razu lepiej po nim wyglądają. Po za tym, ładnie wygląda - jak przezroczysty błyszczyk, nie zostawia żadnych smug, ale za to szybko się "zjada". No trudno, coś za coś. Dodam jeszcze, że jest makabrycznie wydajny, używałam go i używałam, tak naprawdę nie skończyłam nawet po paru miesiącach 1 opakowania, w końcu z nudów kupiłam drugie ;)

I dobrze działa nie tylko na usta - stosowałam go na różne, przesuszone miejsca i też świetnie działa :) Więc w ekstremalnych wypadkach jako punktowy kremik też dobrze wypadnie.

Pokochałam go, nie zamienię na stałe na żaden inny balsam, nawet gdyby dawali mi Lancome za darmo. Polecam serdecznie, bo może wygląda niepozornie leżąc na półeczce Wibo za kilka złotych, a robi naprawdę dużo dobrego.

Używam tego produktu od: daaaaawna

Uratował moje usta

W grudniu moje usta przechodziły chyba najgorszy okres w roku. Po wysuszających usta pomadkach Nivei i mrozach były wysuszone i piekły. Żadne mazidło sobie z nimi nie radziło. Zdecydowałam się kupić ten balsam zachęcona opiniami przyjaciół i recenzjami na wizażu. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, a bałam się co jeszcze może się z nimi stać, bo to było moje pierwsze podejście do błyszczyków Wibo. Po trzech dniach usta były wygładzone i rozjaśnione, co bardzo mnie zdziwiło i jest oczywiście plusem. Dobrze chroni przed wiatrem. Na zimę idealny. Wygładza nie tylko optycznie o czym już pisałam, ale i daje efekt pełnych ust. Połysk piękny, szklisty, ale niestety krótkotrwały. Bezbarwny lecz daje perłowy, rozjaśniający efekt. Gęsty i wydajny. Bardzo łatwo się go aplikuje, czy to w autobusie, czy nawet schodząc po schodach ;). Pięknie pachnie wanilią. Nie skleja ust. Podsumowując, zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i na pewno kupię go jeszcze na lato, bo wiem, że mnie nie zawiedzie.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

jest dobry ;)

Wyraźnie widać , że usta po nim są zdrowsze, bardziej miękkie.
Hm, ja mam smak mango, ale jest w miarę dobry.
Nadaje ładny wygląd ustom.
Cena jest niska.
Jedyne co mi się nie podoba to format balsamu. Ciężko się go rozsmarowuje, no chyba że ktoś ma wprawę :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

ok

w sumie to fajny produkt za niewygórowaną cenę, ale rewelacji wielkiej nie ma. zapach super, jednak gdy pierwszy raz nałożyłam na usta nie spodobał mi się jego smak, nie wiem czemu ale teraz już go nie czuje. wybitnych właściwości nawilżających nie zauważyłam, ale przynajmniej nie wysusza ust, utrzymuje się dosyć dobrze, aplikacja ok, opakowanie przeciętne jezeli chodzi o wygląd ale w miarę poręczne.Używam tego produktu od:miesiąca

Śłodziuśny

Mmmm....Bardzo lubię ten błyszczyk.Przecudnie pachnie karmelkiem.Ma gęstą konsystencje,którą idealnie się rozprowadza.Aplikator jest poręczny.Opakowanie malutkie i doskonałe do zabieranie poza domem.Cena przystępna.Produkt opłaca się i jest wydajny.Prawie nie skleja ust.Polecam.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

cudo

Rewelacyjne połączenie balsamu i błyszczyku, nawet zima można chronic i nadawac połysk ustom dzieki temu balsamikowi za marne 4 zl!!!!!!!!!!Nie skleja ust, jest trwały, świetnie chroni,daje połysk łyszczyku....rewelacja...

Używam tego produktu od:tygodnia

lepszego nie trzeba

skusiłam sie na zakup tego błyszczyka/balsamu do ust po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat na wizażu. i mogę z całą stanowczością polecić go każdej kobiecie. świetna konsystencja, nie za lepka niezbyt rzadka. taka w sam raz:) usta są po niej mięciutkie i wyglądają jak z okładek najlepszych czasopism:)
naprawdę gorąco polecam:)

Używam tego produktu od:2 tygodnie